poster

Podivná nevěsta (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 47 min

Scénář:

Anna Jurásková
(další profese)
 • Tosim
  *

  Podivná pohádka.(23.2.2016)

 • Phobia
  **

  Když se mluvilo, tak jsem smíchy chrochtala (což asi nebylo záměrem tvůrců), když se zpívalo, tak jsem v pudu sebezáchovy přepínala na jiný program (to by tvůrce taky nepotěšilo). Laciné kulisy, divadelní přehrávání a prapodivné dějové kličky k lepšímu zážitku kupodivu rovněž nepomohly. Hvězdičku za Jiráskovou a hvězdičku za........... teď nevím, ale třeba si časem vzpomenu na další pozitivum. 33%(17.12.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Serpencie byla hezčí než původní nevěsta, která byla nijaká jak nesolená rýže. Nikdy jsem nepochopila, proč toho chlapce, když ho tedy tak milovala, nešla hledat nevěsta ale matička. A nejvíc mě dorazilo, když mi tehdy před lety mamka řekla, že mateřská láska opravdu nefunguje jako magnet nebo kompas.(17.12.2012)

 • Mylouch
  ***

  Nepřející tchýně v podání Jiráskové, Mahulenin jazýček, kozy a tetování na zádech. Jistí Schwarz a Horká. V celkové nabídce poměrně vkusná tv pohádka s ♫ písničkami 3-4*. "Svět není tak velký, aby v něm matka nenašla svého syna." (9.12.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Ne, dnes ne !! Víš, bolí mě hlava.. Už dvě noci jsem nespal !! Až jindy, Verunko !!" ;)(28.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace