poster

Miláček

 • Velká Británie

  Bel Ami

 • Itálie

  Bel Ami - Storia di un seduttore

  (Itálie)
 • slovenský

  Miláčik

Drama / Romantický / Historický

Velká Británie / Itálie, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Tto se takhle nastaví čtyři minuty a během toho Robert Pattinson ve svém křiklavě tradičním britském obleku z devatenáctého století sbalí kočičku na lusknutí prstu. A víte co je na to nejhorší? Že mě to vůbec nepohoršuje, nepřekvapuje a nezajímá.(10.6.2014)

 • Roman.Ticka
  **

  Hoši si mysleli, že když jednou chytili velkou rybu, mají do budoucna zaseto a stačí jen lapit pár štik do nového projektu a bude sklizeno. Bohužel knižní předloha je tak ojedinělou a fascinující záležitostí, že by si na ni jen tak někdo netroufl, ani největší kumštýři. Dopadlo to přesně tak, jak zní první věta, herecká sestava se povedla, kostýmy, výprava taktéž, ale film jako celek neměl potřebnou knižní šťávu, nic mi nepředal, ničím nezaujal, bylo to chladné jak zimní ráno. Chválím výběr Pattinsova do role slizkého bezpátečního kariéristy bez citů, bez zábran - dokonalá mašina na manipulativní ničení všeho živého i neživého bez rozdílu. Škoda, klasická předloha nabízela mnohem mnohem víc.(16.9.2013)

 • Fiftis
  **

  Ďalší z rady romantických filmov, ktorý som si pozeral len a len kvôli jednej hereckej postave, ktorú mám rád. V tomto prípade to bola Uma Thurman, ktorá na fotkách pôsobila veľmi očarujúco. Nebol to film, ktorý by si zaslúžil Odpad! ale tých pár hviezdičiek je asi práve len za Umu Thurman, ktorá hrala veľmi zaujímavú postavu. Hejterom Roberta Pattinsona tiež nie som, takže mi nejako zvlášť nevadil, skôr naopak, takáto historická postava mu sedí viac, než v nejakej romantickej teen snímke. Dej ma však absolútne nezaujal, to jediné zaujímavé bol milenecký štvoruholník a asi by sa viac hodil filmu názov Zajačik.(16.2.2015)

 • Payushka
  ***

  Veškeré pocity a myšlenky musíme kromě dialogů odtušit i z výrazu herce. A tady bohužel Pattinson selhává a strhává s sebou tak trochu i celý snímek. V předchozích filmech mu jeho otupělý pohled a lá nerušte, právě sním pomohl. Jakožto upír získal vhodnou tajemnost, v Nezapomeň na mě pak vystihl prototyp rebela, který ale tím vším pouze skrývá citlivé srdce. Jenže tady kvůli svému stagnujícímu hereckému projevu vytváří barikádu mezi sebou a divákem. Občas je atmosféra ale natolik uvěřitelná, že i Pattinsonův zasněný pohled zničehonic vypadá adekvátně. A navíc ukáže nahé půlky, takže se nedá úplně říct, že by pro film nic neudělal.(30.5.2012)

 • LoLaa
  ***

  Pattinson = miláček? Ale jo, ta role mu docela sedla, svou roli zahrál celkem obstojně a jeho herecký talent se podle mě stále jen rozvíjí k lepšímu. Bohužel jsem ale celý film srovnávala s divadelní inscenací téhož příběhu, kterou jsem zhlédla v mladoboleslavském divadle, a ta divadelní forma mi prostě sedla mnohem víc.. Film mě chvílemi trochu nudil a měla jsem bohužel problém se vžít do atmosféry Paříže 19. století. Mohlo to určitě dopadnout mnohem líp, ale také mnohem mnohem hůř!(9.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace