Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

No já většinou filmum s mluvícama psama řeknu "dobrý už nechci" páč takových už bylo a nejlepší bylo Neuvěřitelná cesta ale když jsem viděl tohle docela jsem se jako smál příběh ulítlej fakt se do těch psů a koček vžijete. Fakt to stojí zato pro celou rodinu ;)(13.2.2012)

Blu-ray/// Dabing 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +vydařený český dabing, skvělí a bohatě obsazení originální, super zábava, příběh, počítačová animace zvířat -mohlo být klidně uvedeno do kin, obsazení lidských rolí mohlo být bohatší/// Filmů se zvířaty a o zvířatech, často i mluvících vzniká hodně, ale od dob Neuvěřitelné cesty 1 a 2 tu nebyl tak krásný a zábavný film, který by splňoval nejen roli rodinného filmu, ale taky filmu, který má duši, příběh a dokáže krásně dojmout. Možná že jsou některé prvky jednoduší, některé možná mírně přehnané, ale nikdy nejsou trapné nebo dětinsky infantilní. U Marmaduka jsem s půjčením trochu váhal, nevěděl jsem do čeho jdu, byl to risk, který ale stál za to. Super film./// Celkem 84%///(3.1.2011)

• playboxguest

Nemám nic proti filmům určeným dětskému publiku, ani proti filmům o mluvících zvířatech (jde-li konkrétně o psy, tak obě Neuvěřitelné cesty, Bolta, nebo Psí život si dovedu užívat dodnes) a ačkoli věřím tomu, že děti z tohoto filmu jistojistě budou u vytržení a tím Marmaduk splní svůj účel, z mého pohledu čtyřiadvacetiletého diváka je to oproti zmiňovaným kouskům docela nuda (ikdyž pořád lepší, než zfilmovanej Garfield).(12.7.2011)

• Hellboy

Průměrná a klišovitá komedie, takový slabší Marley a já. Film vychází z komiksových stripů, ale jejich poetika tu přítomna není. Prostě jen další film o psech. A Lee Pace v hlavní (lidské) roli, který si mě získal ve Vojákově dívce, se sem podle mě absolutně nehodí.(18.9.2010)

• milka

Klasicky přiblblý film o mluvících psech, u kterého se děti zaručeně pobaví. Dospělí pak budou bud usínat a nebo přemýšlet, jak moc musel být scénárista zhulený, když zakomponoval do filmu serfující či tancující psy.50%(7.4.2013)