Miláček

• slovenský

Miláčik

Drama / Romantický / Historický

Velká Británie / Itálie, 2012, 98 min

Sila Maupassantovho príbehu sa tu úplne stratila. Herci prišli a zahrali, čo mali zahrať, to je asi tak všetko. Nádherné kostýmy, zaujímavá Ricci, tentokrát krásna Thurman, a sem - tam kvalitný Pattinson. Najlepšia tu bola ale jednoznačne Scott Thomas. Malo to veľký potenciál, ale niečo sa nepodarilo, aspoň v mojom prípade priemer.(1.2.2014)

Pattison šmejda Duroye zahrál bezchybně. Takový herecký výkon jsem od něj nečekal. Svojí postavu zahrál tak dokonale, že jsem ho celé promítání proklínal a jeho postavu jsem nenáviděl a přál jsem mu tu nejhorší možnou variantu utrpení. Takový pocit člověk nemá každý den. Na vedlejší ženské role se krásně koukalo a ani nezáleželo jak to je po stránce herecké.(21.6.2012)

• Aknah

Ne! I přes to, že tenhle žánr můžu, se na to nedalo koukat. Čekala jsem více intrik, vtipu, elegance, vlastně čehokoli, jen ne takového bláta! Co jsem dostala, byl vlastně jen sled toho, jak jde od jedné k druhé, což mi přijde jako základ děje fakt smutný. Ovšem nejsmutnější byl Robert Pattinson, nejen že se sem vůbec nehodil, ale že snad neumí ani přirozeně mrkat, jsem fakt netušila. Všude přítomný, nepříjemný a slizký Georges tu byl, ale rozhodně ne BEL AMI! Dvě hvězdy za žánr a herečky,nejlepší byla Christina Ricci.(2.7.2013)

Robert Pattinson jako sexuální predátor a lamač ženských srdcí všech věkových kategorií? No proč ne, já s ním jako s hercem nemám problém a tady se vskutku snažil. Uma vypadá na třicet a Christina Ricci je fakt kost. Celkem solidně zfilmovaná literární klasika.(3.12.2012)

Pattinson mě snímek od snímku přesvědčuje o tom, že není jen vyžehledný pseudo upír pro pubertální holčičky. Role svůdníka a sexuálního dravce mu sedla naprosto skvěle a do paříšských kulis 2.pol 19. století padl jako ulitý. K tomu všemu moje oblíbená Uma Thurman a jedno z těch lepších dramat letošního roku je na světě.(7.9.2012)