Ve službách FBI (TV seriál)

White Collar

White Collar

Biele goliere

Krimi / Komedie

USA, 2009, 75x40 min

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn, Gloria Votsis, Alexandra Daddario, Ross McCall, Noah Emmerich, James Schram, Paul Blackthorne, Anna Chlumsky, Andrew McCarthy, Kevin Kilner, Garret Dillahunt, Lanny Flaherty, Mark Elliot Wilson, Michael Gaston, Deborah Twiss, Heidi Kristoffer, Callie Thorne, Mark Sheppard, John Pyper-Ferguson, Joe Morton, Stephen Gevedon, William Henderson White, Hutch Dano, William Sadler, Kyle Secor, Elizabeth Gillies, Vanessa Ray, Lucy Walters, Dylan Baker, Murray Bartlett, Will Chase, Natalie Gal, Debra Monk, Richard Bekins, Lena Headey, Robert John Burke, Joe Manganiello, Hal Ozsan, Moronai Kanekoa, Patch Darragh, Kate Hodge, Nicole Steinwedell, Cotter Smith, Tom Skerritt, Teena Byrd, Hoon Lee, Peter McRobbie, Diane Neal, Eugenia Kuzmina, Michael Boatman, Bruno Irizarry, Justin Morck, Carlos Leon, Kelly McCreary, Geno Segers, Bridget Regan, Jolly Abraham, Jayce Bartok, Stephen Badalamenti, John Palumbo, Michael Crowe, Sherita Rankins, Margaret Anne Florence, Brady Smith, Annet Mahendru, Alysia Reiner, Gary Hilborn, Ed Moran, Mircea Monroe, Mary Ashlyn Moore, Ward Horton, Pablo Schreiber, Sabina Gadecki, John Bianco, Madison McKinley, Moran Atias, Ashley Fox Linton, Eliza Dushku, Sarah Carter, Donnie Keshawarz, Mía Maestro, Noah Unger, Wayne Duvall, Cody Horn, Susan Misner, Perrey Reeves, Kate Jennings Grant, William Abadie, Robert Funaro, Joe Forbrich, Alex Cranmer, Tracy Jai Edwards, Jennifer Ferrin, Paloma Guzmán, Francie Swift, Ato Essandoh, Charlie Hewson, Elizabeth Marvel, Darien Sills-Evans, Duane McLaughlin, Maria Di Angelis, Doris McCarthy, Charles Malik Whitfield, Ed Heavey, David Alan Basche, Richard Short, Alex Ziwak, Cal Robertson, Tom Mason, Murphy Guyer, Francesco Nuzzi, Ned Eisenberg, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Brendan Burke, Michael Torpey, Mike Houston, Gavin-Keith Umeh

Tentokrát vypustím na povrch ječící fanynku, protože na Matta Bromera se kurva dobře dívá. A ještě k tomu je ten seriál skvělý. Občas je to docela dobrá sranda.(6.4.2015)

Tohle už tu bylo... možná několikrát, ale v tomto případě to funguje na jedničku. Hlavní dvojka je tak perfektně sehraná, že se na jakékoliv jejich společné scénky těším víc a víc (a nemusí jít ani o ty vtipné). A poprvé mi není Tiffani Thiessen v její roli nepříjemná, a to je už velké plus, které musím seriálu připsat.(16.8.2011)

Sympatické a zajímavé postavy, vytvářející slušnou dynamiku, která se opakuje dokola a dokola. Na další průmyslový seriál, kterým jistě je, ale stále nadprůměr.(4.8.2013)

Díky zlepšující se 2. sérii celkově za 4* (o třídu zábavnější než čím dál otravnější Mentalista), hodnocení 1. série (3*), 2. série (4*), 3. série (4*).(8.6.2012)

hodnocení pilotu. Velmi podobné jako Castle a Mentalist, ale z téhle trojky nejslabší a pro mě nejméně sympatický hlavní hrdina._____V druhé a třetí sérii se kvalita zvedá, v mém osobním žebříčku je White Collar v tuhle chvíli před Mentalistou a to výrazně.(28.11.2009)