Ztracen ve vesmíru

Love

Sci-Fi / Drama

USA, 2011, 90 min

Nízkorozpočtový Kubrick.(11.7.2012)

Vesmírná onanie Toma DeLonga mě unudila k smrti. Áno, člověk má primárně emocionální potřeby jako dotek jiný persóny bla bla bla... kurva, to je ale kumšt, to jsme zase objevili Ameriku! Ale jinak uznávám, že na umění si to hrálo docela přesvědčivě...(22.2.2013)

• Gaaron

Zkusit si jako debut natočit novou Vesmírnou odyseu? I don't think so, Will... Zcela zásadní sdělení, že k životu potřebujeme lidský kontakt, mě zrovna nevzrušilo a ač za kamerou se Eubank snaží, co to dá (chtěl bych od něj vidět něco s příčetným scénářem), nakonec jsem se ani toho celovečerního klipu k muzice AvA (který by mi ke štěstí bohatě stačil) nedočkal, neboť pánové vždy jen ostýchavě načnou pár tónů a jede se dál. Tak tedy někdy příště a místo úspěšnějšího z epigonů zůstává Moonu.(3.4.2012)

Sci-fi chill out dráma a poriadne pocitová záležitosť z dokonalého prepojenia obrazu a zvuku. Alternatíva: "Moon", "Sunshine", "The Fountain".(4.1.2012)

• maverick10

Pokud chtěla Evropská unie všech bank lidi přivést do vypolstrované cely, tak se zadařilo. Stále ty stejné snímky pořád a pořád dokola, byly na zbláznění. Pokud by Vám v 15.minutě spadla víčka a otevřela se znovu o 45 minut později, věřte, že jste o nic nepřišli. A to je vážně škoda, protože poslední 3 minutovka byla okouzlující. Což byl podle mne i důvod proč to Banka natočila, ale neměla splachovat do hajzlu 98% filmu.(7.11.2015)