poster

Poznáš, až to přijde?

 • USA

  How Do You Know

 • Slovensko

  Prvý alebo druhý

 • Slovensko

  Ako vieš?

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Greg
  ***

  “George, this is my boyfriend Manny. - Nice to meet you. - Who is he? - You didn’t even say hello. - Yah, I think you have to check with me before you invite some guy over so I’m a little bit too pissed off to say hello.“ Čekal jsem víc! Film s takovým hereckým obsazením, takovými hvězdami první kategorie, by podle mě měl být více než průměrný. A je to právě herecké obsazení, které ho drží nad vodou – Reese Witherspoon je úžasná, skvěle hrající i vypadající, sympaťáci Owen Wilson a Paul Rudd ji skvěle doplňují (a hrají taky velmi dobře) a je jen škoda, že dostal Jack Nicholson tak málo prostoru ve filmu. Naopak scénář není moc originální, postrádá jakoukoliv gradaci a až na malé drobnosti skončí tak, jak každý očekává. A hudba ve filmu? Ta tam asi nebyla nebo jsem jí nepostřehl, nevím. Opravdu je to škoda, tenhle film měl navíc, ale nakonec zůstal v šedých vodách průměrných amerických romantických filmů.(11.3.2011)

 • Dale
  ****

  Trošku netradičná romantika s originálnymi dialógmi a výbornými hereckými výkonmi. Miestami síce môže pôsobiť nudne, ale pozitíva jasne prevyšujú negatíva. Mám rád inteligentné filmy a mám rád Jamesa L. Brooksa, takže som si tento film užil. Príjemná zmena oproti tým klasickým romantickým "taškařicím".(26.6.2011)

 • MoiJe
  ***

  Na tých Lisiných citátoch som sa celkom bavila. Celkovo som pri pozeraní nijak netrpela, príjemný filmík.(25.3.2011)

 • k212
  ***

  Sestříhat o 30 minut dolů a bude to originální konverzační vztahová komedie se specifickými hrdiny. Takhle je to dvouhodinové konverzační téměř utrpení, které se občas ztrácí samo v sobě, občas zase v prázdných až bezvýznamných scénách, které nikam nemíří, negradují. Škoda, potenciál by tu byl a ne malý. 55% se solidaritou za ***. Mimochodem - jediný důvod, proč jsem se do tohoto dílka zakoukala, bylo jméno páně režiséra - a musím konstatovat, že je to jeho nejslabší kus.(18.8.2012)

 • SexyAjinka
  **

  To bylo trochu divný a hlavně hrozně uječený, téměř jako by to točil Woody, proti němuž nic nemám, ale jeho styl na mě občas takhle působí. Tento film mi rozhodně nic nedal, jenom přemýšlím o co v něm vlastně šlo.. Reese přelétávala mezi dvěma muži jako včelička opilujíc květy. Víc jsem si z toho děje nezapamatovala. To asi o něčem svědčí ;).(14.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace