Horší než smrt

Bláznivý pohreb

Komedie

USA, 2010, 89 min

• Terva

USA remake filmu z roku 2007. Snímek má obsahově stejné úvodní titulky jako jeho předloha, akorát trochu jinak pojaté. CITÁT - Kdo je to ? To není můj otec !........ Jinak to samé, co taky čekat od remaku, valium a osoba co ho pojme, nebo spíš pojí atd. Původní snímek je celkem vtipný ale jeho remake je hrůza. Akorát v černém.(22.3.2012)

• lebowski!

Jednu hvězdu za Gloverovu klasickou frázi, která má stále ještě sílu. Zbytek je na odpad.(27.10.2010)

• ivishka

Slovy Dannyho Glovera: “I'm too old for this sh*t." ...Totiž mám ráda humor a některé "černé" komedie jsou senzační, ale bohužel mi vadí, že místo normálního humoru vás tu čeká stupidní humor založený na h*vnech, LSD(mimochodem James Marsden byl jediný skvělý herec v tomhle seskupení ještě s Dannym Gloverem),mrtvolách, líbačkách a jednom podivném "happy endu". Mám dost takových komedií a zjistit na pohřbu svého otce, že byl gay - no booože to je drámo. Verzi z roku 2007 jsem neviděla a ani po tomhle zážitku vidět nechci.(16.12.2012)

Americký "černý" remake opravdu zdárně sekundující britskému původnímu filmu..(22.9.2015)

Opravdu 50%...??? OPRAVDU?? Chápu uživatele, kteří jsou fanoušky "původní" Anglické verze z roku 2007. Přeci jen je tohle o dosti jiné a obhroublejší (BÉČKOVĚJŠÍ), než první verze. Jenže já jsem tenhle film viděl jako PRVNÍ, a tu Anglickou z roku 2007 až jako druhou. A upřímně řečeno, obě jsou parádní! Každá úplně jiná, ALE přesto skvělá. Docela by mě zajímalo, kolik z vás "milovníků 2007čky" je ochotno přiznat, že pokud by ji neznalo, nebyli by na tento film tak tvrdí. Za mě 4 slunce, a jasných 80%(27.6.2013)