Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

• M.i.k.e

vzhledem k tomu,že jsem ještě poměrně vtipnou jedničku ocenil dvěmi hvězdami,u trojky prostě nemůžu jít výš než na jednu.Oproti prvnímu dílu (a z části i druhému) není trojka prakticky vůbec vtipná a ty 2-3 slušnější fórky to opravdu nevytrhnou...20%(11.7.2011)

• Dever

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,821 // Otvárací Víkend USA: $16,300,803 //(31.8.2013)

• Ellise

Třetí díl agenta v sukni už narozdíl od předchozích není vtipný skoro vůbec. Martin Lawrence mi tu připadal spíš jako vedlejší postava a větší prostor tu dostal jeho filmový syn Brandon T. Jackson. Což tedy nebylo úplně na škodu, protože při nedostatku zábavných situací to zachraňovala jeho hudební čísla, která alespoň nenudila.(2.6.2013)

• - Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)

• - V predošlých dvoch filmoch hral postavu Trenta Jascha Washington. (m.a.t.o.)

• - Martin Lawrence byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka, Ken Jeong v kategorii nejhorší herec a Brandon T. Jackson „bojoval“ o cenu pro nejhorší vedlejší herečku. (Ded@M@tes)