poster

Cedar Rapids

 • Česko

  Pařba v zapadákově

 • USA

  Cedar Rapids

 • Slovensko

  Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Ed Helms jako zaražený trotl na sjezdu pojišťováků. Sice Ceda Rapids nepřináší nic nového, originálního nebo zajímavého, avšak pobaví, hlavně bez přítomnosti fekálního humoru. Závěr se sice prozměnu opět zvrhne ale nemám důvod proč takhle pohodový film knokautovat dvěma hvězdami.(4.12.2011)

 • Fr
  **

  CO SE V CEDAR RAPIDS STANE, TO TAM TAKY ZŮSTANE..... /// Když se oběsí Roger, dalším na řadě je Tim. Ne na lano…, ale zastoupit šéfa na pojišťovácký konferenci. Jeho úkol (rozkaz) zní jasně: ,,Získat nejvyšší ocenění!“. Letošní ročník prej bude brutální, ale to jsou jen (úvodní) pojišťovácký keci. Brutální tu není nic (snad jen fakt, že S.Weaver se už u sexu nesvlíká – což je dobře…). Tim je debil – tedy nepravděpodobnej chlápek – tedy pojišťovák a bude vás srát, nebo bavit. Děj je triviální, pojišťovácký polohumor, vtipy vulgární, sexuální a trapný. ,,Drsná“ zápletka a nečekaný rozuzlení, způsobí, že zvlhne nejedno pojišťovácký oko. Než to vidět znovu, tak to se radši nechám pojistit. (Na všechno!) Ale možná jsem jen alergickej na…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) U nás doma všichni něco prodáváme – šuk, drogy, (ale hlavně!) pojištění. 2.) Můj hrdina není Ken (ani Barbie!), ale pojišťovák. 3.) Láká mě zkusit tu plavbu gayů s Rosie O'Donnell. 4.) Thx za titule Bastard(44). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.7.2011)

 • honajz
  *

  Po úspěchu Pařby ve Vegas se podobných filmů natočilo nějak moc. A jak to tak bývá, jsou dělány pro prachy a humor v něm nenajdete. Zvlášť když jde o pojišťováky! Ed Helm zde skutečně hraje malého, zaprdlého pojišťováka, který má vztah se svou bývalou učitelkou ze základky (Sigourny Weaver). Dokonce jí nabídne zásnubní prsten. Pak však musí odjet nahonem na sraz pojišťováků v jakési díře jménem Cedar Rapids a dobře reprezentovat firmu. Jenže narazí zde na cvoka v podání Johna C. Reillyho a od té doby začnou vymetat večírky, pařby, drogové dýchánky, pozvou se na lesbickou svatbu... Aby pak pochopil, jak má zareagovat, aby nebyl za firemního idiota, a dojde i na morální ponaučení. Zatímco Pařba ve Vegas měla přesnou vyprávěcí strukturu skoro až detektivního ražení, kde do sebe jednotlivé dílky a odhalení, co se včera dělo, zapadaly, tady jde prostě o jízdu po večírcích a vtipné má být asi to, že se plachý pojišťovák odváže, až se koupe nahý v hotelovém bazénu. Ale vtipné to není. Herecky jde o mimořádný trapas a i na Sigourney Weaver je vidět, že absolutně netuší, proč tuto roli vzala. Samotný Ed Helm se sem jako hlavní postava zoufale nehodí, jeho připitomělý úsměv by se uplatnil možná v nějaké parodii, ale tady působí rovněž trapně. Chybí i jakékoliv pointování scén, vtipy jsou jen hrubozrnné a sexistické, navíc jsou odvyprávěny bez potřebného frázování a napínání před pointou - jen tak prošumí kolem a jde se zase dál.(30.12.2011)

 • Philcze
  ****

  Indie Hangover? Proč ne, je tu parádní Ed Helms, kterému zdatně sekunduje maniakální Reilly a sem-tam-fuckující Whitlock Jr. Učebnicový příklad pohodového filmu, jež vám po shlédnutí vykouzlí na tvář pitomě vypadající úšklebek. 80%(11.6.2011)

 • Skip
  ***

  Jakýsi sraz nebo kongres pojišťováků a z této koncentrace těchto tvorů na jednom místě měla vzniknout komedie. Ta sice vznikla, ale že by nějak hýřila vtipem, to se rozhodně říct nedá. Je to spíš takový průměrný, i když ne úplně blbý film, u kterého se někdo víc někdo méně zasměje.(19.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace