Komedie / Dobrodružný

USA, 1995, 89 min

Vtipná a milá komedie s mým oblíbencem Sandlerem. Co více říct ?? Klasická Sandlerovka, která - pokud máte rádi tenhle styl humoru - Vám udělá radost :-)(3.11.2008)

No, tak tohle je ta pravá komedie, které v žádném případě nechybějí vtipné scény a dobré hlášky. Každý musel někde začít a tato role dementa je jedna z důležitých rolích Adama Sandlera, kde předvedl, že dokáže být opravdu zábavný!!! To, že Sandler je sympaťák to už nebudu ani psát, protože to tak je. Docela mně zaujal scénář, jelikož to tu ještě opravdu nebylo. Filmy, jenž se točí kolem školy a kde se najdou teenageři mám opravdu rád, takže o proti novějšímu počinu Sandlera Mr.Deeds je tohle o mnohem zabavnější!!! Líbí se mi, jak skoro v každém filmu, kde hraje Sandler se vyskytne Steve Buscemi, i když v menší roli, tak je stejně skvělý!! Tuto komedii vřele doporučuji!!!(1.9.2007)

• Fingon

Kromě Buscemiho camea ubohé i na Sandlera.(30.8.2008)

• ChArLeNe

Strašne otravný film. Ani neviem, ako som to vydržala pozerať dokonca. Jedine dobrá časť, zároveň legendárny kúsok.(10.1.2015)

Billy Madison je dobrý film, který nebyl špatný..... Adam Sandler Hraje výborný filmy, ale tohle nbylo až tak jeho vrcholový film.... Mně se líbil, ale smál jsem se málo a to mi napovědělo dát tomu 3 hvězdy, jako průměrný film..(11.7.2010)

• - Roli otce odmítl Charles Bronson. (rafix)

• - Jedno s dětí se zmíní o "Mortal Kombat". Bridgette Wilson-Sampras ztvárnila jednu z rolí v adaptaci zmíněné hry. (rafix)