Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Psí život: Tady se to řadí podle čistokrevných a ten opak....taky ve filmu hraje i svou roli rodinka německé, z počátku trochu primitivní dogy. Slabší tři, ale pro děti jako stvořené, jak říká uživatel Malarkey:-)(6.4.2013)

Jůůů ten pejsek mluví a nosí černý brejle a jezdí na surfu a prdí a chodí za fenečkama. Prostě povinnost pro všechny pejskomili! Scénář jako kdyby ze zadku vypad všem průměrnejm americkejm dobrodružně rodinnejm komediím ale čtyřnohou roztomilost mu nikdo nemůže upřít.(24.4.2014)

Dětem se to líbilo a já se nenudil. Hodně dobrej dabing Petra Rychlého.(9.3.2012)

• metal.storm

Ďalšia kravina. Film z dejom rovnakým ako ďalších 235 filmov.(3.7.2014)

Blu-ray/// Dabing 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +vydařený český dabing, skvělí a bohatě obsazení originální, super zábava, příběh, počítačová animace zvířat -mohlo být klidně uvedeno do kin, obsazení lidských rolí mohlo být bohatší/// Filmů se zvířaty a o zvířatech, často i mluvících vzniká hodně, ale od dob Neuvěřitelné cesty 1 a 2 tu nebyl tak krásný a zábavný film, který by splňoval nejen roli rodinného filmu, ale taky filmu, který má duši, příběh a dokáže krásně dojmout. Možná že jsou některé prvky jednoduší, některé možná mírně přehnané, ale nikdy nejsou trapné nebo dětinsky infantilní. U Marmaduka jsem s půjčením trochu váhal, nevěděl jsem do čeho jdu, byl to risk, který ale stál za to. Super film./// Celkem 84%///(3.1.2011)