poster

Pohanský rituál

 • Irsko

  Wake Wood

 • Velká Británie

  Wake Wood

Drama / Horor / Thriller

Irsko / Velká Británie, 2009, 86 min

Režie:

David Keating

Kamera:

Chris Maris

Producenti:

Brendan McCarthy

Střih:

Dermot Diskin

Scénografie:

John Hand

Kostýmy:

Louise Stanton
(další profese)
 • Slasher
  **

  Horor o rodičovské ztrátě a následném obřadním navrácení - naprostá ztráta času. Záhrobní dítě není ani trošku děsivý, většinu filmu se nudíte. Není tu vůbec nic vyčnívajícího, doporučuju podívat se jen na poster a film vůbec nepouštět. Není to extra zlý, ale je to prostě těžce nijaký.(4.4.2011)

 • evilmind
  **

  Zajímavé téma pro Hammer restart, ale nešťastné zpracování. Od prvních minut na mě padla divná trudomyslnost, a nic z toho, co jsem měl možnost vidět, mě z ní už nedostalo. Je to prostě pekelná nuda, všechno je tak nějak nepřesvědčivé, nezajímavé, plytké, bez atmosféry a napětí i ve chvílích vraždění... Holčička v hlavní roli nejhorší dětská herečka za hodně dlouho, a možná jedinou světlou chvilkou byl býk na začátku. Trochu málo.(7.1.2012)

 • Caelos
  ***

  Mně se to líbilo. Fajn atmosféra, povedené efekty a zabijácké děti mají vždycky něco do sebe :-)(5.4.2011)

 • Ded@M@tes
  ***

  Atmosféra zapůsobila a vtáhla do děje, i když se jedná o menší slátaninu, ale na druhou stranu dost překvapila. Tajemný rituální horor, jenž se odehrává v jedné malé vesničce. ( Hodnocení: 5/10 )(21.4.2013)

 • darkrobyk
  ***

  Během sledování se vybaví Řbitov zviřátek. Proboha, co pak ti manželé neznají S.Kinga? Kdyby ano, pak by se do hrátek se záhrobím nepouštěli. Atmosféra je příjemně ponurá, kamera snímá uplakanou podzimní krajinu a teskná hudba je stálou předzvěstí, že něco není vpořádku. Pokud bychom film přehoupli o století, dvě či tři zpátky, je z toho klasický gotický horror. Nu, asi dnes po Hammeru těžko žádat, aby oprášil staré hrady a zatuchlé kobky. Dnešní horror se spíše ubírá civilními kingovskými cestami, kdy děsivé je to, ce se může stát každému, tedy i mně. Středověk je tak vyhražen historickým filmům a možná i fantasy. Napadení dívky psem bylo opravdu brutální a pouštěl bych je dokola všem majitelům domácích mazlíčků. Konec očekávaný, v závěru samotném překvapující.(22.5.2011)

 • Ella Connolly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace