• Anderton
  **

  So žiadnou osobou z tohto filmu by som sa nikdy nechcel stretnúť. Jeden z viacerých českých pokusov o psychologický art, ktorý je príliš vyumelkovaný na to, aby sa za art mohol vydávať. Dialogy sú na hrane uveritelnosti a tým pádom neverím ani tomu, že takéto postavy by mohli reálne existovať. Oni by mohli, ale to by musel byť film nakrútený iným spôsobom. Film má svoje svetlé momenty, svojim spôsobom sa jedná o sympatický pokus, ale cítiť z neho pachuť akejsi autorskej chcenosti, ktorú nedokáže Sedláčková zakryť. Ani prechody medzi minulosťou a prítomnosťou nie sú zvládnuté bez problémov, nedodržujú totiž žiaden časový rytmus, proste ak sa prechod chodí, tak tam je a je jedno, že raz po pár minútach a potom zase po pár sekundách.(25.2.2016)

 • triatlet
  *****

  Drama o vztazích vychází z nápaditého scénáře Andrey Sedláčkové. Prolínání časových rovin (Škultéty-Hilmerová/Roden-Chýlková) mě jako diváka udržuje v pozornosti. Filozofování o životě je navíc proloženo působivými obrazy (žlutavé pole, pohled z věže) i nosným motivem hudby. Herecky výborný výběr hlavních představitelů - pohled Moniky Hilmerové je dost podobný pohledu Ivany Chýlkové. Navíc skvělý výkon podává Veroniky Jeníkové.(24.7.2008)

 • Cival
  ***

  Nadprůměrné intimní drama, které se od zbytku české produkce odlišuje precizními hereckými výkony (Roden, Roden, Roden), originálním námětem a zajímavou režií. Velmi povedený debut.(2.12.2002)

 • blackrain
  ***

  Osudové přitažlivosti neutečete, i když se budete bránit jakoukoliv formou. Láska se na váš názor neptá. Roden opravdu vynikající. To tedy byl výkon. Prolínání dvou časových rovin byl dobrý nápad.(16.10.2009)

 • Shaqualyck
  ***

  Sex, lži a Martinů... tedy Bohuslav, samozřejmě. Jinak (zas a znova) bezkonkurenční výkon Karla Rodena a navzdory občasným zaškobrtnutím slušně se tehdy rozkoukávající režisérka Andrea Sedláčková. 3 a 1/2(3.8.2009)

 • - Andrea Sedláčková napsala scénář přímo pro Karla Rodena a Ivanu Chýlkovou. (rakovnik)

 • - Natáčení probíhalo v Poličce, Jaroměři či na nádraží v Kladně. (M.B)

 • - Režisérka Andrea Sedláčková natočila film podle vlastního scénáře. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace