Total Recall

Total Recall

Akční / Dobrodružný / Thriller / Sci-Fi

USA / Kanada, 2012, 118 min (Director's cut: 130 min)

Vše, co se nepovedlo Tronovi - jedna z nejlepších vykrádačko-kopírek, co jsem kdy viděla. Wiseman překvapil, Wimmer bohužel ne. Vlna hejtu každopádně naprosto nesmyslná a nemístná.(20.2.2013)

• DaViD´82

Ú-m-o-r-n-ě dlouhá definice vykradačské řemeslné rutiny v lens flare hávu.(26.12.2012)

• choze

Nejnepůvodnější a nejzbytečnější film roku. Tak nějak jsem doufal, že Wiseman zábavně vykastruje originál stejně jako v případě čtyřky SMRTONOSNÉ PASTI, ale bohužel. I když je i tady těch 200 mega dobře vidět na tricích a akci, chybí postavy, které by vám nebyly totálně ukradené, sympatičtější cast a pamětihodné hlášky a momenty jako sestřelování vrtulníku autem nebo souboj tirák vs stíhačka (přestřelka v beztížném stavu má našlápnuto, ale skončí dřív než začne). Den překvapivě zachraňuje Kate Beckinsale, která si svou zlobivou manželku vychutnává se sebejistotou herečky, co má nastříleno a nakopáno z béčkových produkcí a co se každé ráno probouzí vedle režiséra filmu, a s přehledem válcuje matné výkony jinak mnohem lepších kolegů. Z těch zklamal obzvlášť Bryan Cranston, o němž z televize víme, že se umí brejknout bad opravdu výrazně líp. A to, že se nedočkáme pořádného catfightu Beckinsale s Biel, to je u mě epic fail.(27.8.2012)

Ja jsem spokojenej. Od puvodniho Recallu se to teda silne vzdaluje, ale uprimne receno, udelat totoznej film a misto Arnolda sem dat Farrella, tak je to daleko vetsi pruser. Takhle tu mame proste slusne natoceny akcni sci-fi, kde po par uvodnich kecech akce prakticky neprestava. Triky jsou na naprosto spickovy urovni a celkove vizual je moc peknej, az to misty vypada jak videohra. Colin se docela snazi, ostatni herci tu jsou sice jen tak do poctu, ale neurazi. Jedinej problem je v celkem hloupym scenari, kde je vse od zacatku do konce jasny a kdyz nahodou hrozi nejaky zmateni divaka, honem se prispecha s vysvetlenim. Ale kdyz nebudu porovnavat s puvodnim filmem, mam tu proste solidne natocenej film za slusny 4*.(2.12.2012)

• Gilmour93

Spy who bored me. Wisemanův (na klasické sci-fi béčko příliš suchý) Rekall mi nachystal necelé dvě hodiny vzpomínek, o které jsem vůbec nestál. Rutina, uniformita, plagiátorství, trapná pomrkávání k originálu, akční režisérova choť (začínám si myslet, že je to pro ni ventil, aby ho nemlátila doma) a recidivní patlal Wimmer podepsaný pod leklým scénářem. Pokud Kurtík tvrdí, že dobrá akce je v jeho očích víc jak sex, pak to u něj doma trvá 12 sekund i s otočením na záda a kajícným promiň.. Nezbývá než souhlasit s uživatelem Zeebonk, že tento remake je zbytečnější, než ukrajinská šlapka v centru Vatikánu - už jen proto, že během zdlouhavých konkláve musí kardinálům zákonitě „vyhládnout“..(22.1.2014)