Já jsem se bavil a nevim proč, ale poslední Sandlerovy komedie mě berou víc než ty jeho respektovanější jako Klik nebo Náhodný milionář. Tohle byl spíš takovej návrat do dob Vodonoše mi přišlo a sedlo mi to, klasickej Sandler, perverzní Pacino, nevim co na tom komu může vadit.(19.8.2013)

• a.kopecka

Je to zvláštní, ale i tohle uječené gender blender fuj mixnuté Dunkaccinem je zábavnější než Machři. Bravo, Sandlere?(11.3.2012)

• Chrustyn

Eddie Murphy překonán po všech směrech. Chudák Al Pacino.(5.1.2014)

Já jsem se u toho zagebil. Mám rád Sandlerův smysl pro humor. Jeho kombinace suchejch hlášek a superdebilních gagů mi prostě sedí. Al Pacino donkichotsky bojující s větrákem mě také nenechal chladným :)(2.3.2013)

• F.man

Se Sandlerem člověk nikdy neví. Vždy když už si říkám, že jeho "poslední filmy docela ujdou", objeví se nějaká uber-trapnost plná fekálního či jinak odpodivého humoru. Ano - seznamte se - Jacku tohle je Jill, Jill tohle je Jack. Sandler se mužskou a ženskou dvou-rolí vydal cestou největších (s)hitů Eddieho Murphyho (Seznamte se, tohle je Norbit) a natočil tak naprostý blábol ve kterém vám Adam začne lést krkem po deseti minutách. Jestli uslyším upištěný hlas Jill ještě jednou, začnu vraždit koťátka! Špatné vážně špatné. A k pláči je i to, že je tady Al Pacino, a to ne jen formou nějakého malého camea. You'd think it, but oddly enough, I don't. (19.3.2012)