Rallye smrti 2

Death Race 2

Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Podobne ako Shakers som sa bránil pozreniu tohto filmu. Nakoniec bol som spokojný. Ide o predchodcu prvého dielu, vlastne o tom ako vznikol Frankenstain. Nebol to žiaden zázrak, priemerná okukaná akcia, niektoré spomalené scény zbytočné a preto som sa sústredil len na Mustang a dievčatá. Hlavná postava celkom sympatická a dej filmu ide priamočiaro do cieľa. Priemerný zážitok.(17.3.2011)

• Sobis87

Trochu dražší televizák, který opakuje chyby svého předchůdce, ale na rozdíl od něho mu chybí sympatický hrdina a než se začne konečně závodit, musí divák přetrpět bezmála padesát minut nudné vaty. Navíc Roel Reiné svou rutinní režií dost nudí. Jako béčko je Death Race 2 ještě docela tolerovatelné, avšak účast Seana Beana mi je záhadou. Na satirický originál ze 70.let se Andersonův remake nechytal a tohle je ještě o stupeň horší.(26.12.2010)

Pro mne velké překvapení, sice na víc jak 4* to určitě nemá, ale zato docela dobře koukatelné. A pouze na video film zde hraje dost zajímavých herců a je tu překvapivě i dobrých scén. ( Hodnocení: 7/10 )(25.3.2011)

• Pilda17

Oproti Deat Race 1 hodně velké béčko, i když herecké obsazení není špatné. Death Race 2 nic nového neukáže a stává se z něj další zbytečné pokračování na vynikající první díl. Typický příklad toho jak se někdo z béčkových režisérů snaží napodobit režiséra áčkového a vymyslet pokračování na předchozí díl. Uznávám, že pan režisér sáhl trošku vedle a nedomyslel to, jak to může dopadnout a máme z toho akční sr*čku bez pořádné akce. Naprosto tragický děj, kamera a střih. Možná 1-2 momenty se dali zvládnout, tak dávám... 2/10 = 20%(14.1.2011)

• Adrian

Neprinasa nic nove, len marne sa pokusa recyklovat pozitiva z jednotky. Ovsem aj napriek zaujimavemu ansamblu to straca stavu skor, nez jazdci preradia z neutralu na rychlostny stupen.(26.12.2010)

• - 14K je pri súboji s Xanderom zasiahnutý sekerou do chrbta. V ďalšom zábere, keď lezie na vrak autobusu, je však jeho tielko celé a bez krvi. Až ďalší strih ukáže zranenie v celej kráse. (Sociopath)

• - Při odjezdu z banky se lupiči dostanou skrze venkovní dveře. Při otočce auta je vidět, jak v těchto původně prázdných dveřích stojí lidé a sledují natáčení. (Iks)

• - Než Sean Bean v úvodu filmu přepne televizi na zprávy o dopadení Luka, sleduje film se závodícími vozidly. Jedná se o snímek Death Race 2000 z roku 1975, tedy předlohu pro Death Race Paula W. S. Andersona. (oLí)