Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2011, 87 min

Příjemné, ale nijak překvapivé. Přesně tohle jsem očekával. Pár dobrých vtípků, někdy přílišná infantilnost, vyzvedl bych především "jinak animované" intermezza (a úvodní sekvenci).(18.10.2011)

Hodnocení je spíš 3,5*, ale kvůli promarněné příležitosti a nadměrnému množství dětských vtípků (nejvíc mě mrzel zahozený a natahovaný nápad s čínským drakem) zaokrouhluji směrem dolů.(5.6.2011)

Hned u úvodní scény s naznačenou herodesovskou genocidou pand mě správně přeběhl mráz po zádech, dál už jsem se ale jen řezal smíchy u skvělých frků. Animace i akce opět špičkové, velmi kvalitní záporák, jen škoda, že měl mistr Shifu tentokrát tak málo prostoru. Více než důstojné pokračování.(10.6.2011)

Jediný dôvod prečo ešte žiješ je ten, že tvoju hlúposť považujem za celkom zábavnú..... Prekvapivo dobré. Temnejšie ako jednotka, menej vtipné (aj keď humoru je stále dosť), záporák je kvalitný (nie je tak démonický ako Tai Lung, ale svojou zákernosťou sa mu vyrovná), akcia poriadne epická a tempo v druhej polovici nečakane rýchle. Kung Fu Panda 2 má kvalitnú animáciu a čo je hlavné - má aj srdce. Bavil som sa podobne ako pri jednotke a síce to už celé nebolo tak prekvapivé, dobrých nápadov to malo stále dosť.(6.9.2011)

Rozpočet $150miliónovTržby USA $165,249,063Tržby Celosvetovo $665,692,281Tržby za predaj Blu-ray v USA $23,125,153 //počet predaných kusov 994,170Tržby za predaj DVD v USA $34,258,118 //počet predaných kusov 2,082,515║ Spokojnosť, bavil som sa rovnako ako pri prvom diele, v rámci zábavy fakt slušné, stále bolo na čo pozerať, akcie tam bolo možno aj nad mieru ale to mi vyhovovalo, možno len chýbalo mierne doladiť príbeh ale aj tak na pokračovanie slušná práca. /videl v kine: 80%/(19.8.2011)