Horší než smrt

Bláznivý pohreb

Komedie

USA, 2010, 89 min

• Isherwood

‚Bro‘ si vzali do parády suchou anglickou klasiku a výsledek… dopadl přesně podle očekávání. Chris hraje fajně, Zoe je extra hot a James překvapivý komediální talent. Danny/Russell/Roger zahlásí „I’m too old for this shit!“, ale jinak ukrutná nevtipná nuda, která se vleče i těch osmapadesát minut.(17.10.2010)

• jonyyy

Americký remake s naprosto hvězdným obsazením. Ovšem půlka vtipů oproti originálu je vynechaná a zbytek není vtipný ani z třetiny, jak v britské verzi. Párkát jsem se ušklíbl a líbila se mi vizáž Lawrence, který na mě poprve nepůsobil tak, abych měl chuť mu vylískat. 40%(16.8.2010)

Black Ops mission oproti originálu z ostrova podľa môjho neskrotného názoru neskončila až tak zle, ako sa tu, možno zo zaujatosti, vykresľuje. Skutočnosť, že tento rimejk je pajcnutý cez najtmavší kopirák a nestala sa z neho klasická uvrešťaná afroamerická čierna komédia, je prvým plusom a druhým je isto iste dobrý výber pozostalých. Dokonca sa amíci vzpučili a dokázali niektoré dialógy vyšperkovať lepšie, čo však už za veľké umenie považovať nemôžem, keďže pred pár rokmi im ich napísali krumplové hlavy z Londýna. Hodnotiť sa nedá inak ako remízou.(25.7.2010)

Soundtrack Christophe Beck: 1. Theme from 'Death at a Funeral' ,2. Traffic Jam ,3. Ryan ,4. Carpool ,5. In the Band ,6. Smudge Mark ,7. No Underwear ,8. Tying Up Frank ,9. Hypoallergenic ,10. Coffin Tumble ,11. Pay the Man ,12. Baby Daddy ,13. Fisticuffs ,14. Wheelchair ,15. Jumper ,16. Poop in my Mouf ,17. Wake 'n' Shake ,18. Short Falls ,19. 2 Guys 1 Box ,20. Brothers ,21. On My Cheek ,22. Frank's Alive ,23. Eulogy,(14.6.2011)

Milionkrát lepší a zábavnější než originál! Já tyhle negrovský komedie můžu. Většinu filmu jsem se příšerně smál a byla to prostě prdel. Od tohohle filmu jsem čekal málo ale příšerně mě překvapil a je to o hodně lepší než originál. Ten je oproti tomuhle jen trapná komedie, ve které se ani pořádně nezasmějete.(29.1.2013)

• - Zajímavou paralelu je možné zpozorovat u českého dabingu. Dabér Normana (Tracy Morgan) v původním filmu namluvil Simona (Alan Tudyk), dabér Dereka (Luke Wilson) v tomto filmu namuvil z původním snímku zase Daniela (Matthew Macfadyen). (Sydney008)

• - Hra, kterou Jeff (Columbus Short) hraje u sebe doma, je „Uncharted: Drake's Fortune“. (EvilAlan)

• - Postava Dannyho Glovera ve filmu pronese stejnou frázi, která zazněla ve všech filmech série Smrtonosná zbran, a to: “I'm too old for this sh*t." (Kroeger055)