Spy Kids 4D: Stroj času

Spy Kids 4: All the Time in the World

Spy Kids 4D: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

Pokračování po letech. Nemyslím si, že to bylo tak špatné, aby to muselo být v černých číslech. Ale zdejší uživatelé si to myslí, a já svými třemi hvězdičkami to rozhodně vylepšit nedokážu. Ale uznávám, že předchozí díly jsou lepší, hlavně první a druhý díl.(19.1.2013)

Tohle se asi moc nepovedlo. Strašně moc mi vadily čísla co se objevovala kvůli 4D efektu a působily jen rušivě. Myslím si že 4D efekt je zbytečný a vtíravý. Samotný film je strašně moc pod hranicí divoké akce a působí lacině i přes efektní stránku. Rodriguez je větší frajer a měl by se spíše držet akčního žánru. 55%(10.5.2012)

• togaf

Robert Rodriguez?! Do čeho se to proboha pustil? Tohle je prostě debilní film, který se možná líbí dětem, ale ruku do ohně bych za to nedala. Pár dobrý hlášek (od čokla !) a pár pěkných zápěrů (na hodinové strojky). No na usínání po nedělním obědě se to hodí.(30.1.2012)

• honajz

Uff! Co to mělo znamenat? To už nebyla ani parodie parodie, to byl prostě trapas. Těhotná agentka, přemoudřelé dětičky s erudicí Stephena Hawkinga, mluvící pes, kecy... Jen se mi potvrzuje, že Rodriguez se zcela zcvokl.(3.4.2012)

• DivX

Těhotná špiónka Jessica Alba a stírací kartička se smradem? To si snad děláte prdel ne? 10%(20.5.2012)