Lidský terč (TV seriál)

Human Target

Ľudský terč

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 60 min

Mark Valley, Chi McBride, Jackie Earle Haley, Hiro Kanagawa, Danny Glover, Alex Fernandez, Claire Smithies, Donny James Lucas, Autumn Reeser, Emmanuelle Vaugier, Lennie James, Rey Valentin, David Nykl, Mitch Pileggi, Erick Avari, William Mapother, Chad Willett, Courtney Ford, Sam Vincent, JD Pardo, Samantha Ferris, Marie Avgeropoulos, Serge Houde, Brandon Jay McLaren, Olga Sosnovska, Douglas O'Keeffe, Colin Lawrence, Adrian Holmes, Kendall Cross, Indira Varma, Amy Acker, Tony Hale, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Claude Duhamel, Wendy Glenn, Leonor Varela, Kris Marshall, Mark Moses, Thai-Hoa Le, Kevin Weisman, Peter Bryant, Tracie Thoms, Michele Cummins, Monique Ganderton, Sean Owen Roberts, Jarod Joseph, Adrian Hough, Teach Grant, Brent Stait, Vincent Gale, Matthew Mandzij, Sarah Smyth, Aleks Paunovic, Rebecca McFarland, Bojan Dulabic, Josh Blacker, Artine Brown, Peter Kent, Jason Diablo, Barry Nerling, Fiona Vroom, Carolyn Adair, José Vargas, D. Harlan Cutshall, Christopher Pearce, Byron Noble, Ally Warren, Shaun Omaid, Steve Makaj, Natalie Gibson, Tristan Jensen, Mark Gash, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Taylor Boggan, Julian Christopher, Everick Golding, David Meunier, Christian Sloan, Christopher Rosamond, Robert Weiss

Russell Denove

Kostýmy:

Trish Keating

Hodnotenie po 1. dieli: McG opäť stvoril pozerateľný, akčne dobrý seriál ladený aj s humorom...hlavný hrdina je vtipálek, akcia na seriál je celkom fajn..uvidíme ako budú ďalšie diely...1.séria update...veľmi slušný akčný seriál, má dosť dobrý potenciál(16.1.2010)

Vlak smrti (****), Zpět na začátek (**), Potíže s ambasádou (****), Útočiště (****). Po čtvrté epizodě bylo vysílání seriálu na TV Nova zrušeno, a to z důvodu nízké sledovanosti... Nejlepší postava = Guerrero.;-)(29.6.2011)

Průměrný akční seriál, jež vybočuje z řady a získává tak jednu nadprůměrovou hvězdičku jen díky hudbě "Medvěda" McCrearyho a vtipným průpovídkám postavy Jackie Earle Halyeho.(23.7.2012)

Ne až tak známý seriál podle komiksů od DC. Nevím, nakolik je věrný předloze, ale já ho mám docela rád. Díly jsou sice občas dost podobné, ale vždycky se najde něco, proč si je užít. Postavy jsou dobré a každá něčím vyčnívá, hlavně Gerrera si musí člověk oblíbit. A pak má seriál skvělou znělku. 70 %(29.8.2015)

Human Target je asi ten nejlepší akční seriál, jakej jsem měla tu čest vidět. Je neuvěřitelně zábavnej, dokonce nezačne nudit ani po čase sledování, příběh se totiž vyvíjí, tedy alespoň tak, jak jen se to dá u akčního seriálu očekávat. Každej díl svižně odsejpá, takže než se nadějete, je konec epizody a vy budete chtít vidět víc, a víc, až najednou zjistíte, že už máte za sebou celou sérii. Seriálu nechybí humor a je v něm tolik fajnovejch postav, že si nejde alespoň někoho nezamilovat. Seriál neztrácí dech ani ve druhé sérii, spíš bych řekla, že je to čím dál větší jízda, o to větší je škoda, že byl po druhé sérii ukončen. Human Target je prostě boží oddechovka a moje guilty pleasure!(24.9.2014)