poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Thriller / Sci-Fi

USA / Kanada, 2012, 118 min (Director's cut: 130 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Total Recall z roku 2012 je takřka unikátní double: vizuálně dokonalé - dokonalá sra*ka. Vykrádající tuhle to a tu zase tohle, a občas laškovně pomrkávající na fanoušky původního Total Recallu (což jsem), kteří by ale panu Wisemanovi nejradši dali pěstí (což chci) - a co je nejdůležitější, nad jejíž nelogickou demencí se můžete začít nevěřícně smát už asi v osmé sekundě filmu a vydržíte s tím až do konce:) Svým způsobem je dobré, že manželka pána režiséra je stále sexy a její terminátorská hrdinka dává téměř nepřerušované naháněčce správné grády - ale tomuhle bezkrevnému debiláriu zatraceně chybí charismatický antihrdina jako byl Michael Ironside. BTW pochopil někdo, proč tam (v té delší verzi) vůbec byl Ethan Hawke??? Není důvod rozebírat koncepční dějové nelogičnosti nebo jednotlivé "zádrhele" - to ostatně výborně zvládl František Fuka - tenhle film je prostě i přes architektonickou nápaditost, naplno využitou pro účely 3D, trestuhodným zmrháním potenciálu, a to i když nebudeme porovnávat podvratný (ve své době taktéž řemeslně dokonalý) krvavý originál s touhle nafintěnou srágorou. Tvůrci mají opravdu velkou kliku, že si dali po řemeslné stránce tak záležet - jinak by to totiž nebyla ani ta šedesátka. Takže abych to na závěr trošku odlehčil - Len Wiseman, vieš zarobiť peniaze, a máš takú peknú bábiku - a za to ťa uznávam, a za to ťa rešpektujem; ale toto si zabil:) Myšleno česky "zabil", ne Rytmus-Marešovsky "zabil" = "cool". Vysvětlivka doplněna s ohledem na pravděpodobnou cílovou skupinu tohoto filmu...(11.3.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Zcela zbytečné a sterilní (prakticky doslovné, jen se změnily kulisy) převyprávění Verhoevenova Recallu, ale oproštěné od čehokoli zajímavého a zábavného. Wiseman zklamal. Arnold by řekl: "That guy is fucking asshole!" A měl by pravdu.(9.8.2012)

 • viperblade
  ***

  Už jsem tohle přirovnání pro film jednou použil a nový Total Recall je film, kde jej, chtě nechtě, musím použít znovu. Tento film je jako Megan Fox. Člověk by se na ni vydržel dívat celé hodiny, exteriéry jsou to pěkné, ale uvnitř je to strašně prázdné. ______ Pamatuju si, že jsem na tento film chtěl jít i do kina, že jsem se na něj strašně těšil (ostatně, který chlap by se netěšil, když z traileru bylo jasné, že nás čeká super bitka Jessicy Biel proti Kate Beckinsale?) a že mi bylo celkem líto, že jsem to v kině nestihl i přes ty vcelku průměrné recenze. Nyní jsem ale rád, protože tento film nemá co nabídnout krom super vizuálu, což je ale v dnešní době už standard. Naštěstí to nenudí, ta bitka byla fajn a Colin Farell se sice Arniemu nevyrovná, nicméně taky nebyl nejhorší a toho chlápka, co neví, co je reálné a co ne, mu věříte. Abych to nějak zakončil, Total Recall rozhodně není film, který bych potřeboval vidět podruhé. 50 %.(30.3.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Trošku Rozpačité Pocity, na Film jsem se těšil Opravdu hodně, jakmile příjdu do Kina, tak jsem to nějak Odkoukal bez nadšení.. Ano byla tam Akce, Skvělé Efekty, ale zážitek jsem si Neodnesl, přišlo mi to celé takové Umělé, Počítačové, nezáživné.. Nudit se ovšem Nebudete!(23.9.2012)

 • Flipnic
  ****

  Pro me jednoznacne mile prekvapeni! Na puvodni "Arnoldovskou" verzi to samozrejme nema,ale vizual je uzasne "retro-future" vymazlenej, na nic se zde neceka a od "nedopatreni" v Rekallu jede film fakt hustym tempem temer nonstop... Prehlidka bojovych stylu je pestra a jednoznacne tvorena profiky,kamera necuka,strihac nestriha, kamera proste sleduje v delsich zaberech fighty tak skvele, ze jsem z toho byl slusne vyadrenalinovanej ... Hodne dobry!!!(11.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace