poster

Dítě Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Baby

 • Francie

  Bridget Jones Baby

 • Slovensko

  Dieťa Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Deník Bridget Jonesové považuji za příjemně odlehčenou, romantickou komedii, která rozhodně patří k tomu lepšímu ve svém žánru. Ani jedno z pokračování se tomu neblíží. Trojka představuje docela vtipnou trojku postav, která se ocitá v několika málo vtipných scénách (asi tak tři) a to je tak vše. Potenciál zůstal nevyužit, o nějakém celkovém příběhu se ani nedá mluvit, protože scénář je hlavně o tom, jak spojit scény do něčeho, čemu budeme v souhrnu říkat film. A nutno podotknout, že naprosto průměrný a v ničem zajímavý film. 5/10(20.11.2016)

 • Stanislaus
  ****

  Byl jsem vskutku zvědavý na pokračování příběhu o Bridget Jones, jelikož první díl je pro mě srdcovka a dvojka byla rovněž povedená komedie. Musím uznat, že tvůrcům se návrat po dlouhých dvanácti letech povedl opravdu s grácií. Hodně tomu dozajista pomohla i herecká a scenáristická výpomoc od Emmy Thompson, avšak ani původní aktéři nebyli nijak v pozadí. Film obsahuje spoustu vtipných scén, narážek a trapných situací, u kterých jsem se nejednou opravdu od srdce zasmál, což je u komedie zásadní úspěch. Zkrátka jsem odcházel z kina vážně spokojený a jsem zvědavý, jestli bude nějaké další pokračování, jelikož "cliffhanger" na konci filmu k tomu doslova vybízel.(22.9.2016)

 • boshke
  ****

  Kupodivu fajn a vtipné. Po otřesné dvojce se trojka povedla. Bridget se svým typickým debilním humorem, vtipné rýpnutí si do hipsterů a hlavně odnos Bridget do nemocnice, včetně pronášení otočnými dveřmi... 80%(11.12.2016)

 • dO_od
  ****

  // Naprosto očekávaně pohodový film, s konečně docela sexy Renée Zellweger a kupou decentně stárnoucích postav, které mám rád a fandím jim už od prvního dílu. Jo, bavil jsem se a podobně slušná romantika tady navíc už dlouho nebyla. Všechny palce nahoru za to! 8/10(28.9.2016)

 • jhrasko
  ***

  MY DIARY: 1) som rozmaznaný prvou časťou 2) Sharon Maguire - WELCOME BACK 3) Emma Thompson si (podľa mňa) cielene nedopriala viac priestoru v scenári, čo je ale škoda 4) Patrick Dempsey a Colin Firth sú chlapi s tými najdivnejšími hlasmi na svete, Colin obzvlášť. Ale i tak majú charizmu, dobre. 5) niektorí ľudia sú divní, na pizzu si dávať cibuľu a ananás 6) geniálne použitie skladby Lilly Allen FUCK U 7) ??? preložiť geriatric mother ako staršia matka ???? hm, dal by som inak !!! 8) tak zase niekedy, čoskoro (btw, sme rovnako starí, Bridget)(30.10.2016)

 • - Snímek byl dodáván do kin pod krycím jménem London Bridge. (zajda404)

 • - Byly natočeny celkem 3 alternativní konce filmu. Nikdo z herců až do premiéry netušil, který z nich byl ve finální verzi použit. (zajda404)

 • - Scény, které se odehrávají na (ve filmu) nejmenovaném britském letním hudebním festivalu, se natáčely v hrabství Somerset v Anglii. Konkrétně v místě, kde se odehrává legendární hudební festival Glastonbury. Scény odehrávající se na letním hudebním festivalu Glastonbury, který se koná vždy na konci června, se ve skutečnosti natáčely v prosinci a lednu. (Posheidon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace