poster

Poznáš, až to přijde?

 • USA

  How Do You Know

 • Slovensko

  Prvý alebo druhý

 • Slovensko

  Ako vieš?

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  **

  Sice hvězdně nabušená sestava, ale tohle je tak vše. How Do You Know má naprosto nepochopitelně přepálenou stopáž díky které u filmu budete umírat nudou. Posledních dvacet minut není špatných, ale tohle nezachrání tragických sto minut, které jste museli sledovat předtím.(9.10.2011)

 • Hild
  **

  Jak mohl takto dopadnout film s takovým obsazením a režisérem a scénáristou filmu Lepší už to nebude? Film, který se rozhodně tváří tak, že by mohlo jít o jednu z těch inteligentnějších a příjemnějších komedii. Jenže veškerá má očekávání opadla už snad hned po deseti minutách. Já bych tento film ani do komedie nezařadila, nevzpomínám si, že bych se u filmu nějak smála. Z herců mi byl tentokrát nejsympatičtější Paul (Jack je zde skutečně hodně vedlejší postavou). Scénář postrádá jakýkoliv šmrnc, který by zaujal alespoň něčím, nějakým momentem. Navíc naprosto zbytečně dlouhá stopáž film sráží ještě dolů. Možná bych i dala 3*, jenže to bych po skončení filmu musela být schopná, alespoň trochu říci, o čem ten film vůbec byl, ale já to zkrátka nedokážu, protože ten film je vážně o ničem. Hrozně mě mrzí, že musím dát tak nízké hodnocení (především kvůli obsazení), potenciál byl rozhodně vyšší. How Do You Know tak zůstane naprosto zbytečný film, na který se hned zapomene.(16.3.2011)

 • Thomick
  ***

  Všichni víme, že Reese je boží a božská jednim tahem; všichni víme, že Rudd je stálice romanťáren, která ráda všecko hraje na jedno brdo; všichni z mnoha zkušeností víme, že jakmile se všecko šíleně klasicky rozjíždí, máme se pro jistotu obávat ještě šílenějc klasickýho konce. A přece, světe div se, How Do You Know má v sobě nákej podivnej element překvapení. Na vině nejspíš bude jednak jméno vrchního skladatele (big wtf?!), jednak milej, pohádkovej a přesto jaksi zvláštně přirozenej konec (myšleno zhruba ta půlhodina od porodu).(10.12.2012)

 • Ant
  ***

  How Do You Know je úplně klasická romantická komedie, která se snaží působit jako film o hlubších životních problémech, ale tvůrcům tahle snaha moc nevychází. Celá milostná zápletka navíc působí nedotaženě a vztahu mezi Lisou a Georgem jsem prostě nevěřila. Stopáž přes dvě hodiny film strašlivě ubíjí. Dopravdy jsem si užila jen herce, hlavně Wilsona a starého dobrého Jacka.(9.3.2011)

 • IQ Tiqe
  **

  První hodina je zbytečná a nudná a není v ní nic k zasmání (ostatně i v druhé půlce tomu nebylo jinak). Kámen úrazu je, že celý film by chtěl mít vyšší ambice, než být tuctovou rom. komedií, ale selhává a výsledek je horší než by ona tuctovka (v případě výrazného zkrácení a pár úprav) bývala byla. Reese se hezky kření, Owen přesvědčivě hraje někoho s IQ pod 80 a Nicholson je tu navíc. Vůbec celá koncepce nestála za nic, nechápu, proč tak bídný scénář někdo zfilmoval. Jo, Reese mě bavila (ale jen proto, že má hezkej úsměv a kukuč), ale pokud už mě na okmažik přepadne hřejivý pocit, že ten film měl něco do sebe, vzápětí ho přebije prozření, že to byla pěkná pakárna. 50% za smíšená pocity.(10.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace