Rallye smrti 2

Death Race 2

Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Podobne ako Shakers som sa bránil pozreniu tohto filmu. Nakoniec bol som spokojný. Ide o predchodcu prvého dielu, vlastne o tom ako vznikol Frankenstain. Nebol to žiaden zázrak, priemerná okukaná akcia, niektoré spomalené scény zbytočné a preto som sa sústredil len na Mustang a dievčatá. Hlavná postava celkom sympatická a dej filmu ide priamočiaro do cieľa. Priemerný zážitok.(17.3.2011)

• PetrPan

No teda, já čekal totální sračku a moje očekávání bylo nadmíru splněno, necharismatický nýmand v hlavní roli, pár hezkých holek, unylá akce a nic nového, kdyby to byla jen trochu vydařená kopie jedničky, budiž, ale tohle se jen pokouší kopírovat, ale zřejmě došel inkoust a na povrch leze jen nedomrlá nečitelná slátanina. Hvězdičku ze soucitu k Dannymu Trejovi.(5.8.2012)

Keď som sa dozvedel že má byť pokračovanie Death Race a ešte keď som videl tých hercov, tak by bolo hneď jasné že si to nepozriem.Nejakým spôsobom som si to aj tak pozrel a neviem ako ostatným, ale mne sa to celkom páčilo.Videl som aj horšie pokračovania (prequely).Dej filmu je v podstate jasný, takže povedal by som, že si už len doplňujeme informácie.Death Race 2 inak celkom dobre obohacuje túto sériu a vôbec ju nerobí horšou.Herecké obsadenie je fajn a Luke Gosss je sympatický týpek asi pre každého.Čo sa týka postav, tak tiež sú tu tiež dobre vymyslené.Každá postava, ktorá sa vrátila sa vrátila aj so svojim hercom.Síce až tak tých postav sa nevrátilo.Rozpočet to nemalo moc vysoký, takže ako béčko (prequel) rozhodne poteší.Ja som sa pri tom skvelo bavil a moc nenudil, takže fajn.Na druhú stranu chápem to nízke hodnotenie. 70% - 3*(24.2.2011)

Samozřejmě ve všech ohledech slabší než jednička, menší rozpočet, horší kamera, mizernej střih, horší herecké výkony, slabá výprava.....přesto pořád ultimátně zábavné béčko, které i přes všechny typické neduhy levnějšího pokračování kino hitu určeného pouze pro dvd, dokáže pekelně pobavit a Luke Goss je nekorunovaným králem všech DVD pecek poslední dekády, jeho charisma s přehledem dosahuje hereckých kvalit jeho slavnějšího kolegy Stathama.Celý film je to rozpačité, Reiné docela špatně vypráví píběh a nedaří se mu diváka příliš strhnout, nedá divákovi pocit vžít se do děje, jelikož neukáže výrobu aut, jejich technickou výbavu a přípravu k závodu a pouze přes kopírák Hollywoodu tlačí jednu akční sekvenci za druhou a snaží se vyprávět něco jako "příběh".Ono to je úplně s přehledem na 3* a ani ťuk víc, jenže ten kuliferda udělal něco, co se poslední roky filmařům nedaří a to je parááádní konec, kterému sem jásotem zatleskal.To mělo koule tvl a parádní šmrnc, ono dokázat u dvd béčka udělat konec tak, aby vás nalákal na další díl je prostě svým způsobem umění a ano, já se už nemůžu dočkat třetího dílu! Viva Frankenstein! 69%.(19.12.2012)

• iamek

Naprosto zbytečný prequel. První díl Rallye smrti byla naprosta akční bomba u které se člověk parádně odreagoval. Pokračování je bohužel jedná velká nuda a navíc s mizerným obsazením. Vyjímka je samozřejme Danny Trejo. Škoda, že druhý díl neměl původní sestavu jako jednička. Myslím, že by to vidělalo slušný balík.(14.6.2011)