Poznáš, až to přijde?

Prvý alebo druhý

Ako vieš?

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Chyba filmu je určite prestrelený 120 miliónový rozpočet...Ale keďže som veľký fanúšik Reese Witherspoon tak som si to užíval a obdivoval ju v každej sekunde a to ostatné ma netrápilo.(5.6.2012)

• Lima

Poslední dvacetiminutovka výsledný dojem zlepšila, závěrečné Ruddovo vyznání lásky Reese bylo moc hezké a chemie mezi nimi fungovala na sto procent, ale jinak celkový dojem byl hodně ubíjející. Zejména první půle stopáže si zahrává s trpělivostí diváka, plácá se tu scenáristicky prázdná sláma více než je zdrávo, komediální timing scén je absolutně nezvládnutý, takže jediné, co jsem si opravdu vychutnal, bylo příjemné herectví ústřední hvězdné čtyřky. Jediná větší pozitiva - Paulu Ruddovi role sekla bez výhrad, Whiterspoon a Wilson byli velmi sympatičtí. Je jasné, že takhle podivně napsanému příběhu se musí divácky hodně naproti, ale i tak lze v případě Brooksova snažení mluvit o jednoznačném zklamání.(4.4.2011)

• Rosana

Nepoznám. Proč dávají slavné herce do takového braku? Asi aby nalákali diváky. Ten film není ničím zvláštnía vlastně je docela nudný. Proč já vlastně na tyhle filmy koukám?!(5.5.2012)

• SexyAjinka

To bylo trochu divný a hlavně hrozně uječený, téměř jako by to točil Woody, proti němuž nic nemám, ale jeho styl na mě občas takhle působí. Tento film mi rozhodně nic nedal, jenom přemýšlím o co v něm vlastně šlo.. Reese přelétávala mezi dvěma muži jako včelička opilujíc květy. Víc jsem si z toho děje nezapamatovala. To asi o něčem svědčí ;).(14.2.2013)

Všichni víme, že Reese je boží a božská jednim tahem; všichni víme, že Rudd je stálice romanťáren, která ráda všecko hraje na jedno brdo; všichni z mnoha zkušeností víme, že jakmile se všecko šíleně klasicky rozjíždí, máme se pro jistotu obávat ještě šílenějc klasickýho konce. A přece, světe div se, How Do You Know má v sobě nákej podivnej element překvapení. Na vině nejspíš bude jednak jméno vrchního skladatele (big wtf?!), jednak milej, pohádkovej a přesto jaksi zvláštně přirozenej konec (myšleno zhruba ta půlhodina od porodu).(10.12.2012)