poster

Rallye smrti 2

 • USA

  Death Race 2

 • Německo

  Death Race 2

 • Slovensko

  Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Proč jsem filmu dal jen tři hvězdičky? Především to je hlavně díky tomu, že jsem dlouho čekal, kdy se konečně bude jezdit s auty, když už se začalo jezdit auty, tak ty závody nebyly realistické. Byl souboj mezi dvěma závodníky, žádná jiná auta nebyla okolo vidět a vzápětí jsou zase všechny auta pěkně u sebe a dále za to, že při pěstních soubojích bylo častokrát vidět, že se vlastně herci do sebe nestrefují, ale jen máchnou před někým rukou a druhý se složí. Jinak zase chválím to, že jde vlastně o události, které předcházely jedničce.(15.12.2013)

 • Dever
  ****

  Aj keď je začiatok filmu dosť slabý, neskôr sa z neho stáva výborné akčné sci-fi predstavenie ako bola jednotka.A tiež musím pochváliť aj veľmi dobré predpokračovnie jednotky, ktoré excelentne do seba zapadá.(9.3.2011)

 • Gilmour93
  **

  Nemotorný strejda Marsellus, D.Trejo v takové formě, že už může dělat reklamu jen na zahradní traktůrky s vyšší nosností a hlavní geroj připomínající z kůže stáhnutého králíka.. Nečekal jsem mnoho a dostalo se mi přiměřeně dementního béčka s efektními zpomalenými záběry, otřesně sestříhanými bitkami a spoře oděnými vězenkyněmi toužícími rajtovat s řadicí pákou toho největšího macha v areálu nápravného zařízení. Ryzí herecký profesionál S.Bean zjevně dostal poštou jen ty stránky scénáře, kde byly repliky jeho postavy a jak tak nad tím přemýšlím, nejsem si moc jist, zdali nějaké další stránky vůbec někdy existovaly..(5.12.2011)

 • iamek
  **

  Naprosto zbytečný prequel. První díl Rallye smrti byla naprosta akční bomba u které se člověk parádně odreagoval. Pokračování je bohužel jedná velká nuda a navíc s mizerným obsazením. Vyjímka je samozřejme Danny Trejo. Škoda, že druhý díl neměl původní sestavu jako jednička. Myslím, že by to vidělalo slušný balík.(14.6.2011)

 • mysiak
  ****

  Všeobecne pokračovania sú horšie, jednoduchšie..a špeciálne pri D2D filmov..ale Death Race 2 je iný..prequel k vynikajúcej jednotke je opät vynikajúci aj keď z iného hľadiska...ani nízky rozpočet (14 mil. USD) nezanechal stopy na kvalite...zmena konceptu - jazdenie a zrod Frankensteina, death matche na život a na smrť a solídny béčkoví herci..oplatí sa vidieť(26.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace