Poznáš, až to přijde?

• Austrálie

How Do You Know

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Pokus o trochu inú ženskú hrdinku, než býva zvykom, bol zaujímavý, lenže to nestačilo. V podstate originálny romantický film so sympatickými hercami, ale kvôli tej inakosti som mal pocit, že príbeh občas stagnuje a postavy sa príliš nevyvíjajú...(28.6.2013)

Jediný překvapivý moment filmu? Hudbu složil Hans Zimmer. Jinak jsem si znovu ověřila, že mám silnou slabost pro civilní herectví Paula Rudda, i když hraje asexuálního ňoumu s freudovskými problémy. A že s Reese Witherspoon nás stále pojí ona blonďatá solidarita, ačkoliv rozhodně neumím tak dobře nadhazovat. A potěšilo mě, že existuje ještě divnější první večeře, než jakou jsem nad talířem plným proteinů zažila já:)(16.3.2011)

• Sifaka

Už dlouho jsem neviděl tak nudný, dlouhý a zbytečný film.(24.7.2012)

• Pilda17

Hodně luxusní herecké obsazení, ale to je jediný klad a jediné co film může nabídnout.. 2/10 = 25%(10.4.2011)

Sestříhat o 30 minut dolů a bude to originální konverzační vztahová komedie se specifickými hrdiny. Takhle je to dvouhodinové konverzační téměř utrpení, které se občas ztrácí samo v sobě, občas zase v prázdných až bezvýznamných scénách, které nikam nemíří, negradují. Škoda, potenciál by tu byl a ne malý. 55% se solidaritou za ***. Mimochodem - jediný důvod, proč jsem se do tohoto dílka zakoukala, bylo jméno páně režiséra - a musím konstatovat, že je to jeho nejslabší kus.(18.8.2012)

• - Po Overnight Delivery (1998) a Monsters vs. Aliens (2009) je to pro Reese Witherspoon a Paula Rudda již třetí společný projekt. Oba si také zahráli v seriálu Přátelé (1994-2004), každý ale účinkoval v jiné epizodě. (zajda404)

• - Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal. (zajda404)

• - Natáčení probíhalo ve Philadelphii a Washingtonu. (Terva)