Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 103 min

• Martin741

Tak a trojka je pruser. Trapne sceny jedna vedla druhej, nuda, nuda, nuda, scenar je ubohy, chybaju postavy z jednotky /Anderson, Nia Long..../. Lawrence sa evidentne taktiez trapi a rezia je otrasna. Akcne sceny su dementne. Ubohost. 0 %(16.1.2013)

Jak byla jednička s dvojkou vtipné, tak trojka tento svůj potenciál trošku postrádá. Akce se taky lehce potratila, té se dočkáme až v samém závěru filmu. Být to o 20 minut kratší, prd by se stalo. 45%(22.12.2012)

Další průměrná role pro Martina Lawrence. Nic extra ale dá se na to dívat. 50%(1.10.2012)

• MartinezZ

Viděl jsem útržky, části filmu a i z těch mi bylo trapno i smutno zároveň. Martin Lawrence je holt kariérně hluboce v řiti. Ten mladík holt někde začínat musí. Trapné. Hodně moc trapné.(21.9.2013)

Po delší době konečně výborná komedie, jako předchozí díly, hodně povedené. Martin Lawrence se opětu ukázal v humorné situaci. 70%(25.6.2012)

• - Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)

• - Martin Lawrence byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka, Ken Jeong v kategorii nejhorší herec a Brandon T. Jackson „bojoval“ o cenu pro nejhorší vedlejší herečku. (Ded@M@tes)

• - 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)