Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

Po delší době konečně výborná komedie, jako předchozí díly, hodně povedené. Martin Lawrence se opětu ukázal v humorné situaci. 70%(25.6.2012)

• OG_Swifty

Mno, chápu, že tvůrci museli zase pokročit o něco dál a vymyslet zase něco navíc - bohužel Brandon T. Jackson mi příliš nesednul (jako herec) a jeho scény patřily k tomu slabšímu, stejně tak i jeho love story a změna osobnosti. Martin Lawrence tím pádem už nedostal tolik prostoru a tím také celý film upadal. Kurtis Kool - postava Faizona Lova, obstarala největší zábavu z celého filmu. Film samotný za 1* + druhá * za kočičky a Faizona. Závěrečný video Lyrical Miracle je super.(14.12.2014)

• FFilipCZ

No teda, že bych se zrovna smíchy měl rozkrájet, to fakt ne. Vlastně jsem se nesmál skoro vůbec. Ty dvě hvězdy dávám za Trentův song, kterej je pekelně chytlavej a za tu hrstku celkem povedených scén.(23.12.2012)

Tiež by som si tie dudy nechala :)(10.6.2013)

• SallyZen

Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%(18.11.2012)

• - Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)

• - Martin Lawrence byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka, Ken Jeong v kategorii nejhorší herec a Brandon T. Jackson „bojoval“ o cenu pro nejhorší vedlejší herečku. (Ded@M@tes)

• - 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)