Vendeta

Justice

Drama / Thriller / Akční / Krimi

USA, 2011, 101 min

• Skip

Má to sice docela spád, ale celkově je to podprůměrné cosi, na co se rychle zapomíná.(27.12.2012)

A opět nebudu souhlasit s většinou z vás. Vendeta má na kontě 58% a všude samá silná kritika. Nevím, jestli začínají být uživatelé čsfd náročnější, ale pak si nedokážu vysvětlit, když hodnotí povedený thriller dvěma, max. třema hvězdičkama. Vždyť toto byl velmi napínavý a překvapující film s populárních Cageem. Co víc si přát? Nebo také je to ve skutečnosti tak, že film je pakárna a já byl při sledování velmi shovívavý a nenáročný. Každopádně mě film oslovil a po celou dobu jsem byl napnutý a vcítěný do Cageovi role. Sám jsem si říkal, jak bych se na jeho místě choval já. Brzy vyjde film s CZ dabingem (pan Mahdal se opět ujal hlavní role), takže kdo ví, třeba si brzy dám repete. 75%(7.5.2012)

Nicolase Cage opravdu můžu a ani tento film nebyl výjimkou. Docela to odsejpalo, akce slušná, zápletka o něco horší, ale celkově to bylo fajn. Dávám slabší 4*(30.9.2012)

Uznávám, že má tahle organizace pár chybiček. I tak ale tajně doufám, že vážně existuje a trestá všechny hajzly, které zase jiní hajzlové osvobozují. Kdyby mi někdo sáhnul na takový poklad, jakým je January Jones, nemusel bych se ani jmenovat Cage a bylo by zle!(14.8.2013)

Jéé, tady to zase překypuje záští vůči mladému Coppolovi a tomuto vcelku povedenému akčnímu thrilleru. No to nesmíte mít děcka zase tak velké oči. Hle, já si film stáhnul nazdařbůh a nakonec z toho bylo náhodou pěkné kino. A že nejsem vůbec divácky přežranej a vypasenej jako ten verbální dobytek tady, tak si k hodnocení ještě jednu rudou přidám. Zduř.(15.3.2012)

• - Natáčení probíhalo ve městě New Orleans v ulici Superdome - 1500 Poydras Street a ve francouzské čtvrti. (willy1)