poster

Lidská bestie

 • Francie

  Human Zoo

Drama

Francie, 2009, 110 min

 • pm
  ***

  Rie Rasmussen je určitě zajímavá osobnost, na ženu je to místy dost drsná výpověď, pokud to není záměrně tlačeno na efekt. Vzhledem k tématu traumat balkánské války ve filmu, přes které mám docela přehled, je nesnadné "Human Zoo" hodnotit, protože film jako celek je velmi nevyrovnaný, ale snad jsem spravedlivá.(23.6.2010)

 • ecceHOMMO
  **

  Srbsko-albánsky konflikt --- emigrácia --- vyrovnávanie sa so životom --- kriminalita --- spomienky na minulosť a ich dopad na prítomnosť. Film hovoriaci jasnou rečou, ikeď niekedy bez diakritiky.(23.2.2010)

 • Prochy38
  ***

  Whaw. Ani nevím, jak jsem se k tomuto filmu dostal. Ale dostal mě :). Když pominu to, že R. Rasmussen je fakt hodně zajímavá kočka, film měl sílu. Myslel jsem, že obě dějové linky dělí větší časová vzdálenost, to mě trochu překvapilo, ale o to více to šokovalo. Film hodně drsný, tvůrci se s nějakou cenzurou moc neprčili. Líbilo se mi to, i když vím, že už se na to nepodívám. Dobře vymyšleno, dobře netočeno a zapomínat se hned tak nebude. Dobrý film a "dobrý" je za tři, že? :)(9.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace