Ve službách FBI (TV seriál)

White Collar

Biele goliere

Krimi / Komedie

USA, 2009 - 2014, 59 h 20 min (Minutáž: 75x40 min)

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn, Gloria Votsis, Alexandra Daddario, Ross McCall, Noah Emmerich, James Schram, Paul Blackthorne, Anna Chlumsky, Andrew McCarthy, Kevin Kilner, Garret Dillahunt, Lanny Flaherty, Mark Elliot Wilson, Michael Gaston, Deborah Twiss, Heidi Kristoffer, Callie Thorne, Mark Sheppard, John Pyper-Ferguson, Joe Morton, Stephen Gevedon, William Henderson White, Hutch Dano, William Sadler, Kyle Secor, Elizabeth Gillies, Vanessa Ray, Lucy Walters, Dylan Baker, Murray Bartlett, Will Chase, Natalie Gal, Debra Monk, Richard Bekins, Lena Headey, Robert John Burke, Joe Manganiello, Hal Ozsan, Moronai Kanekoa, Patch Darragh, Kate Hodge, Nicole Steinwedell, Cotter Smith, Tom Skerritt, Teena Byrd, Hoon Lee, Peter McRobbie, Diane Neal, Eugenia Kuzmina, Michael Boatman, Bruno Irizarry, Justin Morck, Carlos Leon, Kelly McCreary, Geno Segers, Bridget Regan, Jolly Abraham, Jayce Bartok, Stephen Badalamenti, John Palumbo, Michael Crowe, Sherita Rankins, Margaret Anne Florence, Brady Smith, Annet Mahendru, Alysia Reiner, Gary Hilborn, Ed Moran, Mircea Monroe, Mary Ashlyn Moore, Ward Horton, Pablo Schreiber, Sabina Gadecki, John Bianco, Madison McKinley, Moran Atias, Ashley Fox Linton, Eliza Dushku, Sarah Carter, Donnie Keshawarz, Mía Maestro, Noah Unger, Wayne Duvall, Cody Horn, Susan Misner, Perrey Reeves, Kate Jennings Grant, William Abadie, Robert Funaro, Joe Forbrich, Alex Cranmer, Tracy Jai Edwards, Jennifer Ferrin, Paloma Guzmán, Francie Swift, Ato Essandoh, Charlie Hewson, Elizabeth Marvel, Darien Sills-Evans, Duane McLaughlin, Maria Di Angelis, Doris McCarthy, Charles Malik Whitfield, Ed Heavey, David Alan Basche, Richard Short, Alex Ziwak, Cal Robertson, Tom Mason, Murphy Guyer, Francesco Nuzzi, Ned Eisenberg, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Brendan Burke, Michael Torpey, Mike Houston, Gavin-Keith Umeh, Tom Degnan, Sharon Washington, Happy Anderson, Karen Pittman, Ezra Knight, Gregory Korostishevsky, Aaron Lazar, Gregg Prosser, Chris Jackson, Isaach De Bankolé, Megan Dodds, William Ragsdale, Laura Ramsey, Michael Potts, Peter Brouwer, Marmee Cosico, Toby Leonard Moore, Nicholas Dullea, Alexandra Socha

Sympatické a zajímavé postavy, vytvářející slušnou dynamiku, která se opakuje dokola a dokola. Na další průmyslový seriál, kterým jistě je, ale stále nadprůměr.(4.8.2013)

Tentokrát vypustím na povrch ječící fanynku, protože na Matta Bromera se kurva dobře dívá. A ještě k tomu je ten seriál skvělý. Občas je to docela dobrá sranda.(6.4.2015)

Po první sérii z tohoto seriálu teda moc "na větvi" nejsem. Vše je v něm totiž příliš dokonalé. Neal je charismatický, geniální, ženy na něj letí téměř bez výjimky. Navíc je to bývalý brilantní (?) zločinec. Peter je taky bezchybný, má skvělou manželku a případy tahle dvojka řeší jeden za druhým bez větších potíží. Na můj vkus příliš idealizované, předvídatelné, vtipy v seriálu použité většinou dost málo vtipné. Proto White Collar beru jen jako takovou oddychovku, když se chci chvíli podívat na něco nenáročného, tuto funkci to plní skvěle. 60%(19.3.2013)

Hodnotím zatím pilot, a protože jde o inteligentní seriál, nedávám mu moc šancí - americké vypatlané publikum inteligentní seriály vcelku pravidelně posílá do kytek už po první sezoně. Nejenže je pilot seriálu inteligentní, ale i vtipný, bere věci s nadhledem a dokáže vtipně kritizovat i rodinné a sociální problémy - náznakem, nikoliv natvrdo, jak je tomu zvykem v mnoha seriálech jiných. Navíc ústřední dvojka agenta FBI a zločince je dobře vybraná a skvěle oba herci hrají.(24.10.2009)

Tak tohle mě prostě baví. Hned pilot byl originální, inteligentní a zajímavý. Trochu odlišný kriminální seriál, který se soustředí nikoliv především na vraždy, ale podvody, padělky a zpronevěru. Sympatický mi je především hlavní hrdina Matt Bomer, který mě dokáže kolikrát i svými obyčejnými dialogy rozesmát. Spolu s Williem Garsonem tvoří dvojici k popukání. Jsem zvědavá, co se z toho po pár sezónách vyklube. Určitě stojí za to sledovat.(17.3.2012)

• - I skutečná FBI má divizi, která se specializuje na podvody, loupeže a zpronevěru. (prokda)

• - Seriál se natáčí v New Yorku a město hraje v seriálu i důležitou roli – Neal se smí volně pohybovat jen po jeho centru. (prokda)

• - Tiffani Thiessen, představitelka Elizabeth Burke, čekala na začátku druhé série své první dítě. Protože byla ve vysokém stupni těhotenství, nemohla přiletět za štábem do New Yorku a všechny její scény v prvních šesti dílech byly natočeny v Los Angeles před klíčovacím plátnem. (Mara12)