poster

Kolumbovo náměstí

 • USA

  Columbus Circle

Mysteriózní / Krimi / Thriller / Psychologický

USA, 2012, 82 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Skvělé! Skvělé! Skvělé! To mohlo být tak skvělé ... ale nebylo. Autor se totiž pokusil oblafnout diváka tak svědomitě, že nesmyslnější pointu jsem již dlouho nezahlédl. To však nic nemění na tom, že jsem si to v průběhu dění celkem slušně užil s podvodnickou partou, trošku méně se zazobanou podivínkou a myšlenkové pochody detektivů mi tak trochu zůstaly utajeny. Je to škoda promarněného potenciálu, ale už jen to herecké obsazení stojí za to, aby se oči unavily sledováním tohoto snímku.(6.11.2014)

 • carlos 2010
  ***

  Podľa mňa to bolo dobré. Vôbec nerozumiem hodnoteniam typu odpad alebo 1*. Podľa mňa to tí ľudia asi nepochopili. Odporúčam.(4.6.2013)

 • Bobik9
  **

  Takhle skvělé obsazení a tak mizerný film! Herci dělají, co můžou. Blair, Smart, Lee, Ribisi - skvělá sestava, ale zkrátka, když je špatný námět, nezachrání ho ani Chuck Norris. Kolumbovo náměstí si hraje na mysteriózní thriller plný nečekaných zvratů, ale je natočen tak, že žádný "zvrat" nikoho nemůže zajímat, protože je to vše uspěchané a postavy se nijak nevyvíjejí. Mrzí mě to, čekal jsem, že bude hodnocení nespravedlivé, ale není tomu tak.(24.11.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace