Život (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie / Řecko, 2009, 10x55 min

Paul Spillenger

Tim Coope

Po shlédnutí Planet Earth jsem se domníval, že už není možné natočit lepší přírodopisný dokument. BBC už ale několikrát dokázalo, že "nemožné" pro ně není problém, i tentokrát se to podařilo... zdejších témeř jednomyslných 100% myslím mluví za vše. Dodám snad jen to, že i takové dokumenty by si zasloužily Oscara.(21.3.2010)

Dokonalý seriál. Je to podobný jako přírodopisný dokumenty na který sem se díval jako dítě, akorát že tohle je asi tak 1000x více cool. Takhle by to vypadalo, kdyby si Zack Snyder, Hans Zimmer a Morgan Freeman [ :) ] udělali výlet do přírody. Krom toho je to chvíli komedie, chvíli je to drama, chvíli je to romatický film, chvíli je to horor, chvíli je to válečný film, chvíli je to rodinný film a drží to pohromadě.(29.3.2011)

• DaviD3141

{1. Challenges of Life} » (90%)▐ {2. Reptiles and Amphibians} » (85%)▐ {3. Mammals} » (?%)▐ {4. Fish} » (?%)▐ {5. Birds} » (90%)▐ {6. Insects} » (?%)▐ {7. Hunters and Hunted} » (90%)▐ {8. Creatures of the Deep} » (90%)▐ {9. Plants} » (95%)▐ {10. Primates} » (80%)▐ Priemer 89% = 4,45*(18.4.2011)

Klidně budu do omrzení opakovat, že Attenborough a BBC jsou absolutní jedničkou. Na to můžu koukat pořád.(22.10.2010)

Ďaľšia pecka od BBC a podobne ako to bolo aj u Planet Earth (2006), tak to platí aj teraz. (Nech žije HD kvalita!)(22.4.2010)