Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

Ja som naprosto spokojný.Film som si užil,veľa som sa smial a to je pri komédii dôležité. Martin Lawrence prezlečený za veľkú mamu nemá chybu a vždy ma rozosmeje s pištoľou v ruke a pri tých skokoch keď sa uhýba strelám. Lepšie 3*, veľmi dobre som sa zabavil.(20.6.2013)

Další průměrná role pro Martina Lawrence. Nic extra ale dá se na to dívat. 50%(1.10.2012)

• ArsenalEagle

Och.. tak to byl propadák, z původních dvou dílů je v pár ohledech vtipná pouze Bábina (Lawrence). Nebavilo mě(12.3.2014)

Částečně se mi to zdálo podobné prvnímu dílu, jen s tím rozdílem, že roli utajovaného a zamilovaného mládence hrál tentokrát syn hlavní postavy. Nicméně, i tak byl film obohacen, jako v předchozích dílech, ale už jsem se zde tolik nezasmál. Myslím, že John Whitesell se snažil zbytečně zaměřit spíše na děj, a trošku mu unikly ty fajné srandovní scénky, které byly jak v jedničce, tak ve dvojice. Ale jako celek, dobrá rodinná a pohodová komedie. Bohužel, pár procent musím oproti dvojice ubrat. 70%.(18.10.2013)

Asi jeden z nejzábavnějších dílů..60%(29.4.2012)

• Faizon Love