Kolumbovo náměstí

Martina Buckley

Kostýmy:

Rebecca Gregg
  • predators

Předvídatelná a ještě jednou předvídatelná pohádka o jedné bojácné sousedce a o dalších tupích sousedů odnaproti. 20%(2.3.2012)

Tady jsem neměl problém. Mělo to celkem solidní scénář, o zápletce někdo přemýšlel a proti konečnému vyústění jsem nemohl nic namítat. Lehká předvídatelnost nebyla v tomto případě moc na škodu. Co mě bavilo nejvíc byla ovšem Selma Blair. Nejenže stárne do krásy, ale zároveň je i výbornou herečkou, která by si zasloužila solidnější nabídku, než druhosledové filmy. Tým, který jí tady sekundoval, mě také nijak neurážel, takže u mě za 70%. Hodnocení opět moc nechápu.(8.9.2013)

• bourec

Docela slabota.Hned v první půlhodině člověk přijde na to,co to znamená.Písmeno na podšálku odhalí,kdo je ta hnusná kráva,co se schovává v přítmí domova.Pak si říkáte,co bude dál,co chce tvůrce nasrat do tý zbylý hodiny.Nakonec přijde zvrat,to vám dá naději,že by to mohlo bejt zábavný,navíc vás hned trkne kdo zabil na začátku tu bábu,ale pak je z toho guláš a na konci sem zhnuseně utrousil,že to dopadlo přesně ,jak sem nechtěl.Píčou ke zdi.40%.(5.5.2013)

Podľa mňa to bolo dobré. Vôbec nerozumiem hodnoteniam typu odpad alebo 1*. Podľa mňa to tí ľudia asi nepochopili. Odporúčam.(4.6.2013)

Celkově to bylo předvídatelné, ale dalo se to snést. Ovšem tím koncem to kompletně ztratilo smysl. Samozřejmě, že konec super - ale postrádalo to smysl. Vlastně to co ve filmu celou dobu hrálo velkou roli se najednou rozpustilo jak pára nad hrncem jakoby na tom ani nezáleželo. V celu ale zato příjemná podívaná a proto ty 3* - s přimhouřenými oči.(9.3.2013)