Miláček

• slovenský

Miláčik

Drama / Romantický / Historický

Velká Británie / Itálie, 2012, 98 min

Pattison šmejda Duroye zahrál bezchybně. Takový herecký výkon jsem od něj nečekal. Svojí postavu zahrál tak dokonale, že jsem ho celé promítání proklínal a jeho postavu jsem nenáviděl a přál jsem mu tu nejhorší možnou variantu utrpení. Takový pocit člověk nemá každý den. Na vedlejší ženské role se krásně koukalo a ani nezáleželo jak to je po stránce herecké.(21.6.2012)

Škoda toho promarněného potenciálu. Tento film postrádá jakoukoliv jiskru, něco čím by film dokázal diváka pohltit. Můj problém byl také Robert Pattinson. Nemůžu tady napsat, že by neuměl hrát, to rozhodně ne, vlastně ani nemůžu napsat, že by vyloženě tuto roli nezvládl, například v klidné poloze dokáže být i přesvědčivý, ale problém byl v těch emocionálnějších a vypjatějších momentech. Ty jeho křečovité výrazy mi hodně vadily a místy měl tendence přepínat do lehkého přehrávání. Hlavně to ale zatím pro mě není typ herce, ze kterého by vyzařovalo přirozené charisma a takový ten neodolatelný šarm, což je podle mě v této roli klíčové a tak roli velkého svůdníka jsem mu prostě neuvěřila. Všechny tři jeho herecké partnerky hrály o poznání lépe, zejména mě hodně zaujala Christina Ricci. Škoda, mohlo to být o dost lepší, potenciál tam vážně byl.(14.5.2012)

• verbal

Ten nápad, udělat z Patizona francouzského sexuálního predátora, se mohl zrodit jen v hlavě někoho, komu před tím zamítli adaptaci Romea a Julie, protože roli nadrženého Monteka napsal na tělo Schwarzeneggrovi. Slizký homoupír, excelentně ovládající jedinou, patrně vrozenou univerzální grimasu "Žvýkám hovno, no a co...", se v ansámblu skvělých a charismatických hereček vyjímá asi jako hnisavý nežit na malebném, sněhobílém pozadí Christiny Ricci! A tak nezbývá než doufat, že se paní Majerová znovu chopí péra a napíče padesátý díl své grafomanské ságy, aby se miláček dívek s rovnátky mohl plně realizovat vysáváním Lautnera a nekurvil nám klasiku!(28.5.2012)

// Distribútor: Magnolia // Počet premietajúcich kín v USA: 15 // Otvárací Víkend USA: $38,018 //(7.11.2012)

• 01Zuzana10

ajaaaaaaaaaaj. Žeby bol Dorian Gray natoľko komerčne úspešný, že si mysleli, že aj Bel Ami bude zaujímavý? Čím? Chýbalo mi tam niečo napínavejšie než hra, či podľahne každá na ktorú ukážem. Čo tak rozviť Maroko a vtedajšiu situáciu? Fajn crew sa zišiel. Philipa Glenistera som už nevidela večnosť, som rada (že tu účinkoval). Skvele vybrané hlavné herečky. Celú dobu som však rozmýšľala, kde sa podela krásna tvárička z čias Cedrica Diggoriho? Počkáme, možno nám vyzreje, keď sa vyvlečie z reťazí upírov. Mrs. Portman ma potešila výraznejšou hudbou i keď nie 100% charakteristickou. __ Production design - maďarské meno! Barrandov, Česi, robte niečo, lebo o pár rokov k Vám nepríde žiadny film!(27.6.2012)

• - Ačkoliv ve filmu sledujeme "Paříž 1890", exteriéry byly natáčeny v Maďarsku, konkrétně v Budapešti. Během filmování bylo rovněž hojně využíváno twickenhamské studio. (Robbi)

• - Hlavní role byla nabídnuta Nicole Kidman. Ta však musela z časových důvodů odmítnout. (Petra46)

• - Madeleine Forestier (Uma Thurman) má ve chvíli, kdy prožívá smrt hraběte de Vaudrec, uvolněnou levou náušnici. V předchozí a následující scéně je však náušnice v pořádku. (IQ Tiqe)