Poznáš, až to přijde?

How Do You Know

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

• SLOTH

nedokazu si pomoci jakekoliv rozhovory ve filmu byly divne krecovite a nude jen jack nicholson byl dobry.. ale ani kvuli nemu jsem to dokoukal jen do 2O min(23.5.2011)

Chyba filmu je určite prestrelený 120 miliónový rozpočet...Ale keďže som veľký fanúšik Reese Witherspoon tak som si to užíval a obdivoval ju v každej sekunde a to ostatné ma netrápilo.(5.6.2012)

• Hild

Jak mohl takto dopadnout film s takovým obsazením a režisérem a scénáristou filmu Lepší už to nebude? Film, který se rozhodně tváří tak, že by mohlo jít o jednu z těch inteligentnějších a příjemnějších komedii. Jenže veškerá má očekávání opadla už snad hned po deseti minutách. Já bych tento film ani do komedie nezařadila, nevzpomínám si, že bych se u filmu nějak smála. Z herců mi byl tentokrát nejsympatičtější Paul (Jack je zde skutečně hodně vedlejší postavou). Scénář postrádá jakýkoliv šmrnc, který by zaujal alespoň něčím, nějakým momentem. Navíc naprosto zbytečně dlouhá stopáž film sráží ještě dolů. Možná bych i dala 3*, jenže to bych po skončení filmu musela být schopná, alespoň trochu říci, o čem ten film vůbec byl, ale já to zkrátka nedokážu, protože ten film je vážně o ničem. Hrozně mě mrzí, že musím dát tak nízké hodnocení (především kvůli obsazení), potenciál byl rozhodně vyšší. How Do You Know tak zůstane naprosto zbytečný film, na který se hned zapomene.(16.3.2011)

• StarsFan

V traileru možná How Do You Know působí jako jedna z těch mála romantických komedií, kde hlavní hrdinka nestojí před rozhodnutím "pan správný vs. pan špatný", ale před mnohem těžší verzí romantického trojúhelníku zvanou "pan správný vs. pan správný". Ve skutečnosti vám po deseti minutách bude jasné, kdo tento souboj tentokrát vyhraje, takže nezbývá než se místo romantického zápolení zaměřit na komediální prvky tohoto nového Brooksova filmu. Ty však nepřichází. Zcela upřímně: Jediná chvíle, která mě v tomto filmu donutila se pousmát, byla závěrečná balkónová scéna s Jackem Nicholsonem.(29.1.2011)

• IQ Tiqe

První hodina je zbytečná a nudná a není v ní nic k zasmání (ostatně i v druhé půlce tomu nebylo jinak). Kámen úrazu je, že celý film by chtěl mít vyšší ambice, než být tuctovou rom. komedií, ale selhává a výsledek je horší než by ona tuctovka (v případě výrazného zkrácení a pár úprav) bývala byla. Reese se hezky kření, Owen přesvědčivě hraje někoho s IQ pod 80 a Nicholson je tu navíc. Vůbec celá koncepce nestála za nic, nechápu, proč tak bídný scénář někdo zfilmoval. Jo, Reese mě bavila (ale jen proto, že má hezkej úsměv a kukuč), ale pokud už mě na okmažik přepadne hřejivý pocit, že ten film měl něco do sebe, vzápětí ho přebije prozření, že to byla pěkná pakárna. 50% za smíšená pocity.(10.3.2011)

• - Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal. (zajda404)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem List After List. (Greg)

• - Jedná se o poslední film Jacka Nicholsona. "Jack bez jakýchkoli fanfár odešel do penze. A za tímto rozhodnutím je možné vidět jednoduchý důvod - přestala mu fungovat paměť. V šestasedmdesáti má problémy s pamětí a nedokáže se naučit scénář. Jeho paměť dávno není tím, čím bývala. Jack se nehodlá vzdát života mezi slavnými. Bude se stále ukazovat na veřejnosti,“ uvedl hercův kamarád pro Radar Online. (HArna)