Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

• SeBig

Naprostý propad z krimi komedie trapný film kde kdákaj jak ve filmu high school musical. Z chování Brandona jsem se plácal po hlavě. Ani jednou jsem se nezasmál a co se týče Martina Lawrence pokoji jeho herecké kariéře...je mi o opravdu líto. Zlatá 1 a 2.(30.6.2012)

• Martin741

Tak a trojka je pruser. Trapne sceny jedna vedla druhej, nuda, nuda, nuda, scenar je ubohy, chybaju postavy z jednotky /Anderson, Nia Long..../. Lawrence sa evidentne taktiez trapi a rezia je otrasna. Akcne sceny su dementne. Ubohost. 0 %(16.1.2013)

• SallyZen

Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%(18.11.2012)

• ArsenalEagle

Och.. tak to byl propadák, z původních dvou dílů je v pár ohledech vtipná pouze Bábina (Lawrence). Nebavilo mě(12.3.2014)

• LiVentura

Z původního zůstalo jen málo, ale Martin L. jako Bábina je skvostný.! A hlas Petra Rychlého, bravo. :-)(22.9.2013)