poster

Lidská bestie

 • Francie

  Human Zoo

Drama

Francie, 2009, 110 min

Režie:

Rie Rasmussen
 • dzira
  ****

  Zobrazení srbsko-kosovského konfliktu ve filmu je sice povrchní a celkem zavádějící, to ale nic nemění na faktu, že je to opravdu velmi dobrý film.... Klobouk dolů před odvahou i všestranným talentem R.R.(10.11.2011)

 • agassi68
  ***

  Príbeh z vojny v neďalekej bývalej Juhoslávii je zobrazovaný z pohľadu mladej ženy zo zmiešanej moslimsko-kresťanskej rodiny, ktorú pred znásilnením a zabitím zachráni vojak, ktorý má svojský pohľad na vec a neštíti sa nijakej vraždy, veď je vojna.. Celé mi to prišlo také umelo vykonštruované a zahrané na efekt. Pravdivo zobraziť zverstvá vojny sa zrejme neodváži skoro nik..(4.4.2010)

 • pm
  ***

  Rie Rasmussen je určitě zajímavá osobnost, na ženu je to místy dost drsná výpověď, pokud to není záměrně tlačeno na efekt. Vzhledem k tématu traumat balkánské války ve filmu, přes které mám docela přehled, je nesnadné "Human Zoo" hodnotit, protože film jako celek je velmi nevyrovnaný, ale snad jsem spravedlivá.(23.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace