• B!shop
  ****

  Docela povedeny trochu ujety drama, ktery zaujme hlavne vykonem Karla Rodena. Nebejt neho tak si uberte tak 2* z hodnoceni, protoze predvadi fakt vybornej vykon. Ostatni herci nehrajou spatne, ale jsou takovy docela mdly. Vyber mladeho Rodena a Chylkove se docela poved, hlavne "mlada Chylkova" si je dost podobna. Skoda, ze film nereziroval nejakej schopnejsi reziser. Jelikoz scenar neni kdovijak promakanej, chtelo by to nejakeho schopnejsiho rezisera aby z filmu udelal neco vic. I kamera neni zrovna moc vynaleazava. Povedla se docela hudba. I kdyz mam k filmu spoustu vytek, tak se mi docela dost libil.(27.8.2005)

 • Smok
  ****

  Vynikajúce spracovanie silnej témy - to je základ pre kvalitnú drámu. Tu som toto všetko dostal, takže sa dostavila spokojnosť a príjemný divácky zážitok. Oceňujem výber a podobnosť hlavných herečiek Hilmerová - Chýlková.(3.8.2009)

 • Dzeyna
  ****

  Jano, ty kurvo.(31.10.2015)

 • Radyo
  ***

  Naprostý souhlas s tím, co tady přede mnou napsala KevSpa. Karel Roden dokáže opravdu zahrát snad kohokoliv, jeho herecký rejstřík je na to dost bohatý a rozsáhlý. Horší už je to s ostatními. Chýlková s Hilmerovou byly poněkud nepřesvědčivé a Škultéty působil tak nějak mdle. Stejně tak mdle na mne zapůsobily i scénář a režie. Andrea Sedláčková je bohužel podle mne málo zkušená na to, aby dokázala natočit kvalitní film podle slabšího scénáře, proto je výsledek takový, jaký je. Ale díky námětu a Rodenovi je to alespoň za 3.(2.12.2002)

 • Shaqualyck
  ***

  Sex, lži a Martinů... tedy Bohuslav, samozřejmě. Jinak (zas a znova) bezkonkurenční výkon Karla Rodena a navzdory občasným zaškobrtnutím slušně se tehdy rozkoukávající režisérka Andrea Sedláčková. 3 a 1/2(3.8.2009)

 • - Režisérka Andrea Sedláčková natočila film podle vlastního scénáře. (M.B)

 • - Natáčení probíhalo v Poličce, Jaroměři či na nádraží v Kladně. (M.B)

 • - Inspirací k natočení filmu byla skutečná událost. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace