poster

Hubbleův teleskop 3D

 • Kanada

  IMAX: Hubble 3D

 • slovenský

  Hubblov teleskop 3D

Dokumentární / IMAX

Kanada, 2010, 42 min

Režie:

Toni Myers

Scénář:

Toni Myers

Hrají:

Leonardo DiCaprio (vyp.)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  *****

  Parádní dokument, který nenudí. 90% :)(5.5.2016)

 • StarsFan
  ****

  Oprava Hubbleova teleskopu, o které měl být tento dokument především, je paradoxně tím nejméně zajímavým aspektem celého díla. Naproti tomu průlety vesmírem, kdy vás míjejí hvězdy nebo kdy uprostřed nebuly pozorujete zrod hvězdy, jsou v IMAXu a ve 3D naprosto úchvatné.(31.1.2014)

 • FFilipCZ
  **

  Při mé víkendové návštěvě Technického muzea Sinsheim jsem si jakožto filmový fanda nenechal ujít příležitost navštívit IMAX 3D kino s plátnem o velikosti 22 x 27 metrů. Jelikož mě vždy fascinoval vesmír a hvězdy, volba programu byla jasná. Bohužel jsem se totiž mylně domníval, že mě čeká nezapomenutelná cesta vesmírem ve 3D. Místo toho jsem to po 10 minutách nudy a stavby teleskopu doprovázené otravnou němčinou raději zalomil do pohodlné sedačky a odpočinul jsem si po celodenním chození po halách muzea.(12.4.2015)

 • Anderton
  ****

  Nebudem vyčítať filmu s týmto názvom, že sa viac venuje oprave teleskopu, ako vesmíru. Ale stále mám pocit, že tých záberov z hĺbky vesmíru je dostatočné množstvo a najmä takto koncipované zábery dokážu predstavu o veľkosti vesmíru podať jednoducho tak, aby sme si tie vzdialenosti dokázali uvedomiť. Ono sa to totiž len tak v hlave predstaviť nedá. 3D je fantastické, občas ale dosť mätie. Film akoby usekol opravu stroja a v závere prejde k záberom galaxií. Tie však nie sú samoúčelné, pretože nám ukazujú presne to, čo môžeme vidieť vďaka Hubbleovi. Zvládol by som aj väčšiu dĺžku. 90%(1.9.2015)

 • Zeck
  ***

  Vizuálně hezký dokument, který ale vlastně o ničem není. Chybělo trochu zasvěcení lajků do terminologie Vesmíru a trochu více obrázků z teleskopu. Dokument se převážnou část stopáže zabývá jen opravou teleskopu a záběry posádky, což je dost nudné. 60%(7.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace