poster

Horší než smrt

 • USA

  Death at a Funeral

 • Slovensko

  Bláznivý pohreb

Komedie

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Jestli za jeden americký remaku příjdou tvůrci do pekla, pak je to tento. Pravá ukázka, proč by se americká produkce neměla pokoušet uzpůsobovat britský humor svým potřebám. Podruhé ta úplně samá role pro Petera Dinklageho je podle mě zvěrstvem. PS Při sledování tohoto remaku jsem si vzpomenul na obdobně vydařený americký remake pilotního dílu k Červenému trpaslíku.(5.1.2011)

 • boshke
  *

  Měl bych ocenit to, že nalákaly známá jména? Jistě ne. Měl bych ocenit to, že to nebylo tak zlé, jak jsem myslel? Asi bych neměl, ale alespoň za to ten odpad nedám. Vypnul jsem to sice po hodině, ale hlavně proto, že jsem to viděl v mnohem lepším, originálním zpracování před dvěma týdny a americká kopie originál britskou verzi jen očernila. Jinak se nezměnilo vůbec nic... 10%(15.4.2012)

 • SeBig
  ***

  Je to uplně to samý jako film z roku 2007 nevim co je na tom za rozdíl až ná pár přidaných scén a více známých amerických hercu proto dávám tři hvězdy protože je to vlastně uplně skopírovaný a uplně stejná situace..měli si vymyslet neco svího(8.12.2010)

 • Big Bear
  *

  Teď to přeženu, ale to jeko by Britové načili svého Forresta Gumpa. Smáli by jste se? Ne. Nejen proto, že vtipy už znáte, ale i proto, že by pro oživení byli vybrání třeba herci z turecké komunity žijící v Anglii. Amíci si prostě komplet vzali předlohu, děj šouply do Hallyvůdu a hrdiny obsadili černošským klanem... Možná, že ty vyvalené oči v tmavších tvářích měli působit komicky... nevím. Je mi jedno, kdo by ve filmu hrál. Nic proti afroameričanům!!! Nerad bych aby tento koment zněl jakkoliv xenofobně. Ale, ani Pitt, ani Caprio, Depp, Washington, Smith či Snipes by nezvládli komicky opakovat vtipy již jednou řečené. A hlavně Marsden není Alan Tudyk ať by se pitvořil sebevíc, na jeho od přírody výrazné oči nemá.. :-) ! Zkrátka britská verze je nedostižná, její sledování mně málem stálo zadušení od smíchu... Z té americké mi z naštvání málem rupla cévka. V tom jediném vidím shodu. Ale pokud smrt tak u britské verze . Jednoznačně. Mohli to holt tvůrci mnohem více překopat, tohle opravdu kopie, jak z vietnamské tržnice. Tohle může fungovat jen v případě, že jste nikdy nepoznali originál a tak vám tričko ,,Adudas'' s pěti pruhy připadá fajn...Jeden hřebík do rakve. *(1.12.2013)

 • ivishka
  *

  Slovy Dannyho Glovera: “I'm too old for this sh*t." ...Totiž mám ráda humor a některé "černé" komedie jsou senzační, ale bohužel mi vadí, že místo normálního humoru vás tu čeká stupidní humor založený na h*vnech, LSD(mimochodem James Marsden byl jediný skvělý herec v tomhle seskupení ještě s Dannym Gloverem),mrtvolách, líbačkách a jednom podivném "happy endu". Mám dost takových komedií a zjistit na pohřbu svého otce, že byl gay - no booože to je drámo. Verzi z roku 2007 jsem neviděla a ani po tomhle zážitku vidět nechci.(16.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace