Život (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie / Řecko, 2009, 10x55 min

Paul Spillenger

Tim Coope

Nádhernej dokumentární seriál se zajímavejma faktama a úchvatnejma záběrama. Několikrát sice vidíme stejné záběry, ale není toho moc. Prostě super zážitek a ohromující krása přírody, které si už kurva trochu víc važte.(21.4.2014)

Naprosto neuvěřitelný, neskutečný záběry. Obrazově totálně dokonalý, tohle snad ani nemohl natočit člověk, za tím musí být Elvis nebo Michael Jackson, nebo někdo takovej!(26.4.2016)

Nejvic me bavi ty bitky, treba tulen vs. kosatka nebo lvi vs. hyeny.(3.10.2010)

Ani nejde dát méně jak 5 hvězd.(12.8.2011)

Dokument ve své vrcholné formě a maximální využití nejmodernější snímací techniky. Když si k tomu ještě připočtu to úsilí, které muselo být vyvinuto, aby vznikly jednotlivé záběry (např. dvou a půlcentimetrová žabička padající ze stromu, zachycená po celou dobu pádu záběrem na stejné úrovni), dá se už mluvit o mistrovství. Navíc druhý díl o mých oblíbených plazech a jiné havěti mě naprosto dostal, že jsem si ho pustila hned 2x za sebou. Už se těším na další pátek!(11.9.2010)