Marmaduk

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

• metal.storm

Ďalšia kravina. Film z dejom rovnakým ako ďalších 235 filmov.(3.7.2014)

• Segrestor

Mluvící pes? Pane řediteli? Natřeme ho na pruhováno, ano, pane řediteli, na pruhováno! Mluvící tygr je lepší než mluvicí pes!(2.4.2013)

• Dale

Mám rád psov a tak som chcel dať hviezdičku navyše, no ten psí tanec na konci to zabil. Rodinné filmy nemusia byť vždy infantilné, ako je to v tomto prípade, deti nie sú blbé, aj keď pre väčšinu toto môže byť zábavné. Chcelo by to mať aj nejaký dej, nie len - pes hovorí, pes surfuje, pes tancuje a popri tom ľudia ako nereálny komparz.(11.8.2014)

Typická infantilní rodinná komedie s mluvícími zvjerřátky, která donutí každého otylého honibrka s lahváčem v ruce pičovat do stratosfér o dementních scénářích a podobně.Člověk s rodinnou, bez komplexu méněcenosti a normálním, logickým uvažováním vpálí téhle natvrdlé veselé taškařici 3* kulaťoučký, za 85 minut děckého mlčení a smíchu.60%.(9.2.2014)

• Chrustyn

Pro nejmenší a infantilní rodiče, naprosto ideální podívaná, kde nechybí řada roztomilých zvířátek, infantilních fórků, napětí a morálních ponaučení o tom, že rodina a přátelství je to nejdůležitější na světě. Film neodsuzuji, ale hodnotím ho svým pohledem.(14.4.2013)