Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát

Regarding Fame I Can´t Complain

(festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2013, 94 min

Zuzana je hodně svérázná a obdivuju ty, co s ní vydrželi déle než týden. Nejsem žádný skalní fanoušek Marsyas, ale dokument se mi dost líbil. Minimálně by se na něj měli podívat textaři, převrácený přízvuk zlobí.A hrát líp než Bůh...(4.4.2014)

Fenowoman...(4.4.2014)

Právě dohrává LP Marsyas a ve mně zůstává lehce posmutnělá touha za nevratnými časy, kdy se skvělá hudba pojila s poetickými texty, v tomto případě z pera jedné autorky… "Spoušť v duši se s vírou střídá – nebe je lesklá slída – pohnutím – prasklá právě nad náměstím…" Respektuji a chápu její nechuť pustit nás více pod kůži – i to je vypovídající. Nepatetické, místy vtipné, laskavé.(12.9.2013)

Zuzana Michnová se zvláštním hlasem a skvělými texty, inteligentní a komplikovaná osobnost. Dokument sám mě sice chvílemi pobavil, ale osobně bych uvítala, kdyby šel víc do hloubky. Ovšem sama Zuzana říká ,, Já Vás k sobě nepustím"(30.3.2014)

jsem fanousek synů velke medvedice.(10.6.2014)