poster

Ztracen ve vesmíru

 • USA

  Love

Sci-Fi / Drama

USA, 2011, 90 min

Režie:

William Eubank

Scénář:

William Eubank

Kamera:

William Eubank
(další profese)
 • Chrustyn
  ***

  Kubrick potkává Mallicka, aneb podivuhodná, ale v mnoha ohledech až překvapivě zajímavá sci-fi, u které zamrzí nízký rozpočet, ale potěší jednotlivé nápady, pár zajímavých monologů a vynikající hudba.(21.12.2013)

 • Amroth666
  ****

  Velmi solidní nezávislý film. Každá druhá věta tam byla pravda, byla také ze života. Docela mě zklamal ten konec, ten to trošku pokazil, ale jinak na své poměry hodně dobré a působivé. Přesvědčilo mě to a na konec roku 2011 také potěšilo. Jsem rád, že mohu i na konec roku 2011 dát dobré hodnocení. ____ Nejsou žádná roční období, jen čas. ____(31.12.2011)

 • Kryton
  ***

  Pod pojmen vizuálně dokonalá podívaná si představuji něco jiného než hodinu a půl sledovat týpka zavřeného ve vesmírné stanici. Rušivě pak působily flashbacky, které příběh nikam nedostávaly. Levnější verze 2001 Vesmírna odysea, která je smíchaná s Moon.(9.11.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Původně si tvůrci filmu chtěli zapůjčit vesmírnou stanici z filmu Apollo 13 (1995). Nakonec si kvůli nedostatku financí postavili svou vlastní stanici, a to na příjezdové cestě rodičů režiséra. Její výstavba trvala 8 měsíců. [Zdroj: ava.blink-182.cz] (cross182)

 • - Na realizaci filmu se velmi intenzivně podílel autor soudtracku Thomas DeLonge, zpěvák a kytarista kapel Blink 182 a AVA, která se společně s kapelou DeLonge postarala o hudbu k filmu. (X Type)

 • - Původně nesl snímek název I-Empire. (lostsoul81)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace