poster

Pohanský rituál

 • Irsko

  Wake Wood

 • Velká Británie

  Wake Wood

Drama / Horor / Thriller

Irsko / Velká Británie, 2009, 86 min

Režie:

David Keating

Kamera:

Chris Maris

Producenti:

Brendan McCarthy

Střih:

Dermot Diskin

Scénografie:

John Hand

Kostýmy:

Louise Stanton
(další profese)
 • kaposlav
  *

  Tento film ma neoslovil a nesadol mi, a tak som ho ani nedopozeral. Jednu hviezdičku dávam za scénky s dobytkom pretože som vyštudovany mäsiar, avšak nič viac, nič menej! sklamanie tu je, lebo GB v poslednej dobe vyrastlo čo sa týka hororov podla mojej lajickej mienky.(6.4.2011)

 • Slasher
  **

  Horor o rodičovské ztrátě a následném obřadním navrácení - naprostá ztráta času. Záhrobní dítě není ani trošku děsivý, většinu filmu se nudíte. Není tu vůbec nic vyčnívajícího, doporučuju podívat se jen na poster a film vůbec nepouštět. Není to extra zlý, ale je to prostě těžce nijaký.(4.4.2011)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Vesnická komunita, znovuzrození mrtvých a do toho spadne manželký pár, který přišel o holčičku. Ovšem je to děvčátko převlečené za kurvu.Takové filmy bych pouštěl budoucím matkám a těm, kteří si chtějí pořídit další dítě. Myslím, že by je to hned přešlo :-) Dalo se na to dívat. 50%(24.4.2011)

 • Pedestrian
  ***

  Dovolit si ignorovat film, který se objevuje v hororových žebříčcích za rok 2011 a který má na Rotten Tomatoes 84 % kladných recenzí, by byl luxus, který si nemůžeme dovolit. :) Wake Wood je spíš kingovský, než hammerovský a v první části téměř vynikající. Ke konci se to bohužel trochu zvrhne, ale závěrečná tečka zase vše spraví.(4.1.2012)

 • misterz
  ***

  Koniec pekne prekvapil. Celý čas sa snímok tváril ako mysteriózna rodinná dráma, kde sa rodičia pokúšajú vyrovnať so smrťou svojej milovanej dcéry, a potom si ako blesk z čistého neba príde veľmi solídna brutalita. Navyše postavy boli veľmi dobre zahraté. Škoda, že sa v dejovej linke (2/3 filmu) vyskytlo tak veľa šedivých scénok bez napätia a bez atmosféry. A to je práve to, čo si pri hororoch cením najviac. Čistý priemer. 60/100(6.11.2014)

 • Timothy Spall

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace