Poznáš, až to přijde?

Prvý alebo druhý

Ako vieš?

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Na tých Lisiných citátoch som sa celkom bavila. Celkovo som pri pozeraní nijak netrpela, príjemný filmík.(25.3.2011)

• Rosana

Nepoznám. Proč dávají slavné herce do takového braku? Asi aby nalákali diváky. Ten film není ničím zvláštnía vlastně je docela nudný. Proč já vlastně na tyhle filmy koukám?!(5.5.2012)

• Terva

Koukal jsem, ale přišlo to pozdě. Tak jen za hudbu.(4.10.2011)

Sestříhat o 30 minut dolů a bude to originální konverzační vztahová komedie se specifickými hrdiny. Takhle je to dvouhodinové konverzační téměř utrpení, které se občas ztrácí samo v sobě, občas zase v prázdných až bezvýznamných scénách, které nikam nemíří, negradují. Škoda, potenciál by tu byl a ne malý. 55% se solidaritou za ***. Mimochodem - jediný důvod, proč jsem se do tohoto dílka zakoukala, bylo jméno páně režiséra - a musím konstatovat, že je to jeho nejslabší kus.(18.8.2012)

Tohle mě příjemně pobavilo, i když je zde mnoho nedostatků, protože na svou dvouhodinovou stopáž to bylo v některých místech zdlouhavé a přitom bylo dost věcí nedotaženo. Ale našlo se zde pár dobrých hlášek. „To jsem asi podělal.“ „Z mýho hlediska ne.“ „Díky brácho.“ Nebo „Jak poznám, že jsem zamilovaný?“ „Když si na ty ostatní bereš kondom.“(6.7.2011)