Poznáš, až to přijde?

How Do You Know

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

• HoneyBunny

Byla jsem jediná, komu připadalo, že skoro všechny postavy v tomhle filmu se chovají divně - ne zábavně divně, ale divně divně? Vůbec jsem si k nim nedovedla najít cestu. A to Witherspoonová a Rudd hrají dobře - jenom jako by se pohybovali úplně v jiné realitě než my ostatní. Tudíž ta romantická linka to nefunguje, bylo mi úplně šumák, s kým Reese skončí a jestli Rudd půjde do vězení. Jediné, co mě tu zaujalo, byl fakt, jak často se tu čekalo na autobusové zastávce... Jedna hvězda za ten rozhovor nad plastelínou, kde Paul Rudd zazáří a je k zulíbání.(27.6.2011)

Pokus o trochu inú ženskú hrdinku, než býva zvykom, bol zaujímavý, lenže to nestačilo. V podstate originálny romantický film so sympatickými hercami, ale kvôli tej inakosti som mal pocit, že príbeh občas stagnuje a postavy sa príliš nevyvíjajú...(28.6.2013)

• SLOTH

nedokazu si pomoci jakekoliv rozhovory ve filmu byly divne krecovite a nude jen jack nicholson byl dobry.. ale ani kvuli nemu jsem to dokoukal jen do 2O min(23.5.2011)

• Terva

Koukal jsem, ale přišlo to pozdě. Tak jen za hudbu.(4.10.2011)

• prkalil

Pořád jsem se dívala dál, protože jsem tomu, co vidím, nemohla uvěřit. Fakt divnej film. Nebozí hrdinové pořád něco překotně melou - jakoby doufali, že třeba náhodou v těch nažvaněných tunách nečekaně vznikne něco jako vtip (asi samovznícením?). A on ne a ne přijít. Jako dnes - vedro - teď v 10 večer je venku pořád osmadvacet - zatáhlo se, ale bouřka si to na hranicích rozmyslela a zůstala raději v Rakousku...(20.7.2014)

• - Po Overnight Delivery (1998) a Monsters vs. Aliens (2009) je to pro Reese Witherspoon a Paula Rudda již třetí společný projekt. Oba si také zahráli v seriálu Přátelé (1994-2004), každý ale účinkoval v jiné epizodě. (zajda404)

• - Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal. (zajda404)

• - Natáčení probíhalo ve Philadelphii a Washingtonu. (Terva)