Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát

Regarding Fame I Can´t Complain

(festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2013, 94 min

jsem fanousek synů velke medvedice.(10.6.2014)

Zuzana Michnová se zvláštním hlasem a skvělými texty, inteligentní a komplikovaná osobnost. Dokument sám mě sice chvílemi pobavil, ale osobně bych uvítala, kdyby šel víc do hloubky. Ovšem sama Zuzana říká ,, Já Vás k sobě nepustím"(30.3.2014)

Výborný počin, za který jsem rád. Kolem Marsyas i Zuzany Michnové je totiž zbytečné ticho po pěšině. Bylo fajn se o této zajímavé ženské, ostatních členech kapely i o samotných Marsyas něco víc dozvědět(19.7.2016)

Ten dokument je jednoduše natolik zajímavě pojatý a natočený, že prostě nemůžu s hodnocením níže. Tohle mě bavilo, i když osobnost Zuzany Michnové v podstatě neznám a dozvěděl jsem se o ní až tímhle způsobem. Líbilo se mi, jak se podařilo hrát si s formou, hrát si s filmem jako médiem. Skvěle pojaté, což je základ toho, proč mě to tak bavilo.(9.12.2015)

• Slarque

Dokument pouze pro skalní fanoušky Marsyas. Ty ostatní jenom zmate. K v anotaci zmiňované nevšední střihové skladbě dokumentu jsem nenašel žádný klíč. Takže to byla převážně nuda střídaná pár dobrými písničkami.(30.3.2014)