poster

Lidská bestie

 • Francie

  Human Zoo

Drama

Francie, 2009, 110 min

 • Pitryx
  odpad!

  Tento způsob podání příběhu přímo nesnáším. Připočtu li nesympatické hlavní hrdiny, absenci děje, nezbývá než začít mačkat po půlhodince na rychlostní knoflík. Prostě nic pro mne. 20120906300/????/10454(17.2.2014)

 • pm
  ***

  Rie Rasmussen je určitě zajímavá osobnost, na ženu je to místy dost drsná výpověď, pokud to není záměrně tlačeno na efekt. Vzhledem k tématu traumat balkánské války ve filmu, přes které mám docela přehled, je nesnadné "Human Zoo" hodnotit, protože film jako celek je velmi nevyrovnaný, ale snad jsem spravedlivá.(23.6.2010)

 • dzira
  ****

  Zobrazení srbsko-kosovského konfliktu ve filmu je sice povrchní a celkem zavádějící, to ale nic nemění na faktu, že je to opravdu velmi dobrý film.... Klobouk dolů před odvahou i všestranným talentem R.R.(10.11.2011)

 • mourinho
  **

  Ty dvě hvězdičky jsou vyjádřením především toho, že se mi film nezaryl pod kůži tak, jak bych si u podobných snímků představoval. Ano, je to místy takové říznější, na nějakou cenzuru se tady v řadě scén z vysoka kašle, ale to nestačí, neboť jinak je LIDSKÁ BESTIE filmem v podstatě o hovně. Celé to na mě působilo tak nějak zmateně, nezajímavě, postavy nejsou příliš sympatické a vůbec jsem se nedokázal vžít do jejich pocitů, do toho co prožívaly, vytvořit si k nim nějaký vztah. Post válečná traumata jsou přitom poměrně vděčné téma, tady se toho ale opravdu na sto deseti minutovou stopáž udá pramálo a ani prolínání dvou časových linek tohle dílo na vyšší level nevytáhne.(16.2.2013)

 • agassi68
  ***

  Príbeh z vojny v neďalekej bývalej Juhoslávii je zobrazovaný z pohľadu mladej ženy zo zmiešanej moslimsko-kresťanskej rodiny, ktorú pred znásilnením a zabitím zachráni vojak, ktorý má svojský pohľad na vec a neštíti sa nijakej vraždy, veď je vojna.. Celé mi to prišlo také umelo vykonštruované a zahrané na efekt. Pravdivo zobraziť zverstvá vojny sa zrejme neodváži skoro nik..(4.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace