Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Docela vtipný snmek který zabaví a moc nenudí. Jenže po druhém shlédnutí je to spíže podprůměrný rodiný filmík.(10.11.2010)

Marmaduke má velmi rychlý rozjezd a člověk se jen směje. Potom tempo trošku polevuje a stává se z Marmaduka spíše drama, ale pořád velmi slušné. Film pobaví, ale čekat od toho nějakou super komedii nemůžete. Je to spíše pro děti, které film na 100% rozveselí. Starší publikum už bude hledat chyby a také podle toho to hodnocení vypadá, ale proč bych měl film kritizovat, když je určen pro mladé? Beru to tak jak to je. Neříkám, že je perfektní, ale takový film kritizovat opravdu nehodlám je stvořen pro mladé, a tak by měl být i brán... 7/10 = 72%(26.10.2010)

Příjemná rodinná komedie s mluvícími psy a kočkou. Zasmějí se u toho i dospěláci, ale především je to mířené na dětské publikum a to si jistě přijde na své. Jednoduchý humor, poučení, na nic víc si to nehraje.(25.10.2011)

• Mickalle

čím víc se to blížilo ke konci,tím víc jsem trpěl(15.8.2010)

• type_B

Nesympatický čokl s nesympatickým páníčkem v nesympatickém filmu.(4.4.2013)