Ztracen ve vesmíru

Love

Sci-Fi / Drama

USA, 2011, 90 min

William Eubank

Nalil jsem si sklenku, pěkně se uvelebil, pustil si dvd a kochal se a užíval si. Pěkně jsem si meditoval a rozjímal, když náhle přišla žena z mejdanu a bylo po parádě. Musím to dát znovu, nějak mi utekla poslední třetina filmu. Snad nebudu zklamaný(31.1.2012)

Nič prevratné ako DeLonge avízoval. Slabý vesmírny stroskotanec, ktorý sa prostredníctvom hlbokých myšlienok snaží upozorniť na to čo všetci vieme. 3 hviezdičku dávam, za zaujímavú vizualizáciu a podarené zábery, ale inak vládne mierne sklamanie. Zbytočné naťahovanie vydania, len kvôli magickému dátumu, a DeLongove vyhlásenia o výnimočnosti tohto snímku ( ako celej awy) tiež nerobili dobrotu.(11.11.2011)

Dám 4 přestože to samo evidentně neví přesně co dělá a drží to pohromadě jen díky své neuchopitelnosti. Velká část monologů je hrozná kopa nicneříkajících, prázdných blábolů tvářících se jako nějáké moudro ale jako celek je to poměrně sympatická introspektivní tripárna, která bude vnímavějším jedincům podvědomě povědomá a aktivním psychonautům dost známá.... Odvážnej (a možná proto překvapivě funkční) pokus.(22.1.2015)

Poviem to jednoducho, ak máte radi hĺbavé a pocitové sci-fi (ktorých nie je veľa) tak v tomto sa nájdete. Výborná hudba Angels & Airwaves len umocňuje tento nevšedný filmový zážitok. Spomalené zábery, vesmír, naša Zem, všetko krásne nasnímané. Fakt nádhera.(4.11.2011)

Určitě jedna část diváků tenhle film zatratí a ta druhá bude velmi spokojena. Patřím do té druhé. Ztráta kontaktu ve vesmíru a opuštěnost, jak druh zvaný člověk obstojí? V minulosti, současnosti, budoucnosti? Co si lidé dokazují....skvělá vizuální podívaná s perfektní hudbou, závěrečná symbolika s Vesmírnou odysseou....kdo ví, co všechno se může ve vesmíru stát a jakou roli v tom dění hraje lidská bytost. Snad se to někdy dozvíme.(23.2.2013)