poster

Vendeta

 • USA

  Seeking Justice

 • slovenský

  Neľútostná pomsta

 • anglický

  Justice

Drama / Thriller / Akční / Krimi

USA, 2011, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  **

  Nicolas Cage tentokrát překvapivě fajn, žádný vyložený exces nepředvádí. A to je možná bohužel i škoda, jelikož by byl film aspoň trochu zábavný. Vendeta je totiž naprostá scénáristická šeď vyděná nejméně stokrát, u které si herci a režisér šli jenom vydělat na nájem. Film vás totiž nemá naprosto čím překvapit, režie je podprůměrná a Guy Pearce tu vyloženě trpí.(21.8.2012)

 • moviesfan
  ***

  Docela se mi to i líbilo. Sice nic nepřekvapilo, ale akce byla dobrá.(24.2.2012)

 • kOCOUR
  **

  Běh Nicolase Cage začíná notně připomínat běh Ashtona Kutchera! A k tomu pár kouzelných off topic hlášek (Take a leak... buy a hot dog!). Bohužel to není guilty pleasure, ale jen nuzná scenáristická pakárna. Pearce je pro takové filmy škoda, Cage na vyšší metu už asi nedosáhne.(27.1.2012)

 • Beastmaster4
  **

  Nicolas Cage je pro mě dneska známkou propadáku, každý z jeho posledních filmů byla jedna šílenost za druhou. Postupně mě přesvědčuje o tom, že vůbec neumí hrát. Je absurdní, že většinou to u herců bývá naopak. SEEKING JUSTICE je průměrný thriller, který nemá absolutně co nabídnout. Všechno tu už bylo 100x a mnohdy o dost lepší. Podobný filmy by se měly dávat dopoledne v TV místo seriálů. Z námětu bych byl překvapený tak před 15 lety a herecky to bylo taky kus pod laťkou průměrnosti.(11.2.2012)

 • 7up
  ***

  Jeden z dalších filmů, ve kterém hraje Nicolas Cage, který kdyby měl po svém boku hvězdnějšího režiséra, tak prostě z takového filmu musíte udělat akční biják. Takhle je ten film málo výrazný a vlastně je hned jasné, že to nebude nic velkolepého, ale že jen budete strhávat kladné body. Škoda, už chci vidět film s Nicolasem, který bude režírovat nějaké velké jméno a bude to stát za to, prosím.(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace