Kolumbovo náměstí

Scénografie:

Martina Buckley

Kostýmy:

Rebecca Gregg

Tohle je oldschoolový thriller ve stylu devadesátých let. Nic víc nečekejme, zápletka tomu odpovídá a podruhé tudíž nemá cenu vidět, jelikož pointa je vlastně nejzásadnější. Myslím, že se jedná o film, který nijak nepřekvapí, ale taky nijak zásadně nezklame. Selma Blair je hezká ženská, do role se hodí, no a ti ostatní to tak nějak doplňují. Ribisi je skvělý detektiv, někdo by se toho měl chytit a něco s ním natočit v hlavní roli. Docela dobrý film, chyba jen možná v tom, že tvůrci nevěděli jestli točit krimi, thriller nebo psycho. 70%(24.1.2016)

Podľa mňa to bolo dobré. Vôbec nerozumiem hodnoteniam typu odpad alebo 1*. Podľa mňa to tí ľudia asi nepochopili. Odporúčam.(4.6.2013)

• MoiJe

Predvidatelne a logika suvix, ale zbehlo to celkom rychlo, resp. nenudila som sa. Kazdopadne raz vidiet stacilo.(15.7.2012)

• Bobik9

Takhle skvělé obsazení a tak mizerný film! Herci dělají, co můžou. Blair, Smart, Lee, Ribisi - skvělá sestava, ale zkrátka, když je špatný námět, nezachrání ho ani Chuck Norris. Kolumbovo náměstí si hraje na mysteriózní thriller plný nečekaných zvratů, ale je natočen tak, že žádný "zvrat" nikoho nemůže zajímat, protože je to vše uspěchané a postavy se nijak nevyvíjejí. Mrzí mě to, čekal jsem, že bude hodnocení nespravedlivé, ale není tomu tak.(24.11.2013)

• predators

Předvídatelná a ještě jednou předvídatelná pohádka o jedné bojácné sousedce a o dalších tupích sousedů odnaproti. 20%(2.3.2012)