Čivava z Beverly Hills 2 (video film)

Beverly Hills Chihuahua 2

• SK název

Čivava z Beverly Hills 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 80 min

• Boogeyman

Moje recence BD na Filmserver.cz(19.3.2011)

• Pluhy

Hravost předchozího dílu byla eliminována, příběh šel do ústraní a herci byli vyměněni za nové nesympatické tváře.(12.5.2014)

• tom88

Čo všetko som odpustil jednotke, tu už sa nedá odpustiť. Všetko bolo prehnané a viac detinskejšie. Je to zábavka hlavne pre to najmenšie publikum. Keby som mal okolo 7 rokov, úplne by som to žral. Čivava, ktorá hrá na klavíri, alebo pes, ktorý maľuje na plátno packou ? To si snáď robia prdel. Bolo to tak stupídne, až som sa na tom zasmial. Hovadinka na eNtú, ale pre decká božie. Súcitim s menším publikom a dávam za nich o hviezdu viac. 40%(19.5.2011)

• Mr.Bulanek

nejdražší na tom filmu asi byly práva na písničku Chihuahua od DJ Bobo(29.6.2012)

• ecceHOMMO

Obrovským plusom pokračovania sú čivavovské šteniatka a Papiho príbehy o bojovníkoch. Avšak ostatné išlo skôr mierne smerom dole, ale napriek tomu to bolo milé psie povyrazenie, ktoré ocení najmä menšie publikum, alebo ľudia majúci v obľube psíkov.(25.6.2011)

• bari68

Nenáročná ,,zábava,, , ktorú musíte brať s veľkou dávkou nadsádzky.(16.9.2012)

• ghatos

Psí taškařice bez děje. Infatility a přehrávání je tam příliš. 27%.(22.2.2011)

• Petrasuvicka

Film jako takovej byl nuda, ale ty čivavy.... ♥♥♥(15.10.2011)

• Paity

Ať žije korunovaná blbost na entou. Tohle zase mohly vyprodukovat jen USA. I minuta času strávená s tímto filmem je ukrutně dlouhá doba.(29.1.2014)

• KuZd

tak extremni kravina, ze jsem se celej film u toho bavila a nevericne kroutila hlavou, co to je za pakarnu...(28.3.2011)

Čivava první díl byl film, který se líbil jen některým lidem ale v Americe byl nasazen do kin kde se stal v jednu dobu nejnavštěvovanějším filmem. O tom že vznikne druhý díl jsem ani netušil tak mě to překvapilo. velkým plusem je to že to točil Alex Zamm, který stojí za úspěšným pokračováním filmu Doktor Dollitle dalším plusem je že zůstalo z jedničky kromě toho chameleona a krysy a některým nezajímavých postav všechny postavy. Děj je taky v pohodě a nudit jsem se nenudil takže spokojenost.(6.2.2011)

Kupodivu docela vtipné, k vaření ideální zábava. Jedničku jsem neviděla, ale až zase budu potřebovat kulisu, vím, po čem sáhnout.(30.12.2012)

Malé čivalové se naprostou odpoutaly od předsudku, že pokračování je horší a všem to totálně natřeli. Tentokrát je to ještě o kus větší psina.(27.1.2011)

• inutihar

Filmové peklo. Hřeby v očích, uších a dalších otvorech. Kdybych těch 80 minut mlátil hlavou do zdi, byl by to smysluplněji strávený čas.(15.6.2012)

DD Jinak roztomilá rodinná komedie .mám chut nakupovat oblečky pro svojí yorkšírku :-DDDD(30.12.2012)

• lardko

První díl byl dost blbě trapnej , asi jednou mi tam přišla nějaká scéna celkem dobrá! Myslel jsem si že dvojka bude lepší , ale bylo to ještě víc nudndější a trapnější než jednička.(27.1.2014)

• Matli

Kravina! Těch psů je tam až moc na můj vkus. Dětem se to asi líbí, dejme tomu, ale film sám o sobě je o ničem. Jako pozadí při dělání jiných věcí je to ale dobrý:-) 10%(29.5.2014)

Je to další pohodová komedie psech - čivavách.(14.5.2011)

• huzgi

Jen těžko z toho jednoho nápadu vyždímat více i na další díly.(4.1.2013)

• zdeci

Tragédie, hlavně koukat na ty Islanďany, jak to žerou, společně s večeří a otevřenýma hubama.(20.7.2012)

<< předchozí 1 2