poster

Podivná nevěsta (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 47 min

(další profese)
 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Serpencie byla hezčí než původní nevěsta, která byla nijaká jak nesolená rýže. Nikdy jsem nepochopila, proč toho chlapce, když ho tedy tak milovala, nešla hledat nevěsta ale matička. A nejvíc mě dorazilo, když mi tehdy před lety mamka řekla, že mateřská láska opravdu nefunguje jako magnet nebo kompas.(17.12.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Ne, dnes ne !! Víš, bolí mě hlava.. Už dvě noci jsem nespal !! Až jindy, Verunko !!" ;)(28.9.2014)

 • Tosim
  *

  Podivná pohádka.(23.2.2016)

 • Rodriguez
  *

  Podivná nevěsta Serpencie okouzlí pracovitého ševce Prokopa a ten hnedle zapomene na svou milou Verunku. Bohužel tahle pohádka se mi ani trochu nezamlouvala, děj tu tak nějak scházel a o hereckých výkonech nemluvě. 10%(24.12.2012)

 • kocik1
  *

  Sedávej Verunko v koutě, budeš.li hodná, až bude Prokop vymetat smetí, třeba si tě všimne a vezme si tě za ženu. Ale než k tomu dojde, bude ho pořád bolet hlava. Možná má migrénu, možná jenom nemá chuť na sex. S tebou, to se ví, kdo by se taky chtěl muckovat s děvčicou obalenou v koutku pavučinami a prachem?:-)) Kdy už konečně někdo všem těm hodným Verunkám, Marunkám a Haničkám vysvětlí, že lepší je být občas taky tou zmijí a nenechat si všechno líbit? Tahle pohádka to tedy očividně nebude. Verunka bude nakonec nalezena, osmýčena a dočká se svého malého štěstí, zatímco Prokop se bude celý svůj život ohlížet za každou zmijí sukní.:-)) Pohádka je bez ohledu na své mizerné poselství natočena hodně podprůměrně a patří k tomu nejhoršímu, co bylo u nás v tomhle žánru natočeno.Na tu 1* dosáhne jen díky tomu, že mám dneska hodně dobrou náladu.(19.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace