poster

Legenda o Tarzanovi

 • USA

  The Legend of Tarzan

 • Slovensko

  Legenda o Tarzanovi

 • Velká Británie

  The Legend of Tarzan

Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  ****

  Jeden z filmů, který z nulového očekávání umí vyčarovat příjemné překvapení. Pohodový předigitalizovaný letní blockbuster s trochu pomalejším rozjezdem, ale o to epičtějším dojezdem. Christoph Waltz jako záporák je sázkou na jistotu, Margot Robbie krásná jako vždy a Tarzan minimálně nezklame. K tomu výborný soundtrack plný afrických rytmů, umělé, ale vizuálně přitažlivé CGI. Za mě palec nahoru.(9.9.2016)

 • Dever
  ****

  // Distributor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,591 // Otvárací Víkend v USA: $38,527,856 //(11.8.2016)

 • -OverLord-
  ****

  Dostal jsem úplně něco jiného než jsem čekal. Nejde totiž ani zdaleka tak o remake příběhu o Tarzanovi jako spíš o něco ve stylu "o deset let později" s občasnými flashbacky - ač to může znít absurdně, funguje to. Začátek působí trochu WTF dojmem, ale jakmile se divák ponoří do (občas trochu kostrbatého) příběhu, je to hned jiné kafe. Dechberoucí vizuál, skvělá výprava, akce, zvířata a herci. A i lovestory Tarzana a Jane funguje kupodivu celkem dobře. Dokonalá hudba je pak už jen třešničkou na dortu. Jako pohádka pro dospělé to funguje na jedničku. Za mě milé překvapení.(14.7.2016)

 • Disk
  **

  Potterovský režisér David Yates to moc nezvládl. Kontaktní souboje jsou filmařsky strašné, má to ošklivou kameru a Christoph Waltz už poněkolikáté jede svou opakovačku. Alexander Skarsgaard je celou první polovinu v košili a postrádá jakékoli charisma. Ke konci mě napadaly myšlenky ve smyslu, že bych si měl sehnat Tarzana s Johnnym Weismullerem. Zklamání.(2.7.2016)

 • Pethushka
  ***

  Úplný začátek filmu bych klidně nazvala geniálním. To si říkáte, že tohle nebude jen tak nějaký film. Jenže ta genialita prostě zmizí. A pak se znovu objeví možná už jen ve dvou nebo třech scénách. Takže těch hodně povedených scén je tam stejně, jako těch, kdy se vám chce vyprsknout smíchy nad nepovedeností některých scén. Kromě místy dost odbytého scénáře je největší slabinou samotný Tarzan. Nevím, jestli to bylo špatnou volbou herce nebo měl tak zvláštně napsanou postavu, ale mě vůbec nenadchl. Chápu, vychovala ho zvířata, musel se chovat jinak, ale tohle prostě nebylo ono. Takže svaly... fajn, ty měl. Charizma žádný. Bohužel. Naopak, tím nejlepším na celém filmu byla z mého pohledu kouzelná Margot. Ta měla i zajímavě napsaný charakter a uměla to prodat. Jinak doporučuji spíš Knihu džunglí vysílanou téměř souběžně. Ta je o mnoho propracovanější a chytlavější. 3*(24.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace