Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

• ArsenalEagle

Och.. tak to byl propadák, z původních dvou dílů je v pár ohledech vtipná pouze Bábina (Lawrence). Nebavilo mě(12.3.2014)

• MartinezZ

Viděl jsem útržky, části filmu a i z těch mi bylo trapno i smutno zároveň. Martin Lawrence je holt kariérně hluboce v řiti. Ten mladík holt někde začínat musí. Trapné. Hodně moc trapné.(21.9.2013)

Ja som naprosto spokojný.Film som si užil,veľa som sa smial a to je pri komédii dôležité. Martin Lawrence prezlečený za veľkú mamu nemá chybu a vždy ma rozosmeje s pištoľou v ruke a pri tých skokoch keď sa uhýba strelám. Lepšie 3*, veľmi dobre som sa zabavil.(20.6.2013)

• SeBig

Naprostý propad z krimi komedie trapný film kde kdákaj jak ve filmu high school musical. Z chování Brandona jsem se plácal po hlavě. Ani jednou jsem se nezasmál a co se týče Martina Lawrence pokoji jeho herecké kariéře...je mi o opravdu líto. Zlatá 1 a 2.(30.6.2012)

Bavil som sa, smial to mi stačilo.(31.7.2011)