Spy Kids 4D: Stroj času

Spy Kids 4: All the Time in the World

Spy Kids 4D: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

Chápu tu zdejší mánii s odpady, ale když to člověk veme kolem a kolem, tak je to lepší než dvojka a mnohem lepší trojka. Co do obsahu i zpracování a hlavně mnohem více zábavnější. Taky je to dosti koukatelné, oproti předchozímu dílu. Vizuálně velká zábava, bylo an co koukat, ty triky stály za to na rozdíl od dílu druhého. Je to obrovský úlet do fantazie a na rodinný film dosti povedené, jakoby to nemělo hranice aporušuje to skoro vše co se dá a o tom ta celá řada je. Jen mě mrzelo, že Danny Trejo měl tentokrát celkově jen necelou vteřinu výstupu na scéně, jinak to bylo v duchu této série. Oproti minulému dílu a hlavně díky zdejšímu hodnocení jsem nakonec velmi mile překvapený. Tahle dětská špionárna by se mi určitě líbila o to víc, kdybych ji viděl jako dítě. I tak u mě to boduje, člověk nesmí hledět na hodnocení co je zde v procentech, ale na to na co se dívá a jak se mu to líbí a ne na to co si o tom myslí někdo jiný. Takže hlavu vzhůru a bacha na mě, fandím těmto špionům :) 6/10(15.6.2012)

• kratajirka

S Antoniem to šlo. Tohle už bylo zcela nezáživné a ani tríčky to nezachraňovaly. Tohohle filmu je škoda. 10%(21.8.2015)

• Marek1991

Jessica Alba je krásna žena, no toto je katastrofa, ktorá ma nezaujala a prišla mi ako totálne nezmyslený úlet. Celá séria je jeden veľký prepadák a nevkusné zkombinovanie detských a moderných tém. Ale mladých zamestnancov tajných služieb treba asi programovať už od detstva, hoci aj vymývaním mozgov a zbytočnosťami plnými rečí od veci. Zabiják času, to naozaj radšej nejakú sovietsku rozprávku typu Vlk a zajac, nech mi u tých nových diel úplne neprepne.(5.1.2015)

• KajusaK

Doufám, že to byl jen fór. Naprostá katastrofa, především herecká. Příběh by zas až tak zlý nebyl, kdyby se týkal zase Carmen a Junyho, ale tihle noví špionci, katastrofa. Jessica Alba opravdu roli nezvládla,malé děti byly velice trapné,nezábavné a nezajímavé. Bavily mě pouze scénky kde byli Juny a Carmen, ostatní bylo strašné. Mluvící pes, wtf?? Jinak ovšem vybaveníčko obdivuji, skvělé nápady a velmi přesvědčivé..Efekty taktéž skvělé, jen herci mohli být zvoleni jiní. 1* a víckrát už to vidět opravdu nemusím.(19.4.2013)

• Nathalie

Smradi se smradem.(8.11.2011)