poster

Hubbleův teleskop 3D

 • Kanada

  IMAX: Hubble 3D

 • slovenský

  Hubblov teleskop 3D

Dokumentární / IMAX

Kanada, 2010, 42 min

Režie:

Toni Myers

Scénář:

Toni Myers

Hrají:

Leonardo DiCaprio (vyp.)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FFilipCZ
  **

  Při mé víkendové návštěvě Technického muzea Sinsheim jsem si jakožto filmový fanda nenechal ujít příležitost navštívit IMAX 3D kino s plátnem o velikosti 22 x 27 metrů. Jelikož mě vždy fascinoval vesmír a hvězdy, volba programu byla jasná. Bohužel jsem se totiž mylně domníval, že mě čeká nezapomenutelná cesta vesmírem ve 3D. Místo toho jsem to po 10 minutách nudy a stavby teleskopu doprovázené otravnou němčinou raději zalomil do pohodlné sedačky a odpočinul jsem si po celodenním chození po halách muzea.(12.4.2015)

 • ConanVJ
  *****

  Parádní dokument, který nenudí. 90% :)(5.5.2016)

 • Terva
  ****

  Natočeno ve Vesmíru při servisních letech astronautů. CITÁT - Může být v té černé díře ještě místo pro někoho jiného?........... Žije ve Vesmíru ještě někdo jako lidé?.......... Jak se formují Planety?......... Jak vznikl Vesmír?.......... Odkud jsme přišly?........ Kde se vzaly chemické prvky?........... To vše Hubbble. V Kosmu jsou stamiliony Galaxií ze stamilionů hvězd. Najdem někdy tu podobnou naší Zemi? Abych napsal pravdu, čekal jsem víc pohledů do Vesmíru a méně keců. Ale i ta malá část záběrů ve 3D je fantastická.(9.4.2013)

 • Zeck
  ***

  Vizuálně hezký dokument, který ale vlastně o ničem není. Chybělo trochu zasvěcení lajků do terminologie Vesmíru a trochu více obrázků z teleskopu. Dokument se převážnou část stopáže zabývá jen opravou teleskopu a záběry posádky, což je dost nudné. 60%(7.6.2011)

 • StarsFan
  ****

  Oprava Hubbleova teleskopu, o které měl být tento dokument především, je paradoxně tím nejméně zajímavým aspektem celého díla. Naproti tomu průlety vesmírem, kdy vás míjejí hvězdy nebo kdy uprostřed nebuly pozorujete zrod hvězdy, jsou v IMAXu a ve 3D naprosto úchvatné.(31.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace