poster

Zvláštní vztahy (TV film)

 • Velká Británie

  The Special Relationship

Historický / Drama

Velká Británie / USA, 2010, 88 min

Scénář:

Peter Morgan

Producenti:

Christine Langan

Střih:

Melanie Oliver

Scénografie:

Maria Djurkovic

Kostýmy:

Consolata Boyle
(další profese)
 • woody
  **

  Světe, div se, ale ono jde vážně natočit nudný film o vztahu Blaira a Clintona, ke všemu s herci jako Sheen a Quaid ... Tleskám s nechápajícím výrazem.(15.6.2011)

 • René.girl
  **

  Zajímavé téma, ale bohužel hodně nudně natočené. 40%(8.1.2012)

 • Tirion
  ****

  Miluju politická dramata. Tenhle film sice rozhodně nedosahuje kvalit např. Duelu Frost vs. Nixon, ale i tak se jedná o velmi dobře napsanou i zahranou věc.(24.2.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Především se mě nelíbilo celkový vyzněný obou státníků, Clintona jsem nikdy neměl moc v lásce, ostatně jako každýho demokrata a jediný co jsem mu zde věřil bylo to arogatní chování, jinak nějaký rady a vize co tam poskytoval Tony Blairovi, no nevím, na mě Tony Blair působil už od začátku jako 100x vyzrálejší politik než Clinton po jednom volebním období ve funkci prezidenta. Druhá věc, že by Tony Blair byl tak vysranej z Clintona prakticky z pár jeho blábolů ? Samotný děj nabývá na dramatičnosti až ve své druhé půlce, když se začne řešit válka v bývalé Jugoslávii, do tý doby to bylo jenom takový brindání mlíčka.(13.10.2011)

 • mm13
  ****

  Konverzačná dráma stojaca na dialógoch a hereckých výkonoch víťazí hlavne zaujímavým vývojom vzťahu ústrednej dvojice a jeho ešte zaujímavejším zavŕšením. Pekne pri zemi sa tu všetci držali a stvorili film, ktorý nie je len o priateľstve dvoch vodcov, ale aj o priateľstve všeobecne. Čo je fajn!(3.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace