poster

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

 • USA

  Big Mommas: Like Father, Like Son

 • Slovensko

  Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Borrtex
  ****

  Částečně se mi to zdálo podobné prvnímu dílu, jen s tím rozdílem, že roli utajovaného a zamilovaného mládence hrál tentokrát syn hlavní postavy. Nicméně, i tak byl film obohacen, jako v předchozích dílech, ale už jsem se zde tolik nezasmál. Myslím, že John Whitesell se snažil zbytečně zaměřit spíše na děj, a trošku mu unikly ty fajné srandovní scénky, které byly jak v jedničce, tak ve dvojice. Ale jako celek, dobrá rodinná a pohodová komedie. Bohužel, pár procent musím oproti dvojice ubrat. 70%.(18.10.2013)

 • DivX
  ***

  Další průměrná role pro Martina Lawrence. Nic extra ale dá se na to dívat. 50%(1.10.2012)

 • zdenotvor
  ***

  Ja som naprosto spokojný.Film som si užil,veľa som sa smial a to je pri komédii dôležité. Martin Lawrence prezlečený za veľkú mamu nemá chybu a vždy ma rozosmeje s pištoľou v ruke a pri tých skokoch keď sa uhýba strelám. Lepšie 3*, veľmi dobre som sa zabavil.(20.6.2013)

 • Roman.Ticka
  ***

  Tradiční žánrovka po černošsku. Černá je vždycky dobrá v jakékoli formě a množství. I když byl příběh plytký jak servírovací talíř, vrozené dary černé komunity dávají záruku kvalitní zábavy - vzhled, temperament, tanec, zpěv, humor - úžasná přirozená živelnost.(3.1.2013)

 • SallyZen
  **

  Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%(18.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace