poster

Miláček

 • Velká Británie

  Bel Ami

 • Itálie

  Bel Ami - Storia di un seduttore

  (Itálie)
 • slovenský

  Miláčik

Drama / Romantický / Historický

Velká Británie / Itálie, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ***

  O čem je tento film ve zkratce? Pattinson tam chodí sem a tam, neustále s někým souloží a občas se zatváří tajemně. Do toho mu přihrávají více či méně schopné herečky různého věku. Je tohle na vás moc dlouhé? Dobrá, hodně ve zkratce - kostýmní "drama", na které do druhého dne zapomenete. 50 %.(26.10.2013)

 • ivishka
  ***

  Celkem zajímavé pokoukání tento film. Nemusím Pattinsona a jeho křečovitě zkřivenou tvář podobně jako ji mývají zkřivenou lidé co zrovna sedí na toaletě ale tady mi zase až tolik nevadil spíše mě celkem pobavil a hlavně ty jeho podivné záchvaty vzteku kdy jen stojí a čumí a třepe se :-D ....Umě nebylo vůbec rozumnět co říká, protože naprosto nepochopitelně žvatlala-takže díky bohu za titulky.Christinu Ricci shledávám na celém snímku nejpoutavější, protože je nejen skvělá herečka ale je také velmi pohledná. Co se týče filmu samotného a příběhu, který je veden podle knihy(asi si ji nikdy nepřečtu)tak mě velice pobavila scéna kdy už po pár excesech s každou ženou u stolu Pattinson ukáže zase ten svůj škaredej škleb jakože je velký svůdník a borec...Mimochodem měl by se sebou něco dělat(fyzička a xicht),protože já asi vážně nikdy nepochopím jak je možné,že ho kdysi zvolili jedním z nejhezčích mužů planety...BRR..(29.3.2012)

 • kalap
  **

  Herečky na jedničku, len Pattinson nezmaturoval.(7.8.2012)

 • liborek_
  ***

  Až teď si uvědomuju, jaké čuňárny jsem to jako děcko vlastně četl... :-) Navíc Maupassant si musel vystačit pouze se slovy, fantazií a literárním jazykem, což je samozřejmě ještě víc čuňácké; nepotřeboval k tomu rozmazané záběry propletených těl, snímané od pasu nahoru... Kromě toho film nabízí pouze kostýmní načančanost a plytce převyprávěný děj jinak zajímavého románu. Žádná hluboká analýza vzestupu bezskrupulózního génia průměrnosti, který je neschopný prosadit se vlastními silami a který těží jen z hezké tváře a neukojeného libida vdaných žen. Film spíše skládá epizody Duroyova života a zcela potlačuje kontext. To je zvlášť patrné z průběhu jeho žurnalistické "kariéry", která zde obsahově působí "bla-bla-bla efektem"; svržení vlády, finanční machinace, konflikt v Maroku - to vše je zde zcela ztrivializováno do té míry a jen za tím účelem, aby bylo pouze zřejmé, že články za Miláčka píše Madeleine Forestier... Vyvrcholením filmu má být Duroyovo vyznání z motivů jeho nemorálního chování, ale aby toto vyznání mělo potřebnou sílu, muselo by mu předcházet trochu lepší vykreslení psychologie hlavní postavy. Film působí roztahaným dojmem a občas nudí.(27.3.2012)

 • Shaqualyck
  ****

  Svět není zlej, to jenom lidi sou kurvy. Proto, co můžeš, to urvi! Georges Duroy - mladý, pohledný, hladový a k uzoufání ctižádostivý vaginální alpinista. Odhodlaný vyhrabat se ze srabu stůj co stůj... Pomůže mu náhoda a Bel Ami si pozvolna tříbí svou klopýtavou sociální inteligenci a zjišťuje, jak že to ve světě vlastně chodí. A ucítí příležitost propíchat se společenským žebříčkem do těch nejvyšších pater. [...] Mám rád Maupassanta. Krásně se trefuje do lidské povahy. Je skvělé, že tvůrci pochopili, že disponují-li takto silnou předlohou, mají polovinu práce hotovou, jen to moc nezprznit. Myslím, že to vůbec nedopadlo nejhůř. Výbornému obsazení (welcome back, Uma!) navíc překvapivě nedělá ostudu ani typově přesný Robert Pattinson coby pionýr ryzího topořivého machiavellismu. V profesním portfoliu tohoto hocha se věru dlouho "stmívat" nebude...(2.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace