poster

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát

 • USA

  Regarding Fame I Can´t Complain

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2013, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pensieve
  *****

  Právě dohrává LP Marsyas a ve mně zůstává lehce posmutnělá touha za nevratnými časy, kdy se skvělá hudba pojila s poetickými texty, v tomto případě z pera jedné autorky… "Spoušť v duši se s vírou střídá – nebe je lesklá slída – pohnutím – prasklá právě nad náměstím…" Respektuji a chápu její nechuť pustit nás více pod kůži – i to je vypovídající. Nepatetické, místy vtipné, laskavé.(12.9.2013)

 • Slarque
  **

  Dokument pouze pro skalní fanoušky Marsyas. Ty ostatní jenom zmate. K v anotaci zmiňované nevšední střihové skladbě dokumentu jsem nenašel žádný klíč. Takže to byla převážně nuda střídaná pár dobrými písničkami.(30.3.2014)

 • rt12
  ***

  Zuzana Michnová se zvláštním hlasem a skvělými texty, inteligentní a komplikovaná osobnost. Dokument sám mě sice chvílemi pobavil, ale osobně bych uvítala, kdyby šel víc do hloubky. Ovšem sama Zuzana říká ,, Já Vás k sobě nepustím"(30.3.2014)

 • sator
  ***

  Fenowoman...(4.4.2014)

 • kaylin
  ****

  Ten dokument je jednoduše natolik zajímavě pojatý a natočený, že prostě nemůžu s hodnocením níže. Tohle mě bavilo, i když osobnost Zuzany Michnové v podstatě neznám a dozvěděl jsem se o ní až tímhle způsobem. Líbilo se mi, jak se podařilo hrát si s formou, hrát si s filmem jako médiem. Skvěle pojaté, což je základ toho, proč mě to tak bavilo.(9.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace