Kjó kara maó! - Season 2

(série)
Japonsko, (2008–2009), 16 h 15 min (Minutáž: 25 min)

Epizody(39)

Júri Šibuja se vrací do Šin Makoku a obnovuje tím svou pozici jako Maó. Pomalu začíná vyplývat na povrch, co se zde dělo, když byl pryč. Vzestup starobylé tajné společnosti, která ohrožuje mír lidí i Mazoku, boj o trůn, kdy šlechta „přemýšlela“ nad tím, kdo je legitimním Maó, a nástup nového vládce v Šó Šimaronu, Sararegiho, se kterým se určitě pokusí spřátelit, to by totiž jinak nebyl Júri. Podaří se našemu mladému králi vyřešit všechny problémy, aniž by byla válka a jeho sesadili z trůnu? (Zíza)

Zíza

Lepší 3*. Jsou tu chvíle, které se prostě musí zbožňovat, pokud jste se s láskou "prokousali" první a druhou sérií. Ale pak jsou tu i chvíle, které jsem z duše nenáviděla a opravdu kvůli nim jsem to nechtěla dokoukat (třeba ty části s tou malou, jejíž jméno nevím a nechci si pamatovat. Prostě ve mně vyvolává pocity nenávisti + dalších pár poddaných). Oblíbila jsem si Saraleigiho, novou postavu, nového krále, protože si dělal, co se mu hodiloa kdy se mu to hodilo - tyhle postavy jsou prostě mí favorité... ^^ Kdybyste hledali hlavního záporáka, tak tady ho vlastně snad ani nenajdete, leda byste ho mohli nazvat "nedorozumění". :-) Nebudu to protahovat - líbily se série předtím? Bude se líbit i tohle. Jen bych doporučovala nedívat se na to najednou, protože hrozí přejedení. ()