Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2011, 87 min

Nevidět první díl je zdá se výhoda. Jen ta myšlenka "co bylo, jako by se nestalo," se mi moc nepozdávala. 70%.(7.6.2011)

Sice má Kung Fu Panda 2 oproti prvnímu filmu slabší příběh, ale stále jde o parádní akční jízdu. HODNOCENÍ 70%(14.6.2011)

Povedený pokračování, který je opět svižný, zábavný a panďák je prostě sympaťák, bavil jsem se téměř stejně jako u jedničky, možná i krapet víc.(1.10.2011)

Atraktivita a humor se vytratily s precizností tichých ninjů, kterých se možná dočkáme ve třetím díle. I přesto je ale Kung Fu Panda 2 výbornou jednohubkou na nedělní odpoledne, ve které se akcí nešetří a nuda při ní nehrozí. Škoda, že jsem neměl možnost (v Praze!) vidět film v originálním znění - o dabing se postaraly opravdové hvězdy, a člověk při závěrečných titulcích jen smutně kroutí hlavou, že to musel poslouchat v češtině... Nejvtipnější postava bezesporu kudlanka.(19.6.2011)

Příjemné, ale nijak překvapivé. Přesně tohle jsem očekával. Pár dobrých vtípků, někdy přílišná infantilnost, vyzvedl bych především "jinak animované" intermezza (a úvodní sekvenci).(18.10.2011)

• - Lord Shen používa čínsky bojový štýl Cai Li Fo, ktorý pri boji využíva kovový vejár. Keďže je Shen pávom, ako vejár mu slúži perie jeho chvosta. (riso677)

• - Prvý film DreamWorks Animation režírovaný výhradne ženou. (Echelon1)

• - Původně se měl snímek jmenovat Kung Fu Panda - Pandamonium. (Xpat)