Cedar Rapids

Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

• metal.storm

Ach, vďaka pánu, či jak to, že to už skončilo. Aj by som to vypla, ale tak strašne som čakala že sa to zlepší, až prišlo posledných pár minút a tak som to dopozerala. A pravdu povedať, ešte pár takých filmov a naučím sa modliť.(1.8.2012)

Nenáročná blbina z prostředí otravných pojišťováků, která však pobaví a hlavně přináší další potvrzení faktu, že Anne Heche je skutečně jednou z nejluxusnějších MILFek, které kdy prošly Hollywoodem. A ten Reilly je fakt zvíře.(14.6.2015)

Jakýsi sraz nebo kongres pojišťováků a z této koncentrace těchto tvorů na jednom místě měla vzniknout komedie. Ta sice vznikla, ale že by nějak hýřila vtipem, to se rozhodně říct nedá. Je to spíš takový průměrný, i když ne úplně blbý film, u kterého se někdo víc někdo méně zasměje.(19.4.2012)

Ed Helms ve filmu od ,kterého jsem čekal nějakou ulítlou komedii ( nemůžete se divit po pařbě ve Vegas),ale naopak jsem viděl snímek milý ,snímek o jednom pojišťováky co přijde na to,že ne každý je tak poctivý a dobrý jak se tváří.Pár vtipných momentu se tu najde,ale určitě bych neřekl ,že je to čistě komedie.Navíc potěšila chvilková účast Sigourney Weaver.Za mě tedy celkově 55% a tři hvězdy.(5.11.2015)

Malý, úsměvný a nejspíše i takový festivalový film, který u mě zamířil a neminul. Chemie ústřední trojice/čtveřice tu prostě je.(6.10.2011)