• Terva
  ***

  Pomalu jsem si zvykal na Sandlerův humor. Nejvíce jsem ho ocenil ve snímku 50X a stále poprvé, ale tady mi to nějak nesedlo. Dokonce jsem se nechal překecat a zašel na tento snímek do kina což možná ovlivní tento komentář. Zůstat totiž doma a počkat na videopůjčovny, se mi po opuštění kina, zdálo přinejmenším "levnější". Bohužel, levný je i humor v tomto příběhu. Dvojrole je skoro vynucená, dialog příšernej a děj, no raději moc nerozebírat.(9.2.2012)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná komedie. Opravdu jsem se bavila a smála se. Spousta zábavných scén, které rozesmějí snad každého. Sandler je skvělý, a je vidět, že dokáže zahrát cokoliv a kohokoliv, nejvíce mě překvapil se skákáním přes švihadlo. Tajná řeč byla taky kvalitní :D, mexická babička jak by smet. Sice to nebyl úplně super výkon od Dugana, ale nemůže přece pořád jen excelovat.(14.2.2012)

 • Sofia
  *

  Tak tady už Sandler zašel hodně daleko a smrdí to žumpou...citlivějším jedincům by toto mohlo způsobit i nějakou psychickou újmu. Jedna hvězdička jen za cameo Johnnyho Deppa. Al Pacina jsem radši vytěsnila, protože to, jak se mohl do něčeho takového nechat ukecat, je mi opravdu záhadou. Pár vtipných momentů se sice najde (třeba úvodní montáž s dvojčaty), ale jako celek je to opravdu ubohé. Co ten adoptovaný indický chlapeček, co na sebe všechno lepil, včetně živého křečka a papouška? Tomu se říká humor?(8.1.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Allen Covert spolupracoval a Adamem Sandlerem již na filmu Rivalové (1996). (Maruškaa)

 • - Časopis „Time“ zařadil snímek na první místo žebříčku deseti nejhorších filmů roku 2011. (Terva)

 • - Johnny Depp hraje společně ve filmu s Al Pacinem malé comeo při sledování basketbalového utkání.
  (Alfredo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace