Rozpočet $79miliónovTržby USA $74,158,157Tržby Celosvetovo $150,415,845Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,428,311 //počet predaných kusov 159,531Tržby za predaj DVD v USA $11,294,159 //počet predaných kusov 601,625║ Kam až Sandler chce klesnúť, tak týmto blivajzom letel takmer na dno znesiteľnosti, nie nechutnosti samozrejme, nehorázne prázdna dejová výstavba, z tak suchým humorom až hrôza, asi jedna scéna odohrávajúca sa v kine sa dala, ostatné čistý otras a k tomu čerešničkou na torte bol Al Pacino, ten maximálne prehráva vo svojej úlohe, to som fakt nepochopil jeho účasť. A opäť pekná pálka je rozpočet, to fakt len na honoráre mohli utratiť, ale scenárista musel makať asi zadarmo. A Sandler by to už mal asi zabaliť, fakt ten chalan ide už bez kúska šťavy! /15%/(3.6.2012)

• dr.horrible

Už dlho som nemal takú chuť niekoho udrieť,ako Sandlera,keď bol prezlečený za ženu.Vtipy o spotených pazuchách,sraní a prdení a na konci morálne ponaučenie?Vážne sa toto môže niekomu páčiť?Sandlerov a Pacinov pokus,natočiť najhorší film všetkých čias.A podľa mňa to bol zámer.Toto nemohli myslieť vážne!A ten koniec?Nič debilnejšie sa ani natočiť nedá! http://www.youtube.com/watch?v=AeLuQQH1OHA&feature=related(26.9.2012)

Zas to nebylo tak špatný, aby to dostalo zlatý maliny, ale hold mám jinej vkus než "chytrý" recenzenti. Filmek není sice nic extra, ale v několika scénách sem se hodně zasmál. Celkově bych to hodnotil jako průměrnou komedii, která milovníky žánru a zvlášť Sandlera neurazí. Za mě 55% :)(8.5.2012)

• - Keď je celá rodina v kine, pozerajú film Niekto to rád horúce (1959). (AdamCritic)

• - Časopis „Time“ zařadil snímek na první místo žebříčku deseti nejhorších filmů roku 2011. (Terva)

• - Allen Covert spolupracoval a Adamem Sandlerem již na filmu Rivalové (1996). (Maruškaa)