Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Jůůů ten pejsek mluví a nosí černý brejle a jezdí na surfu a prdí a chodí za fenečkama. Prostě povinnost pro všechny pejskomili! Scénář jako kdyby ze zadku vypad všem průměrnejm americkejm dobrodružně rodinnejm komediím ale čtyřnohou roztomilost mu nikdo nemůže upřít.(24.4.2014)

Naprosto to splňuje to, co to splnit má - děti to nadmíru pobaví. Marmaduke je sympaťák, takový správný psí ňouma, ostatní jeho kolegové jsou taky co k čemu a rozdělení dog parku jako střední vážně nemá chybu. Samozřejmě je Marmaduke plný klišé, ale to skoro jinak ani nejde.(14.4.2011)

Typický, narýchlo zbúchaný rodinný film z USA. Dáme tam zvieratká, najlepšie psov, tí budú rozprávať a všetko ostatné už nieje také dôležité. Psi surfujúci na vlnách?? Našťastie si obrovitý pes Marmaduk narobil problémy u Dobermana, takže aspoň táto linka príbehu skvele funguje. Uvedomujem si, že je to určené v prvom rade deťom a tie spokojné určite budú. My dospelí na tom pár chýb nájdeme, ale oplatí sa venovať deťom trochu času a pozrieť si to s nimi. 50%.(4.11.2012)

Skvelá komédia. Je to haluz a keď nechcete svoje mozgové bunky zaťažovať len nejakými náročnými filmami na rozmýšľanie, toto je ideálny "ventil".(23.3.2011)

• Segrestor

Mluvící pes? Pane řediteli? Natřeme ho na pruhováno, ano, pane řediteli, na pruhováno! Mluvící tygr je lepší než mluvicí pes!(2.4.2013)