poster

Dítě Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Baby

 • Francie

  Bridget Jones Baby

 • Slovensko

  Dieťa Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ti88na
  *****

  Nemôžem uveriť, že po veľmi opatrných, skôr žiadnych očakávaniach dávam plný počet. Veru stará dobrá Bridget, v ktorej sa nájde takmer každá žena je späť a rozbalila to v plnej paráde aj s osudovým a stále pohľadným Colinom Firthom a nesmierne sympatickým Patrickom Dempseym. Teda dávno som sa tak dobre nenasmiala a smiali sme sa v kine všetci, ženy i muži a odchádzali s lepšou náladou, presne tak ako to má po dobrej komédii byť. Napodiv neúčasťou Hugha Granta film nijako neutrpel a veľmi ma potešila Emma Thompson. Za mňa veľká spokojnosť, porovnateľná snáď aj s prvým dielom.(25.9.2016)

 • TominoLa
  ****

  Bridget to je příjemné překvapení. Hlavně jsem si užíval první polovinu. V té druhé mi přišlo, že ztrácí dech a moc tlačí na pilu s humorem. To je, ale nejspíše jen můj problém pač kino se skvěle bavilo a já si říkal co je na tom vtipné vláčet těhotnou ženskou jak pytel brambor. Hodně bavila Emma Thompson. 7/10(1.10.2016)

 • Malarkey
  ****

  Před patnácti lety jsem Bridget Jones vysloveně nemohl vystát, ale mám pocit, že tenhle díl ubral hlavní postavě tak padesát procent z její hlouposti a vtip tvůrci nasměřovali spíš do jednotlivých scén. A víte co? Hodně dlouho jsem se tak nenasmál a zároveň ještě déle jsem se nesetkal s komedií, která by byla hodně vtipná a hlavně vůbec ne sprostá. A pokud ano, tak na přiměřené hranici adekvátnosti. Tudíž naprosto v pohodě. Přitom vtipu v tomto filmu bylo tolik, že ho asi vstřebám až v momentě, kdy se na film podívám znova v televizi. Přiznávám tedy, že se mi do kina na tento film moc nechtělo, ale nakonec jsem si film naprosto užil. Parádní britský humor, který jsem ve filmu nebo seriálu dlouho nezažil.(10.10.2016)

 • Allenka
  ***

  Neobjeví-li se Hugh Grant, nebude ani vyšší hodnocení. Tečka. Tahle čajpijící a zdravěžijící náhrada se nepočítá.(8.10.2016)

 • Dont
  ****

  Zpočátku dost sprosté s jednoduchým humorem, který úplně nemusím. Pak ale nečekaně vtipné. Zejména scénky s Emmou Thompson mě hodně bavily. Místy trochu přeslazené a bláznivé, ale jako oddychová komedie to funguje dobře.(28.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace