Dítě Bridget Jonesové

Bridget Jones Baby

Dieťa Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

Deník Bridget Jones jsem nikdy neměl moc rád a dvojka byl vyloženě odpad. O to větší pro mě překvapení a troufnu si tvrdit, že nejlepší díl celé série. Film má barvitou zápletku, kde se pořád něco děje a hlavně nemá hluchá místa, neustále se něco děje a nonstop baví až do konce. Renée si comeback neskutečně užívá, nikdy jsem netušil, že může být tak sexy !!!! Ano, je to trošku přetažené, ale to se dá odpustit, zvlášť, když to i mě na konci dokázalo dojmout.......8/10(17.9.2016)

Lepší, než bych si troufl očekávat. Cca. pět vtipných vtipů, pár úsměvných maličkostí a pak hodně vaty a vykolejenosti. Jako konzervativní jízda pro mamky asi ok. 55 %(14.9.2016)

Faktem je, že všichni zestárli a docela jsem se divila tomuhle třetímu projektu, ale v mých očích to vyšlo tak akorát a doufám, že naposledy. Jinak mile vtipné, Emma si taky napsala pár řádek do scénáře a dokonce si tam zahrála. Finále se mně jasně, že líbilo, ale už dost páni tvůrci. Dávám čtyřku s chvěním rukou, takže bude hodně slabá.(18.11.2016)

Bridget už je stará kobra a navíc je teď zbouchnutá a neví kým. Na jedné straně dokonalý milující milionář Dempsey na té druhé strohý a nesympatický (nepochopitelně pro Bridget neodolatelný) Firth. Možná až příliš dlouhé a ne tak svěží, jako bezstarostný první díl, ale pořád koukatelné a docela zábavné.(8.3.2017)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $24,252,420 Tržby Celosvetovo $211,952,420Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ nakoniec celkom podarené, dá sa povedať že najlepší diel z celej trilógie, herecky fajn, aj soundtrack poteší /70%/(30.1.2017)

• - Snímek se měl původně začít natáčet již v roce 2010, což bylo ale kvůli nedostatkům ve scénáři zamítnuto a musel se nechat přepracovat. (zajda404)

• - Matku Bridget Jones (Renée Zellweger) hraje herečka, která nosí i ve svém civilním životě příjmení Jones. Konkrétně se této postavy zhostila herečka Gemma Jones. (Posheidon)

• - Byly natočeny celkem 3 alternativní konce filmu. Nikdo z herců až do premiéry netušil, který z nich byl ve finální verzi použit. (zajda404)