Cedar Rapids

Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

• B!shop

Jednoduse receno, desna kokotina. Sraz bandy pojistovaku sliboval solidni zabavu, jenze opak je pravdou. Hlavni problem je v hlavni postave. Helms mi nijak nevadi, ale tady je jeho slusnackovsky pako naprosto priserne otravny, pritom se tvari jak totalni uchyl, pred kterym si musite hlidat kalhoty a je priserne topornej. Ve vysledku je to proste nesympaticka postava, ktera me srala. Lehce to zachranuje jeho partak, vecne nality hovado Reilly, i kdyz jeho eskapady ve stylu nejdriv se ztriskat a pak jit nekam vyrvavat se po case okoukaj. Z celyho toho srazu pojistovaku uz je pak vytezeny naprosty minimum a je to tak jen takova kalici jizda party kravataku s moralizovanim na konec.(4.10.2011)

• slatkac

Nehorázná chujovina. Obsah, který zde na csfd vypadal dobře - Nejzábavnější služební cesta všech dob je teď ještě bláznivější, protože přináší více divokých scén, šílených výstřelků a neskutečné legrace!....mi nařídil to stáhnout a zchecknout. A byla to chyba. Sice jsem neočekával nic skvělýho, ale i tohle bylo trochu přes čáru. Děj je nudný, humor okoralý jak poslední rohlík v Lídlu a kamera je taky celkem na přesdržku. Helm(an)s se snaží, ale sám to utáhnout nemůže a tak mu sekunduje Reilly který asi během natáčení musel sjíždět čtyři lajny kokajnu denně. Jestli mi mělo připadat vtipné to, že si černoch hraje na gangstera, nebo že Sigourney Weaver (díky bohu) šuká oblečená, tak nepřipadalo. Na těch 85 minut jsem napočítal 4 vtipy a to je sakra málo. A jestli bude pokráčování, přiznám se, že se na něj s chutí rád podívám. Zajímalo by mně, čím by tohle mohlo pokračovat.(1.5.2012)

Herecký obsazení slibovalo hodně, výsledek je takovej průměr. Ale kdo zažil nějaký firemní večírky a team buildingy, tak ho tenhle film musí snad aspoň trochu pobavit. Všechny ty proslovy a nejrůznější soutěže, který měly vylepšit pokřivený vztahy na pracovišti, jsem zažil mnohokrát taky. Tohle mě celkem bavilo. Sice tam nebyly ani žádný momenty, který by vyloženě stály za zapamatování, ale viděl jsem to tak na slabší 4 hvězdy. Jenže to pokazil tradičně závěr. Začíná se moralizovat a následuje jedno profláknutý klišé za druhym. Takže nakonec je to za 3. Ale myslim si, že film je tady trochu podhodnocenej.(6.3.2014)

• potas

Tak tohle je pro mě asi největší zklamání tohoto roku v tomto žánru určitě. Kolem humoru to ani neběželo. Jestli jsem dvakrát hodil smail tak to je moc...jestli tohle někdo přirovnal s pařbou ve vegas, tak to bohužel viděl jiný film! Pokud teda nemyslel jen herce v hlavní roli. Slabé 2*(12.7.2011)

Ed Helms jako zaražený trotl na sjezdu pojišťováků. Sice Ceda Rapids nepřináší nic nového, originálního nebo zajímavého, avšak pobaví, hlavně bez přítomnosti fekálního humoru. Závěr se sice prozměnu opět zvrhne ale nemám důvod proč takhle pohodový film knokautovat dvěma hvězdami.(4.12.2011)

• - V meste Cedar Rapids sa narodil napríklad Elijah Wood, známy ako Frodo z trilógie Pán Prsteňov. (Johnny.ARN)