Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

No já většinou filmum s mluvícama psama řeknu "dobrý už nechci" páč takových už bylo a nejlepší bylo Neuvěřitelná cesta ale když jsem viděl tohle docela jsem se jako smál příběh ulítlej fakt se do těch psů a koček vžijete. Fakt to stojí zato pro celou rodinu ;)(13.2.2012)

Skvelá komédia. Je to haluz a keď nechcete svoje mozgové bunky zaťažovať len nejakými náročnými filmami na rozmýšľanie, toto je ideálny "ventil".(23.3.2011)

Tak tady je to jasné. Má-li divák tohoto filmu doma pejska a je-li tento divák milovníkem psů a vůbec zvířat všeobecně, tak se mu tenhle film prostě musí líbit. Pro každého pejskaře totiž musí být úžasnou myšlenka, že pejsci si mezi sebou rozumí, že mezi sebou soupeří v oblíbenosti úplně stejně jako mezi sebou v oblíbenosti soupeří teenagerovské skupinky na školách, že pořádají mejdany když doma nejsou páníčci, atd. Tohle všechno jsou hrozně zajímavé nápady a i díky tomu je tenhle film tak zajímavý a zábavný. Hlavní hrdina Marmaduk je ohromný sympaťák, a to říkám jako člověk, který má k větším psům více nedůvěry než k menším plemenům, ale v tomhle případě se spíše jedná o přerostlé nemehlo než o strašidelnou dogu. I ostatní psí hrdinové na mě zapůsobili veskrze kladně a lidští herci pak dotvořili solidní komparz ústředním psím hvězdám. Děj si myslím, že je docela ucházející, alespoň já jsem si tedy celý film užíval a bavil jsem se vpravdě královsky, takže nemám ani příliš co vytknout, od začátku do konce jsem byl s filmem naladěný na stejnou vlnu a bavilo mě to. Nakonec tedy uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy s tím, že znám ještě o něco kvalitnější filmy, a proto jednu hvězdu strhávám.(19.6.2012)

• Dale

Mám rád psov a tak som chcel dať hviezdičku navyše, no ten psí tanec na konci to zabil. Rodinné filmy nemusia byť vždy infantilné, ako je to v tomto prípade, deti nie sú blbé, aj keď pre väčšinu toto môže byť zábavné. Chcelo by to mať aj nejaký dej, nie len - pes hovorí, pes surfuje, pes tancuje a popri tom ľudia ako nereálny komparz.(11.8.2014)

• milka

Klasicky přiblblý film o mluvících psech, u kterého se děti zaručeně pobaví. Dospělí pak budou bud usínat a nebo přemýšlet, jak moc musel být scénárista zhulený, když zakomponoval do filmu serfující či tancující psy.50%(7.4.2013)