Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Film MARMADUK je niečo medzi Garfieldom a Marley a ja. No kvalitatívne sa to nepodobalo ani na jedno z týchto filmov ... Na Marleyho to naozaj nemalo, a narozdiel od Garfielda som sa trochu nudil. No napriek tomu milé osladenie všedného dňa. 60%.(12.5.2013)

Typický, narýchlo zbúchaný rodinný film z USA. Dáme tam zvieratká, najlepšie psov, tí budú rozprávať a všetko ostatné už nieje také dôležité. Psi surfujúci na vlnách?? Našťastie si obrovitý pes Marmaduk narobil problémy u Dobermana, takže aspoň táto linka príbehu skvele funguje. Uvedomujem si, že je to určené v prvom rade deťom a tie spokojné určite budú. My dospelí na tom pár chýb nájdeme, ale oplatí sa venovať deťom trochu času a pozrieť si to s nimi. 50%.(4.11.2012)

No já většinou filmum s mluvícama psama řeknu "dobrý už nechci" páč takových už bylo a nejlepší bylo Neuvěřitelná cesta ale když jsem viděl tohle docela jsem se jako smál příběh ulítlej fakt se do těch psů a koček vžijete. Fakt to stojí zato pro celou rodinu ;)(13.2.2012)

• hirnlego

Už nikdy nebudu ponocovat u televize. (představila jsem si, že je mi 5 a zaokrouhlila nahoru, prostě dobrák od kosti)(5.10.2014)

Já nechápu co se tady nad tím filmem tak rozčilujete. Marmaduke je film určenej snad pro Vás? Pokud jste děti, tak ano, přičemž bych je na Vás i tipoval, když se takhle vyjadřujete. A ohánět se hodnocením z imdb? No kde to jsme...Vždyť když se film natočí pro děti, neznamená, že musí být okamžitě špatný. Mně se Marmaduke docela líbil. Neviděl jsem na něm nic hloupýho, účel by splnit dokázal. Sice jsou ty zvířata spíš digitální než opravdový, ale pořád je to jenom rodinný film. Disney Channel taky nějaký čas tvořil jeden rodinnej film za druhým a nikdy to nikomu nevadilo. Proto bych se držel spíše lepšího hodnocení, protože když se chce, a je na to nálada, tak tenhle film pobavit dokáže.(20.8.2010)