Cedar Rapids

Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

• slatkac

Nehorázná chujovina. Obsah, který zde na csfd vypadal dobře - Nejzábavnější služební cesta všech dob je teď ještě bláznivější, protože přináší více divokých scén, šílených výstřelků a neskutečné legrace!....mi nařídil to stáhnout a zchecknout. A byla to chyba. Sice jsem neočekával nic skvělýho, ale i tohle bylo trochu přes čáru. Děj je nudný, humor okoralý jak poslední rohlík v Lídlu a kamera je taky celkem na přesdržku. Helm(an)s se snaží, ale sám to utáhnout nemůže a tak mu sekunduje Reilly který asi během natáčení musel sjíždět čtyři lajny kokajnu denně. Jestli mi mělo připadat vtipné to, že si černoch hraje na gangstera, nebo že Sigourney Weaver (díky bohu) šuká oblečená, tak nepřipadalo. Na těch 85 minut jsem napočítal 4 vtipy a to je sakra málo. A jestli bude pokráčování, přiznám se, že se na něj s chutí rád podívám. Zajímalo by mně, čím by tohle mohlo pokračovat.(1.5.2012)

Netajím se svou upřímnou nenávistí k usměvavým pojišťovákům a ani tím, že s těmi nejotravnějšími nadšeně vytírám podlahu na chodbě. Pokud by mne však navštívil opilý agent Ziegler, tak jsem si jistý tím, že prožijeme nezapomenutelnou noční jízdu a ráno budu mít sjednané nejen životní pojištění, ale i úrazovku na papouška, pojištění domácnosti proti vandalismu emzáků a revoluční pojištění tújí proti útoku tučňáka patagonského. Ziegler mne totiž baví svou dokonalou uvolněností, ale je v podstatě jediným, kdo táhne směrem k zábavě tento jinak průměrný snímek o srazu superhrdinů - Pojišťomanů.(4.11.2012)

Na filmy od Fox Searchlight se vždycky těším strašně moc, protože dostanu za málo peněz ( nízký rozpočet ), hodně muziky ( kvalita filmu ). U Cedar rapids to bohužel, ale neplatí. Už samotný casting mi nesedl, protože například Sigourney Weaver mám rád spíše ve scifi než v komedii. Pokud se to komedii dá nazvat. A další obsazení taky žádný zázrak, až na Eda Helmse, kterému komedie jdou. Například Pařba ve Vegas/Bangkoku. Prostředí pojišťováků slibovalo slušnou zábavu, ale opak je pravdou.(16.12.2011)

Jakýsi sraz nebo kongres pojišťováků a z této koncentrace těchto tvorů na jednom místě měla vzniknout komedie. Ta sice vznikla, ale že by nějak hýřila vtipem, to se rozhodně říct nedá. Je to spíš takový průměrný, i když ne úplně blbý film, u kterého se někdo víc někdo méně zasměje.(19.4.2012)

Ed Helms ve filmu od ,kterého jsem čekal nějakou ulítlou komedii ( nemůžete se divit po pařbě ve Vegas),ale naopak jsem viděl snímek milý ,snímek o jednom pojišťováky co přijde na to,že ne každý je tak poctivý a dobrý jak se tváří.Pár vtipných momentu se tu najde,ale určitě bych neřekl ,že je to čistě komedie.Navíc potěšila chvilková účast Sigourney Weaver.Za mě tedy celkově 55% a tři hvězdy.(5.11.2015)