Legenda o Tarzanovi

Legenda o Tarzanovi

The Legend of Tarzan

Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 110 min

Klasický, jednoduchý, dobrodružný príbeh s pekným vizuálom a s nádhernou Margot Robbie. Dejová linka je plná všakovakej akcie od výmyslu sveta a romantiky ako hrom. Len ten Alexander Skarsgård sa mi za Tarzana akosi nehodil. Inak si ale nemôžem sťažovať, nenudil som sa a to je hlavné. Ide o ukážkový príklad oddychového filmu s jemnou prímesou exotiky a slušnou výpravou (páčilo sa mi najmä prostredie viktoriánskeho Londýna). Priemer. 60/100(14.2.2017)

Konečně film o Tarzanovi kterej jsem po pár minutách nevypl. Ano dalo by se tomu pár věcí vytknout, mohlo to být dotaženější, ale nápad se mi líbí a krom mě nikdo není dokonalý, tak to režisérovi prominu :)(14.7.2016)

Je fajn, že Disney oživuje svoje animované hity, ale toto sa fakt nepodarilo. Nemuselo by to byt úplne zlé, celkový nástrel deja sa mi páčil, tak isto Jane (Robbie) a zvyšok hereckého osadenstva. Ale celkovo to mdlé a miestami až nezáživné podanie Tarzanovi podrážajú nohy. A akcia to tiež nevylepší. Tarzan proste nemá čím zaujať, prekvapiť alebo strhnúť a tak sa dobrodružná jazda mení na nudnú prechádzku džungľou. Ani hudba Ruperta Gregson-Williamsa film nezachráni, ale aspoň trošku vylepšuje dojem. Oblúbený soundtrack: The Legend Of Tarzan. 70% - 3*(27.10.2016)

Dle mého nedoceněná velká pecka v rámci letních blockbusterů a nyní lituji, že jsem na tom nebyl. Nečekal jsem vůbec nic, lépe řečeno mnohokrát propíraný notoricky známý klasický příběh o zrodu Tarzana, díky bohu však tento film jde na věc trošku jinak, ač nabízí flashbacky kdyby někdo náhodou nevěděl všechny souvislostí. Opravdu se mi líbila režie podle mnohým Potterem vyšeptalého Davida Yatese, přičemž udržel mou pozornost po celý film a úvod mi přišel jako vystřižený z chystaného Skull Island. Pokud by však někdo byl zhnusenej naprosto vším, tak je tu ovšem naprosto boží Samuel L. Jackson, který zkrátka nikdy nezklame a trousí hlášky jednu za druhou. A taky Margot Robbie, jejíž star-power letos možná malinko ochřadla, ale věřím, že si pozornost diváků udrží i nadále, protože je radost jí vidět na plátně. Velice příjemné překvapení a takhle moc jsem se s konstatním hodnocením dlouho nerozcházel. 9/10(28.9.2016)

• maseer2

scénář z prdele, otřesně prkenný, vysixpackovaný Skarsgård a efekty, které vypadají, jako by je Yatesova stará spíchla doma na svém MacBooku.. k smíchu..(13.1.2017)