poster

Spy Kids 4D: Stroj času

 • Česko

  Spy kids: Stroj času

 • USA

  Spy Kids 4: All the Time in the World

 • Slovensko

  Spy Kids 4D: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *

  Původní Spy Kids trilogii považuju za snesitelnou (včetně trojky, kde mě bavil 4Sly), čtyřka se ale bohužel staví po bok nesnesitelného Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. Je to mířené čistě na malé děti a to ještě způsobem, že se tu pořád prdí, krká, blinká a házejí se plné plínky do tváří nepřátelských agentů. Uf. Nebýt slušného vizuálu, mohlo by to působit fyzickou bolest… Více zde.(1.11.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $27miliónovTržby USA $38,538,188Tržby Celosvetovo $85,564,310▐ úvod začal celkom dobre, farbyto, uletene, príjemná Jessica Alba ako agentka ale potom prišlo prehodenie na výhybku do spodných nízkych vôd zábavnosti, kde fakt hlúpe scénky nepoznali konca kraja, toto Robert Rodriguez musel ukuchtiť asi pri kydaní hnoja, fakt des /15%/(4.7.2012)

 • Niktorius
  ***

  Nemůžu si pomoct od silného podezření, že Rodriguez přes začátkem natáčení nakoukával jihoindické akční komedie. Některé akční vychytávky jsem totiž viděl zatím pouze v nich a ve Spy Kids 4D. A co víc - čtvrtá Špiončata jde dokonce podobnými slovy jako průměrný drávidský akčňák i ohodnotit - atraktivní vizuál, hromada nadsázky, exaltovaný důraz na rodinné hodnoty, glorifikace vlastních hrdinů, odkazování na jiné filmy a zvrtané vyprávění, které negraduje a na několika místech se zatočí v kruhu. A k tomu ta zpropadená čichací kartička, co mi odmítala fungovat, i když jsem ji stíral jako o život...50%(15.11.2011)

 • Lacike
  ***

  Priznam sa, ze mam slabost pre tuto seriu a aj ked je toto najslabsi diel, tak som nemal problem ho dopozerat do konca a niekolkokrat som sa aj slusne pobavil. 5/10.(3.12.2011)

 • Marek1991
  odpad!

  Jessica Alba je krásna žena, no toto je katastrofa, ktorá ma nezaujala a prišla mi ako totálne nezmyslený úlet. Celá séria je jeden veľký prepadák a nevkusné zkombinovanie detských a moderných tém. Ale mladých zamestnancov tajných služieb treba asi programovať už od detstva, hoci aj vymývaním mozgov a zbytočnosťami plnými rečí od veci. Zabiják času, to naozaj radšej nejakú sovietsku rozprávku typu Vlk a zajac, nech mi u tých nových diel úplne neprepne.(5.1.2015)

 • - Nápad na natočení snímku vznikl díky Jessice Albě přebalující potomka během natáčení Rodriguezova filmu Machete (2010). (Chloe..)

 • - Ve finále filmu si zahrála i Rodriguezova sestra Rebecca, která si zahrála jednoho z nově recruitovaných dětských špionů. (Chloe..)

 • - Robotického psa Argonauta si zahrál pes z útulku. (Chloe..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace