Rallye smrti 2

Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

• Slasher

Co mě naštvalo nejvíc, je obsazení necharismatickýho a nedrsnýho nenabušence do hlavní role - to už je pak o hovně i všechno ostatní.(15.3.2011)

Pro mne velké překvapení, sice na víc jak 4* to určitě nemá, ale zato docela dobře koukatelné. A pouze na video film zde hraje dost zajímavých herců a je tu překvapivě i dobrých scén. ( Hodnocení: 7/10 )(25.3.2011)

• iamek

Naprosto zbytečný prequel. První díl Rallye smrti byla naprosta akční bomba u které se člověk parádně odreagoval. Pokračování je bohužel jedná velká nuda a navíc s mizerným obsazením. Vyjímka je samozřejme Danny Trejo. Škoda, že druhý díl neměl původní sestavu jako jednička. Myslím, že by to vidělalo slušný balík.(14.6.2011)

"U see that? That's the stupid bitch !"(25.3.2011)

50% Prekvapuje ma, že tí, čo slintali nad jednotkou, teraz otŕčajú nos... Dvojka je prequel a tak polku filmu sledujeme klišé okolo hlavného hrdinu a až potom vznikne Rallye smrti. Preteky sú fajn, dravé, divoké, drsné. Záver ma trochu zaskočil, ale v konečnom dôsledku som presvedčený, že lepšie to skončiť nemohlo... Viac ako plnohodnotné (pred)pokračovanie je to fanúšikovský bonus k prvému filmu...(19.2.2011)

• - Keď hlavná postava uteká z banky a cúva s autom, je vidieť, ako stočí volant prudko doprava. V nasledujúcom zábere však auto zadriftuje doľava. (Johnny.ARN)

• - Při odjezdu z banky se lupiči dostanou skrze venkovní dveře. Při otočce auta je vidět, jak v těchto původně prázdných dveřích stojí lidé a sledují natáčení. (Iks)

• - Ve scéně v čase 1:17:13, kdy se auto otáčí o 180 stupňů, je možné v záběru zahlédnout také vůz kameramana. (Dreadd)