Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Mám poněkud zvláštní úchylku - ještě v žádném filmu mi nepřišlo vtipné, když na sebe chlap nahodil šatičky, zmaloval si držtičku a vyrazil na podpatcích rozesmívat diváky. Další má úchylka mi však zaručuje dětinskou radost ze Sandlerových šaškáren, takže si dovolím zhmotnit myšlenku, že kdyby ženského spoluděložníka hrála nějaká slušně vypadající zástupkyně příslušného pohlaví, tak bych se patrně bavil výrazně nad rámec odborného vkusu zdejší databáze.(21.4.2012)

 • predators
  odpad!

  Že má ještě někdo odvahu něco podobného tvořit. Uječený Adam Sandler 2X?!! To už je vážně moc! Trapnými scénkami se to jenom hemží, ale? Možná, že v americe jsou prdění a podobné úchylárny v kurzu. A nezachrání to ani Al Pacino. Guninga... 20%(19.2.2012)

 • honajz
  *

  Adam Sandler již definitivně opustil inteligentní komedie a našel se - ke škodě diváků - v laciných buranských a fekálních projektech. V podstatě jen sled varietních scének nám představí Adama Sandlera jakožto otce od rodiny a pracovníka reklamní agentury - a současně nám představí Adama Sandlera i jako svou sestru! Úžasný, nápad, viďte? Navíc sestra (v Sandlerově podání - má jít totiž o dvojčata) je nepříjemná, mele, co jí slina na jazyk přinese, přitom jí hodně lidí tvrdí, že má zlaté srdce. Její brácha přijde na to, že nejlepší bude sestru provdat. A možná mu to vyřeší i problém, jak sehnat do reklamy pro Dunkin´s Donut slavného Al Pacina. A o nic víc nejde. Pak je zde již jen sled výše zmíněných scének, často nevtipných a spíše trapných, a celá plejáda vedlejších postav (španělský zahradník, adoptované indické dítě, které si izolepou na své tělo lepí různé věci, kolegové v práci...) a spousta cameo rolí spíše v USA známých celebrit (s pár výjimkami - Johna McEnroea nebo Johnnyho Deppa známe i u nás. Ale u toho Deppa mám pocit, že ani netušil, že hraje ve filmu.) Ani to téma dvojčat zde není nějak dovedeno k hlubšímu pojetí - sice na úvod a závěr snímku jsou natočené záběry s - asi - skutečnými a reálnými dvojčaty, ale tyto záběry jsou výpovědí někde zcela jinde, a dokonce předčí samotný film. Samotná účast Al Pacina je mi záhadou. Buď nutně poteboval peníze, nebo na něho Sandler něco ví, jinak není možné, aby herec takových kvalit představoval sám sebe, jak pílí za ženskou verzí Sandlera a jak nakonec skutečně natočí reklamu na Dunkins Donut! Celý film je zcela zbytečný a nafouklý Sandlerovým egem, kde sice ještě drží nějaké hranice (i když i na fekální vtipy dojde), ale celkově to svědčí spíše o jeho klesající inteligenci. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/jack-a-jill.html(15.6.2012)

 • Spiker01
  ***

  Jenom proto, že mám rád Adama Sandlera a nechápu srovnávání s "diváckými" filmy Zdeňka Trošky..ten je přecijen někde jinde. PS : Jak na tohle mohli kejvnou ty dvě herecké legendy?...50%(14.6.2015)

 • ConanVJ
  ***

  Zas to nebylo tak špatný, aby to dostalo zlatý maliny, ale hold mám jinej vkus než "chytrý" recenzenti. Filmek není sice nic extra, ale v několika scénách sem se hodně zasmál. Celkově bych to hodnotil jako průměrnou komedii, která milovníky žánru a zvlášť Sandlera neurazí. Za mě 55% :)(8.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace