Spy Kids 4D: Stroj času

Spy Kids 4D: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

• togaf

Robert Rodriguez?! Do čeho se to proboha pustil? Tohle je prostě debilní film, který se možná líbí dětem, ale ruku do ohně bych za to nedala. Pár dobrý hlášek (od čokla !) a pár pěkných zápěrů (na hodinové strojky). No na usínání po nedělním obědě se to hodí.(30.1.2012)

• Langy10

No takže největší sklamanost! Já jsem čekal, že to bude nic moc, ale zajímala mě atmosféra 4D a ta mě absolutně zklamala. Vůně, který měli provázet určité momenty z filmu vůbec neodpovídali a navíc se mi zdálo, že vše má stejnou vůni. A co se týče filmu, tak je to přehnaná děcká "Kravinka"... Doufám, že timto dílem skončí celá série! :-) 11%(4.12.2011)

• VojinRyan

Prosím, už nikdy viac!. ukončite túto sériu a zahrabte hlboko do zeme. Toto nie je film pre mňa a asi ani pre nikoho. Odpad - 9%(2.5.2012)

Po třech dílech Spy kids se mi poprvé zdálo, že film má nějaký rozumný děj. Nejen že je to zábava pro celou rodinu, ale je to obohaceno o další možný směr výroby filmů a to o čichové poznatky. Sice jsem pod rouškou Stroj času čekal trochu něco jiného, ale nakonec to nezklamalo. Rodriguez se prostě někdy musí vymanit z těch hektolitrů krve a udělat si něco málo pro svou radost. Při vstupu do předsálí v kině jsem čelil jednomu malému problému a nechtěně jsem se zamyslel nad pojmem Spy Kids 5D. Sledujte - Ke vstupenkám dostanete i čichací kartu 15 X 12 centimetrů. Mé dítě se vydalo ke stojanu, kde jsou sladkosti na váhu, cestou si poručilo Coca - colu a nedílnou součást tohoto nápoje, tedy popkorn. Já osobně jen jednu střední Coca - colu, jako lék na žaludek. A teď počítejte : čtyři ruce, dva nápoje, jeden popkorn a jeden kelímek sladkostí, dvě vstupenky a dvě čichací karty, u trhačů lístků...nebudu předbíhat. Poberte to ! U vstupu do samotného prostoru kina a u uvaděčů si klekám a odkálám kelímky s nápoji, jde to jen na koberec, protože pult trhačů je jen taková šikmá psací plocha, a vytahuji vstupenky. Čichací karty mi spadnou na zem. To ale naní takový problém, mé dítě nenávratně mizí kdesi v nitru kina, v každé ruce jeden kelímek ( čokoládové bombóny a popkorn - pamatujete ? ). Do rukou, vcelku pohledné, štíplístkové dívky vkádám své dvě vstupenky, ona je trhá a vrací mi je. Klekám si, sleduju kam mizí mé dítě, beru obě limonády ( Coca - cola - pamatuje te ? ) a vstanu. Druhý ( nepohledný ) uvaděč mi před obličej strká dvoje 3D brýle. Klekám si, odkládám nápoje (C -C ), beru brýle a strkám je za opasek, zase mi vypadnou čichací karty. Vstávám, stále sleduji své dítě ( naštěstí vchází do našeho sálu číslo 8 )... A teď se trochu přesuňme v čase a myslete si, že už dávají Spy kinds 5D - třetí uvaděč ( kovový robot ) mi vnutí dvoje Třesko rukavice - klekám si ( C - C )....čichací karty ( opět vypadnou )....dítě ( ve správném sále )...už to znáte ne ? Beru si Třesko rukavice a dávám je - no to už je na vás...tak zpět ke 4D Jenže pak vzniknul docela zajímavý paradoks. Až se totiž na plátně ukáže symbol ozubeného kola s číslem, musíte na své čichací kartě stejný symbol prstem setřít a čuchat. Jenže mé dítě má jednu ruku v popkornu ( šunka - sýr ) a druhou ruku v čokoládě ( převážně lentilky ) Pachy jsou nenávratně ztraceny. Máchám tedy svůj další prst v čichací kartě a celý film nechám své dětsko očuchávat můj prst...... Nehledě na to, že když se ve 3D brýlích díváte celkem dlouho na plátno, je pak trochu těžké ( ne nemožné ) zaměřit svůj prst na to správné místo na čichací kartě. Dá se to však zvládnout je to prostě zážitek z kina. A k filmu ? Je to lehce dětské s celkem dobrým dějem. Starší publikum určitě ocení nádhernou Jessicu Albu a to mladší publikum určitě ocení zvratky, prdíky a plínko bomby, kterých je na plátně požehnaně. Škoda jen, že Danny Machette Trejo je na plátně asi dvě vteřiny a to ještě v době, kdy je zastavený čas. Ten film si určitě zaslouží víc, než jen těch stávajících 21 %. Osobně mu dávám tři hvězdy a myslím na takových 60 %. Dne 1.4.2013 zvyšuju na čtyři hvězdy. Prdět na to. CITÁT - Tati, nauč mě lovit špiony.............(1.4.2013)

• CiTrus007

Nechutné a hloupoučké. Tímto filmem Rodriguez zabil celý brand. Nebýt Jessicy Alby, asi bych to nevydržel. Přesto, velké zklamání. 1/10(3.5.2013)