poster

Neklid

 • USA

  Restless

Drama / Romantický

USA, 2011, 87 min

Režie:

Gus Van Sant

Scénář:

Jason Lew

Kamera:

Harris Savides

Hudba:

Danny Elfman

Producenti:

Brian Grazer, Gus Van Sant

Střih:

Elliot Graham

Kostýmy:

Danny Glicker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  vskutku podmanive. garderoba hlavnych hrdinov, sprievodna hudba a krasne, inteligetne dialogy. A ako bonus, clovek sa dozvie nieco nove o vtakoch :D(19.12.2011)

 • sochoking
  *

  Ježišmarjáááá, ten Eunuch bol neuveriteľne suchý! To si mala koho vybrať za boyfrienda... No, Eunuch mal svojho ducha Hiroshiho, Hiroshi mal Nagasakiho, dozvedel som sa, že môj vták rozhodne nie je vodný vták, všetci v tomto filme boli sorry a jediný Neklidný som bol ja, pretože som sa nevedel dočkať konca, ako som skapínal od nudy!(21.12.2011)

 • Radek99
  ****

  Romance ve chvilce mezi životem a smrtí. Gus Van Sant se zase nadechl k dalšímu skvělému filmu, tentokrát na bázi amerických nezávislých snímků, natočil malý, komorní a jak už je u Guse zvykem, jemný, citlivý a navýsost příjemný film. Je až s podivem, že z příběhu tak tragického a vnitřně smutného vznikne ve finále tak pozitivně laděná, byť mírně melancholická exkurze do vytěsňovaného světa. Velmi originální romantické drama s opravdu hodně nevšední poetikou... Dospívání...Láska...Hledání...Neklid ... a někde v dálce čeká Smrt...(7.3.2012)

 • iamek
  ****

  Fantastická, a hlavně sympatická, hlavní herecká dvojice. Příběh je nechutně realistický a věřím, že to spoustu lidí zažilo na vlastní kůži. Děj je kouzelný a kouzelná je taky hudba od Elfmana. Restless není žádný zázrak, ale pohladí vás na duši. Budete se smát a budete i brečet.(26.12.2011)

 • LoLaa
  ****

  Osobitý jemný příběh, výborná ústřední dvojice a nenucená atmosféra mě i během krátkých 91 minut dokonale vtáhla do děje. Dojemný, kouzelný a klidný NEKLID..(24.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace