Cedar Rapids

Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

• potas

Tak tohle je pro mě asi největší zklamání tohoto roku v tomto žánru určitě. Kolem humoru to ani neběželo. Jestli jsem dvakrát hodil smail tak to je moc...jestli tohle někdo přirovnal s pařbou ve vegas, tak to bohužel viděl jiný film! Pokud teda nemyslel jen herce v hlavní roli. Slabé 2*(12.7.2011)

Jakýsi sraz nebo kongres pojišťováků a z této koncentrace těchto tvorů na jednom místě měla vzniknout komedie. Ta sice vznikla, ale že by nějak hýřila vtipem, to se rozhodně říct nedá. Je to spíš takový průměrný, i když ne úplně blbý film, u kterého se někdo víc někdo méně zasměje.(19.4.2012)

Herecký obsazení slibovalo hodně, výsledek je takovej průměr. Ale kdo zažil nějaký firemní večírky a team buildingy, tak ho tenhle film musí snad aspoň trochu pobavit. Všechny ty proslovy a nejrůznější soutěže, který měly vylepšit pokřivený vztahy na pracovišti, jsem zažil mnohokrát taky. Tohle mě celkem bavilo. Sice tam nebyly ani žádný momenty, který by vyloženě stály za zapamatování, ale viděl jsem to tak na slabší 4 hvězdy. Jenže to pokazil tradičně závěr. Začíná se moralizovat a následuje jedno profláknutý klišé za druhym. Takže nakonec je to za 3. Ale myslim si, že film je tady trochu podhodnocenej.(6.3.2014)

• wohna

Nikdy víc. Ed Helms mi prostě vadí. Snad jedině v The Office ho dokážu tolerovat, jinak ne. Tenhle film není vyjímkou.(15.12.2012)

Chtěla jsem to vypnout, protože pan "mám asi 150 rovných bílých zubů, co se téměř nevejdou do záběru" mě neskutečně vytáčel, ale pak přišel na scénu Ziegler a bylo vymalováno - idiot Lippe člověka po většinu příběhu rozčiluje (a spíš než nesmělý mu sedí nálepka zakomplexovaný týpek za míň), ale Ziegler funguje jako skvělá protiváha. Aneb pár vtípků ze sólo večírku čtyř pojišťováků, a především Ziegler - po scéně u bazénu bych s ním šla z fleku pařit (a kdo ne)... "I'm Captain Nemo, the muff diver. I'm going on a mission for bearded clam."(15.1.2012)