Dítě Bridget Jonesové

Bridget Jones Baby

Dieťa Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

Podle mě průměrná komedie, která navíc trpí docela trapným závěrem. Trilogie Bridget Jonesová mi asi nikdy nepřiroste k srdci. 55%(19.2.2017)

Kupodivu fajn a vtipné. Po otřesné dvojce se trojka povedla. Bridget se svým typickým debilním humorem, vtipné rýpnutí si do hipsterů a hlavně odnos Bridget do nemocnice, včetně pronášení otočnými dveřmi... 80%(11.12.2016)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $24,252,420 Tržby Celosvetovo $211,952,420Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ nakoniec celkom podarené, dá sa povedať že najlepší diel z celej trilógie, herecky fajn, aj soundtrack poteší /70%/(30.1.2017)

Mamka Bridget Jonesová se vrací po několika letech. Možná tím nejvtipnějším a nejzajímavější způsobem. Nebo jsem jen o pár let starší. Rozhodně jsem se bavil nejvíce z celé trilogie.. 7/10 = 77%(22.1.2017)

Musím konstatovat, že třetí díl je možná lepší jak první.(21.9.2016)

• - Přestože Helen Fielding roku 2011 začala znovu o Bridget Jones (Renée Zellweger) psát knihu, k čemuž podotkla: "Měla jsem zase co sdělit, věci, které mě rozesmály a věci, které neexistovaly, když jsem psala minulou Bridget, jako e-maily, SMS. Jak žijeme přes textovky a Twitter," vychází film spíše z jejích novinových sloupků. (JoranProvenzano)

• - Ve filmu se dozvíme, že má Mark Darcy (Colin Firth) také prostřední jméno - Fitzwilliam. To je jeden z mnoha odkazů na ''Pýchu a předsudek'', které v sérii o Bridget Jones můžeme nalézt. Křestní jméno pana Darcyho z pera Jane Austen je též Fitzwilliam. (zajda404)

• - Do té doby, než se Emma Thompson objevila v prvním traileru, nebylo její jméno s filmem vůbec spojováno. Ve skutečnosti se ale kromě role gynekoložky podílela také na scénáři. (zajda404)