poster

Rallye smrti 2

 • USA

  Death Race 2

 • Německo

  Death Race 2

 • Slovensko

  Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ***

  Samozřejmě ve všech ohledech slabší než jednička, menší rozpočet, horší kamera, mizernej střih, horší herecké výkony, slabá výprava.....přesto pořád ultimátně zábavné béčko, které i přes všechny typické neduhy levnějšího pokračování kino hitu určeného pouze pro dvd, dokáže pekelně pobavit a Luke Goss je nekorunovaným králem všech DVD pecek poslední dekády, jeho charisma s přehledem dosahuje hereckých kvalit jeho slavnějšího kolegy Stathama.Celý film je to rozpačité, Reiné docela špatně vypráví píběh a nedaří se mu diváka příliš strhnout, nedá divákovi pocit vžít se do děje, jelikož neukáže výrobu aut, jejich technickou výbavu a přípravu k závodu a pouze přes kopírák Hollywoodu tlačí jednu akční sekvenci za druhou a snaží se vyprávět něco jako "příběh".Ono to je úplně s přehledem na 3* a ani ťuk víc, jenže ten kuliferda udělal něco, co se poslední roky filmařům nedaří a to je parááádní konec, kterému sem jásotem zatleskal.To mělo koule tvl a parádní šmrnc, ono dokázat u dvd béčka udělat konec tak, aby vás nalákal na další díl je prostě svým způsobem umění a ano, já se už nemůžu dočkat třetího dílu! Viva Frankenstein! 69%.(19.12.2012)

 • Slasher
  **

  Co mě naštvalo nejvíc, je obsazení necharismatickýho a nedrsnýho nenabušence do hlavní role - to už je pak o hovně i všechno ostatní.(15.3.2011)

 • schizmo
  **

  Proč by někdo točil film, který je bezduchou a neinvenční kopíí už tak ne moc zábavného předchůdce? Proč? Protoč!(4.2.2013)

 • Adrian
  *

  Neprinasa nic nove, len marne sa pokusa recyklovat pozitiva z jednotky. Ovsem aj napriek zaujimavemu ansamblu to straca stavu skor, nez jazdci preradia z neutralu na rychlostny stupen.(26.12.2010)

 • juta
  ***

  Proč jsem filmu dal jen tři hvězdičky? Především to je hlavně díky tomu, že jsem dlouho čekal, kdy se konečně bude jezdit s auty, když už se začalo jezdit auty, tak ty závody nebyly realistické. Byl souboj mezi dvěma závodníky, žádná jiná auta nebyla okolo vidět a vzápětí jsou zase všechny auta pěkně u sebe a dále za to, že při pěstních soubojích bylo častokrát vidět, že se vlastně herci do sebe nestrefují, ale jen máchnou před někým rukou a druhý se složí. Jinak zase chválím to, že jde vlastně o události, které předcházely jedničce.(15.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace