• LIVINGDEAD

Tak jsem se teď dodíval na Jack and Jill. Díval jsem se jen proto, že se 15 kolegyň z práce na to chystá do kina. Větší sračku jsem neviděl. Film si nezaslouží 11 nominací na MALINY, ale i 11 nominací na OSTRUŽINY! ODPAD! Dnes jsem to viděl v češtině, dabing to trošku zachránil - 10%(27.2.2012)

• Tuax

Hm, beru že Sandlerovy filmy mají kus experimentálního ducha. Většina jeho filmu je tím specifická. On netočí nic normálního, ale toto mě teda docela zhnusilo. Natočit v jednom roce dva tak odlišné filmy s pár stejnými herci, stejným skladatelem hudby i režisérem a kdoví čím ještě to chce kumšt. Tohle je pro mě takřka nekoukatelné, působilo to na mě příliš trapně, humor mě tentokrát připadal na hranici stupidity, rpotože dvojrole byla neuvěřitelná, takže cokoliv na tom bylo vystěvno se bortilo jak domeček z karet. Tedy překvapil mě Al pacino, že do toho šel, ale přes své filmy má Sandler už určité renomé a tak v jeho filmech o hvězdy není nouze. Tohle bude oproti jeho jinému filmu z loňského roku zase spíše na opačné hranici, kam tento film řadím. 2/10(1.5.2012)

• Sonnery

Nebylo to tak hrozný, jako když se dva faráři perou v bahně o malého chlapce, ale taky to nebylo tak dobrý, jako když se perou dvě kozatý blondýny v plavkách o mě. Nicméně děvčatům se to líbí. Kino jich bylo plné a já byl v sále jediný mužnější typ, tedy pokud nepočítám tu brunátnou paní s pečlivě upraveným knírkem a deseti litrama koly. Holky se smály furt s krátkýma přestávkama a já jsem se paradoxně smál v těch vzácných chvílích ticha, což ze mě udělalo UWO - undefined wierd object(14.2.2012)

Já jsem se u toho zagebil. Mám rád Sandlerův smysl pro humor. Jeho kombinace suchejch hlášek a superdebilních gagů mi prostě sedí. Al Pacino donkichotsky bojující s větrákem mě také nenechal chladným :)(2.3.2013)

• gouryella

Proboha jak se mohl Al Pacino objevit v takove sracce!!!!!!!!(7.3.2012)

• - Ve filmu se objevuje tvrzení, že Jack (Adam Sandler) a Jill (Adam Sandler) jsou identická dvojčata. Pojem identická dvojčata je však vnímán pouze v případě jednovaječných dvojčat stejného pohlaví. (Maruškaa)

• - Film ještě před celosvětovou premiérou mohli zhlédnout soutěžící v pořadu Kdo přežije (od r. 2000), konkrétně v sérii odehrávající se v Jižním Pacifiku, kde byl snímek vítěznou cenou jedné ze soutěží. (krusty7)

• - Allen Covert spolupracoval a Adamem Sandlerem již na filmu Rivalové (1996). (Maruškaa)