Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Už jsem z tohto žánru bohužel vyrostla, ale myslím, že pro prcky to musí být úžasná zábava. Já bych teda aspoň jako malá byla z mluvích psů určitě nadšená. Koneckonců i teď jsem se občas zasmála. :)(11.12.2010)

Psí život: Tady se to řadí podle čistokrevných a ten opak....taky ve filmu hraje i svou roli rodinka německé, z počátku trochu primitivní dogy. Slabší tři, ale pro děti jako stvořené, jak říká uživatel Malarkey:-)(6.4.2013)

Nevim, o co místním hlavounům jde, ale pokud nepochopili, že je Marmaduke určený hlavně pro mladší diváctvo, bude jim asi jen těžko pomoci. Jedno americký klišé vedle druhýho, ale který dítě by tohle ( i v dnešní době ) řešilo. 100x omletá rodinná '' komedie '' bohatší o roztomilé zvířecí ksichtíky. Jo, na tohle bych své děti ( chraň bůh ) do kina klidně vzal - 50%.(21.8.2010)

• type_B

Nesympatický čokl s nesympatickým páníčkem v nesympatickém filmu.(4.4.2013)

Super zpracování ač s příběhem na bodu mrazu. Jako oddychovka na nedělní odpoledne ideální.(19.11.2014)