Rallye smrti 2

Death Race 2

Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Proč jsem filmu dal jen tři hvězdičky? Především to je hlavně díky tomu, že jsem dlouho čekal, kdy se konečně bude jezdit s auty, když už se začalo jezdit auty, tak ty závody nebyly realistické. Byl souboj mezi dvěma závodníky, žádná jiná auta nebyla okolo vidět a vzápětí jsou zase všechny auta pěkně u sebe a dále za to, že při pěstních soubojích bylo častokrát vidět, že se vlastně herci do sebe nestrefují, ale jen máchnou před někým rukou a druhý se složí. Jinak zase chválím to, že jde vlastně o události, které předcházely jedničce.(15.12.2013)

Aj keď je začiatok filmu dosť slabý, neskôr sa z neho stáva výborné akčné sci-fi predstavenie ako bola jednotka.A tiež musím pochváliť aj veľmi dobré predpokračovnie jednotky, ktoré excelentne do seba zapadá.(9.3.2011)

• Gilmour93

Nemotorný strejda Marsellus, D.Trejo v takové formě, že už může dělat reklamu jen na zahradní traktůrky s vyšší nosností a hlavní geroj připomínající z kůže stáhnutého králíka.. Nečekal jsem mnoho a dostalo se mi přiměřeně dementního béčka s efektními zpomalenými záběry, otřesně sestříhanými bitkami a spoře oděnými vězenkyněmi toužícími rajtovat s řadicí pákou toho největšího macha v areálu nápravného zařízení. Ryzí herecký profesionál S.Bean zjevně dostal poštou jen ty stránky scénáře, kde byly repliky jeho postavy a jak tak nad tím přemýšlím, nejsem si moc jist, zdali nějaké další stránky vůbec někdy existovaly..(5.12.2011)

• iamek

Naprosto zbytečný prequel. První díl Rallye smrti byla naprosta akční bomba u které se člověk parádně odreagoval. Pokračování je bohužel jedná velká nuda a navíc s mizerným obsazením. Vyjímka je samozřejme Danny Trejo. Škoda, že druhý díl neměl původní sestavu jako jednička. Myslím, že by to vidělalo slušný balík.(14.6.2011)

Všeobecne pokračovania sú horšie, jednoduchšie..a špeciálne pri D2D filmov..ale Death Race 2 je iný..prequel k vynikajúcej jednotke je opät vynikajúci aj keď z iného hľadiska...ani nízky rozpočet (14 mil. USD) nezanechal stopy na kvalite...zmena konceptu - jazdenie a zrod Frankensteina, death matche na život a na smrť a solídny béčkoví herci..oplatí sa vidieť(26.12.2010)