poster

Tajemství mumie

 • Francie

  Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec

 • anglický

  The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec

 • Slovensko

  Tajomstvo múmie

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Francie, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dyfur
  odpad!

  možno som kúpil vadné DVD-čko,ale začalo to..skok iná téma...a tak dokola - zmes mumie + jurský park v tej najhoršej kombinácii.Viac vám nepoviem, neviem o čom to malo byť ani ako to skončilo -najlepší bol názov filmu....(17.1.2013)

 • Slarque
  **

  Dobrodružná komedie nutně nepotřebuje příběh, který by dával smysl. Tahle stránka věci by nevadila. Ale film tohoto druhu rozhodně nesmí nudit. Zde je ovšem hlavní kámen úrazu. Je s podivem, jak režijně bezinvenční filmy je schopen flákat Luc Besson. Čest jeho památce.(24.10.2014)

 • Malarkey
  **

  Tohle natočil Luc Besson? Je to vůbec možný? Film láká na Tajemství mumie a hnedka ze začátku překvapí nějakým přerostlým ptakoještěrem, pak se tam prolíná tisíc různorodejch nápadů a příběhů, ale žádnej pořádnej, kterej by mě alespoň po chvíli mohl bavit. Co se týče ptakoještěra, doteď jsem nepochopil jeho smysl ve filmu o mumiích. Zaplaťpánbůh za závěrečnou půlhodinku, která ve výsledku měla grády a konečně taky ukázala mumie. Jinak by film, už podle názvu, byl největší lží na diváka, co jsem snad kdy viděl.(16.2.2011)

 • Gwaihir
  ***

  Je to trochu výstřední historka plná poněkud bláznivých situací v nichž se ocitá svérázná Adéle na spletité cestě za uzdravením své milované sestry. Těžko říct, jestli se ještě někdy Luc Besson dokáže přiblížit kvalitě svých nejlepších snímků, ale tohle je žel bohu "pouze" místy celkem nápaditá variace na dobrodružství Indiana Jonese s velmi pěknou hudební složkou a špetkou francouzského humoru. 55%(22.9.2010)

 • Flego
  ****

  Ja som sa bavil. Nielen preto, že mám rád podobné dobrodružné fantasy, ale i preto, že Luc Besson ponúkol čosi viac ako som zvyknutí v americkej produkcii. Predovšetkým je to šarm a vtip všetkých zainteresovaných, v neposlednom rade aj krásu a duchaplný humor Adéle Blanc-Sec, ktorej postavu si užívala málo známa Louise Bourgoin. Comiks podľa ktorého bol film natočený je pre mňa neznámy, ale ak by mala vzniknúť dvojka, vôbec by som sa nebránil.(14.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace