Jano, ty kurvo.(31.10.2015)

Zajímavý a hutný námět, který ale sráží trochu do kolen nevyrovnané herecké výkony. Zatímco Roden je vynikající, tak hlavní ženské představitelky jdou jen po lajně průměru a to, co tam předváděl Škultéty, to byla tragédie - kdykoliv se objevil, šel film o hodně procentních bodů dolů. Ale Roden a nikdo jiný to zase dokázal vytáhnout nahoru. Škoda, chtělo to lépe obsadit a dát ve scénáři lepší příležitost těm dobrým herečkám.(22.10.2009)

Drama o vztazích vychází z nápaditého scénáře Andrey Sedláčkové. Prolínání časových rovin (Škultéty-Hilmerová/Roden-Chýlková) mě jako diváka udržuje v pozornosti. Filozofování o životě je navíc proloženo působivými obrazy (žlutavé pole, pohled z věže) i nosným motivem hudby. Herecky výborný výběr hlavních představitelů - pohled Moniky Hilmerové je dost podobný pohledu Ivany Chýlkové. Navíc skvělý výkon podává Veroniky Jeníkové.(24.7.2008)

V první půli filmu je krásně vykreslená atmosféra všemožného využivání druhých osob. A i když ke konci z tohoto tempa ztrácí a závěr nemá tu správnou gradaci, tak za všechny 4 herce musím dát 70%.(10.1.2009)

61 % - Vynikající Karel Roden, ale jinak vesměs průměrné drama o osudovém vztahu dvou sourozenců. Oceňuju ale, že je to jiné, než co se tady v posledních letech točí.(29.1.2007)