poster

Návrat Chen Zhena (festivalový název)

 • čínština

  Jing wu feng yun: Chen Zhen

 • kantonština

  Jing mo fung wan: Chen Zhen

 • čínština

  Ye xing xia Chen Zhen

  (neoficiální název)
 • slovenský

  Legendárna päsť

 • anglický

  Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen

Akční / Drama / Historický

Hong Kong / Čína, 2010, 105 min

Režie:

Wai-keung Lau

Kamera:

Man-Ching Ng
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Zdaleka nedosahuje kvalit Fist of Legend s Jetem Li, ač se Donnie snaží seč mu síly stačí. Bitky dobré ale omáčka dosti nudná, kdežto ve Fist of Legend byla i omáčka zajímavá, hlavně díky všem představitelům.(29.6.2011)

 • eraserhead666
  ***

  Na můj vkus až moc velký miš maš historického propagandistického filmu s hrdinským patosem hrdiny, který trošku nestíhá zachraňovat, proložený akčními řezačkami, mnohdy, hlavně v úvodní válečné scéně, dost přehnanými. Silně nesourodé, nepříjemně okaté a nabubřelé. Donnie Yen mě baví, ale tady toho více nakecal než namlátil. V paměti mi chvíli zůstanou snad jen ty rvačky a hodně, hodně dlouho Qi Shu coby Kiki. 2,5*(11.5.2015)

 • m@rz
  ***

  Začátek trochu jako čínský Nepřátel před branami. Pak se to obrátí v Zeleného sršně a nakonec typická čínská mlátička. Škoda, že nedokázala udržet kvalitu začátku po celý film.(20.2.2011)

 • predators
  ***

  Co se především nepovedlo, byl mnohdy zběsilý střih při soubojích! Díky tomu z Donnieho dostáváme jen polovinu, co umí a to je v jeho a našem případě škoda. 60%(9.2.2012)

 • Shit
  ***

  To už je několikátej film v řadě, kde si Donnie Yen hraje ne velkýho zachránce lidu a opět se to odehrává v minulosti, opět jsou do toho začleněný Japonci a Donnie je tady opět velkej mstitel, jenže už to jaksi nefunguje, příběh mě prakticky nezajímal a většinu času jsem se nudil a dalo by se říct, že jsem se vždycky pronudil od jedný akce k druhý, přičemž těch akcí tu teda moc nebylo, takže jsem se vlastně nudil skoro furt, nicméně, pokud se přece jenom Donnie Yen konečně pochlapí a začne tam jak smyslů zbavenej všechny tlouct, někdy se pokouší všechny dokonce utlouct a mnohdy nezůstanou ušetřený ani soupeřovy koule, tak film vylítne o 500% nahoru, skoro až do oblak, film je najednou extra zábavnej a extra skvělej, ale pak zase padne na prdel a na dlouho nic. Prostě a jednoduše samotná akce skvělá, nabušená a Donnie Yen neuvěřitelnej a potvrzuje, že je momentálně, po odchodu Tonyho Jaa, nejlepší, ale zbytek dobrej na uspání místo večerníčku.(10.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace