poster

Horší než smrt

 • USA

  Death at a Funeral

 • Slovensko

  Bláznivý pohreb

Komedie

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liskam
  ****

  Opravdu 50%...??? OPRAVDU?? Chápu uživatele, kteří jsou fanoušky "původní" Anglické verze z roku 2007. Přeci jen je tohle o dosti jiné a obhroublejší (BÉČKOVĚJŠÍ), než první verze. Jenže já jsem tenhle film viděl jako PRVNÍ, a tu Anglickou z roku 2007 až jako druhou. A upřímně řečeno, obě jsou parádní! Každá úplně jiná, ALE přesto skvělá. Docela by mě zajímalo, kolik z vás "milovníků 2007čky" je ochotno přiznat, že pokud by ji neznalo, nebyli by na tento film tak tvrdí. Za mě 4 slunce, a jasných 80%(27.6.2013)

 • MATADOR
  *

  Asi vážně zábava pro lidi s jiným smyslem humoru. Americký rýmajk, jak má být!(15.7.2010)

 • Chrustyn
  *

  Převedení výborné britské komedie do americké podoby, kde je jediná změna ve výrazném černém obsazení. Žádná inovace, stejný humor ale bohužel už méně vtipný. PS: hodnoceno podle traileru, pokud se pletu, vyveďte mě z omylu.(30.8.2010)

 • harfuska
  *

  Klasicky černošská preafektovaná paródia na zábavu. Čierny humor v podaní čiernych hercov pȏsobí dosť lacno a s pȏvodnou britskou komédiou sa to nedá ani porovnávať. Najhorší bol ale James. Je to totálne neschopné, nesympatické poleno a jeho snaha o herectvo je smiešna. Do tohto sa radšej nemali púšťať.(17.3.2015)

 • Isherwood
  *

  ‚Bro‘ si vzali do parády suchou anglickou klasiku a výsledek… dopadl přesně podle očekávání. Chris hraje fajně, Zoe je extra hot a James překvapivý komediální talent. Danny/Russell/Roger zahlásí „I’m too old for this shit!“, ale jinak ukrutná nevtipná nuda, která se vleče i těch osmapadesát minut.(17.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace