poster

Černý blesk

 • Rusko

  Čjornaja molnija

 • Rusko

  Chyornaya molniya

  (Rusko)
 • Rusko

  Чёрная молния

  (Rusko)
 • slovenský

  Čierny Blesk

 • anglický

  Black Lightning

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Rusko, 2009, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MIGHTTREE
  **

  2* za ekologické a šetrné palivo v letajícím automobilu. Je to takový chudý Spiderman bez Spidermana. Ať porovnávám s ostatními filmy, vždy z ringu vychází jiný vítěz. Takový hodně slabý bratříček Teslomobilu.(21.2.2011)

 • predators
  ***

  Nastěnka je tu podruhé! Né, nebojte se. Nejedná se o žádné pokračování Mrazíka, nýbrž o jednu představitelku z Černého blesku. Ono trochu chování všech a řekněme i celý příběh vyznívají hodně podobně pavoučímu hrdinovi. Takže narovinu, všichni jsou dost stupidní, mají své problémy a řídí se svými názory, které jsou jedině ty pravé. Nuž, i tak jde místy o dobrou zábavu s ucházejícími triky, kterých ovšem není mnoho. Mno...a taky jsem nepřišel na chuť té ruštině... 45%(26.7.2010)

 • Politik
  ***

  Ruský Transformers je jen další béčkárna v řadě filmů, vražda otce podobná jako ve Spidermanovi, je sice hezky dramaticky podána, ale přeci jen už jsme ji někde viděli, stejně jako levné kouzelné auto. Vůbec nic nového ani úžasného nečekejte. Tak dávám třetí hvězdičku, protože mám i přes všechno béčkové zpracování krásný vzpomínky na tento film ;)(8.12.2010)

 • Skejpr
  ****

  Je na velmi dlouhou polemiku, kde končí důsledné (a špičkové) naplňování velmi umě uchopené žánrové škatulky a kde už začíná vykrádání Spider-Mana, Iron Mana a Transformers, jedno se ale "Černému blesku" upřít nedá. Jeho autoři naprosto JASNĚ POCHOPILI, jak se to dělá a jejich film by obstál ve světových měřítkách (obsahově, i formálně), klidně by se mohl stát hollywoodským blockbusterem nižší svítivosti. V praxi mu totiž nechybí NIC. Tedy kromě originality, ale zase létající Volha? :)))) Jeho jedinou překážkou je tak paradoxně země původu, kvůli které se jím nikdy nestane, neboť tento trh není jeho primárním... Rusové každopádně dokazují, že nejenom UMÍ, ale i VÍ a hlásí se o slovo stále hlasitěji a hlasitěji...(26.5.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $15miliónovTržby Celosvetovo $22,070,000║ Príbehová kopia Spider-mana, plus niečo z Iron Mana, či Supermana, hudba zas ako z Temného Rytiera, ale dobre Rusi sa snažia a robia čo môžu, hlavne že nenudia čo je asi najväčšou výhodou filmu, obsadenie ujde, trikovo slabší priemer ale tie horšie animácie rýchlo zahládzajú rýchlim strihom čo sa aspoň cení v konečnom výsledku stráviteľnosti filmu. /55%/(26.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace