poster

Hubble 3D: Kosmický dalekohled

 • Česko

  Hubbleův teleskop 3D

 • Kanada

  IMAX: Hubble 3D

 • Slovensko

  Hubblov teleskop 3D

Dokumentární / IMAX

Kanada, 2010, 42 min

Režie:

Toni Myers

Scénář:

Toni Myers

Hrají:

Leonardo DiCaprio (vyp.)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  Oprava Hubblova teleskopu jako nepříliš zajímavá záminka k informačně chudému, ale pokud jde o 3D záběry dalekého vesmíru, vizuálně úchvatnému dokumentu.V TV ztrácí smysl.(31.12.2016)

 • Terva
  ****

  Natočeno ve Vesmíru při servisních letech astronautů. CITÁT - Může být v té černé díře ještě místo pro někoho jiného?........... Žije ve Vesmíru ještě někdo jako lidé?.......... Jak se formují Planety?......... Jak vznikl Vesmír?.......... Odkud jsme přišly?........ Kde se vzaly chemické prvky?........... To vše Hubbble. V Kosmu jsou stamiliony Galaxií ze stamilionů hvězd. Najdem někdy tu podobnou naší Zemi? Abych napsal pravdu, čekal jsem víc pohledů do Vesmíru a méně keců. Ale i ta malá část záběrů ve 3D je fantastická.(9.4.2013)

 • ConanVJ
  *****

  Parádní dokument, který nenudí. 90% :)(5.5.2016)

 • Frajer42
  ****

  Překrásný 45 minutový dokument o výpravě do kosmu. Mnoho lidí si zde stěžuje na nezajímavost. To já nemohu ani náhodou. Mně to přišlo zajímavé více než dost. Vesmír miluji a z této oblasti mám nakoukáno více než by bylo zdrávo. Tento dokument se nestaral až tolik o taje a pozoruhodnosti vesmíru, jako spíš o samotnou výpravu astronautů. Divák dostal možnost zhlédnout život atronautů v jejich lodičce, jejich určitě velmi psychicky náročné okamžiky při opravě teleskopu, či nácvik těchto oprav. Záběrů z teleskopu příliš mnoho naservírováno nebylo. Každopádně ty co naservírovány byly jsou velmi působivé a byl by hřích si je promítat v nižší kvalitě než je ta maximální možná. Mně se to celkově líbilo, a to tak že velmi. 4*(1.1.2012)

 • July
  ****

  Úžasné záběry z opravy Hubbleova teleskopu a nádherné animace vytvořené na základě jeho snímků. Informační hodnota snímku zdaleka není na 5*, umělecká ale rozhodně ano.(16.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace