poster

Neklid

 • USA

  Restless

Drama / Romantický

USA, 2011, 87 min

Režie:

Gus Van Sant

Scénář:

Jason Lew

Kamera:

Harris Savides

Hudba:

Danny Elfman

Producenti:

Brian Grazer, Gus Van Sant

Střih:

Elliot Graham

Kostýmy:

Danny Glicker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ****

  Pokud mají tyhle indie romance v sobě inteligenci a hloubku, tak na mě vždycky fungují (viz Keith). Rozhodně je to i případ Restless, které navíc oplývá skvělou ústřední dvojicí a plyne v takovém pomalém, smrtelném tempu, které tvoří příjemnou atmosféru. Ještě ubrat trochu na té čitelnosti a bude to parádní film. 8/10(26.9.2013)

 • iamek
  ****

  Fantastická, a hlavně sympatická, hlavní herecká dvojice. Příběh je nechutně realistický a věřím, že to spoustu lidí zažilo na vlastní kůži. Děj je kouzelný a kouzelná je taky hudba od Elfmana. Restless není žádný zázrak, ale pohladí vás na duši. Budete se smát a budete i brečet.(26.12.2011)

 • Kamca_
  *****

  Od prvních vteřin mrazení po zádech. Hudba od Elfmana byla opět něco. Herecké obsazení se mi moc líbilo. Já mám prostě takovýhle filmy ráda. Ke konci aj slza ukápla. Takže dávám bez váhání 5 hvězd.(10.3.2013)

 • Avalon820
  ***

  Řemeslně naprosto výborně zvládnutá záležitost, která hraje na city zcela přirozeně, nenuceně a hlavně efektivně. Hlavní postavy jsou sice trochu šablonovité, scény občas kýčovité a jako celek to je velmi jednoduché, přesto však to na mě zapůsobilo. Budu se opakovat, ale nedá mi to nezmínit, že tento film je upřímné pohlazení po duši a zejména ženské publikum jej ocení. Už teď mě mrzí, že se Neklid neudrží v podvědomí diváků a za nedlouho u jedné skupiny patrně zapadne do řad stovek průměrných, laciných a sladkobolných limonád, které vídáme v neděli odpoledne, a u druhé do nějakého nočního programového bloku pro náročné diváky, na který se dohromady dívá v jednu chvíli maximálně tak pět lidí. A to si absolutně nezaslouží.(13.1.2012)

 • larelay
  ****

  vskutku podmanive. garderoba hlavnych hrdinov, sprievodna hudba a krasne, inteligetne dialogy. A ako bonus, clovek sa dozvie nieco nove o vtakoch :D(19.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace