poster

Sejmout zabijáka

 • USA

  Kill The Irishman

Thriller / Krimi / Životopisný / Akční

USA, 2011, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Film má velmi pomalé tempo,což já považuji hned za největší kámen úrazu,ale přece jen se zde objevily i světlé momenty, je zde zajímavě podaný Oldschoolový Mafianský Life, nejzajímavější je, že je to True Story, ale za nedostatek Akce, brutality a napětí si film více než 3* nezaslouží...(4.3.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Slušně natočený pohled na život drsných irských gangsterů inspirovaný skutečným příběhem. Ray Stevenson není špatný ale určitě by filmu více prospěl někdo zkušenější, který by možná dokázal film vytáhnout z lepšího průměru o něco výše, protože režisérovi to moc nejde. Přesto slušný film na jedno podívání.(17.9.2011)

 • honajz
  **

  Příběh Ira Dannyho Greena z Clevelandu, který se stal odborovým předákem, vymahačem dluhů, a posléze nepříjemným místní mafii. Životní story tohoto muže je vyprávěna z pohledu jeho dětského kamaráda, nyní policajta (v podání Vala Kilmera). Sledujeme Dannyho zálibu ve čtení, vzestup na pozici odborového předáka, pletky s mafií, seznámení se s budoucí ženou, svatbu, děti, zatčení, vymáhání dluhů, pokusy o atentát na Dannyho, z nichž ze všech vyvázne, až po závěrečnou válku irských a italských gangů. Problém s filmem je, že nemá scénář. Vše je poskládané vedle sebe jako když se díváte na dokument o nějaké osobnosti - jenže Danny je obyčejný vzdělaný gangster s pořádnou ránou pěstí, ale žádná osobnost. A sledovat vedle sebe vršené obrazy tu z jednoho, tu z druhého prostředí, bez jakékoliv vnitřní dramatické linky, to je podobné, jako sledovat sestřih domácího videa o narození škvrněte, přes jeho lezení, první bobek, první krůčky až třeba po přijetí do školky. Svým způsobem je to jistě zajímavý sestřih, ale pro vás má nulovou vypovídací hodnotu, pokud nejste s dítětem nějak příbuzný. Tvůrci se pokusili dodat filmu alespoň obrazovou patinu 70. let, což se jim docela daří, jen někdy použité písničky zaznívají poněkud necitlivě vůči obrazu. Na jedno zhlédnutí pro milovníky mafiánských snímků asi tenhle titul ujde, ale celkově je to docela nuda.(16.12.2011)

 • paascha
  ****

  Svěží kousek o životě a smrti jednoho zrzavýho debila(28.8.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,188,194Tržby Celosvetovo $1,188,194Tržby za predaj DVD v USA $2,248,672 //počet predaných kusov 139,929║ dosť suché(17.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace