Komedie / Dobrodružný

USA, 1995, 89 min

• Xmilden

Adam Sandler se v počátcích své kariéry rozhodně neprezentoval jako herec romantických komedií. Spíše bych řekl že docela solidních trapáren. Jednou z jeho prvních se stal Billy Madison. Pokud si někdo libuje u filmu v tom že kouká celou dobu na debila, tady bude přímo nadšený. Sandler je tak akorát na facku. I z dnešního pohledu se jedná o jeden z nejslabších kousků jeho kariéry. 40% za tučňáka a úchylného ředitele školy.(4.6.2014)

• Fingon

Kromě Buscemiho camea ubohé i na Sandlera.(30.8.2008)

Billy Madison je dobrý film, který nebyl špatný..... Adam Sandler Hraje výborný filmy, ale tohle nbylo až tak jeho vrcholový film.... Mně se líbil, ale smál jsem se málo a to mi napovědělo dát tomu 3 hvězdy, jako průměrný film..(11.7.2010)

Typicky bláznivá a jedna z prvních Sandlerovek, která zaručeně pobaví. Hlavně proplouvání prvními ročníky bylo zábavné. Našel se tu prostor i pro nějakou tu romantiku a závěr nabídl souboj Billyho a Gordona, ve kterém mohl uspět pouze ten lepší.(20.2.2016)

Příjemná komedie na odpoledne, kvalita ale nevalná. Nebýt Adama, nevím, jak by to dopadlo.(30.3.2008)