Komedie / Dobrodružný

USA, 1995, 89 min

Typicky bláznivá a jedna z prvních Sandlerovek, která zaručeně pobaví. Hlavně proplouvání prvními ročníky bylo zábavné. Našel se tu prostor i pro nějakou tu romantiku a závěr nabídl souboj Billyho a Gordona, ve kterém mohl uspět pouze ten lepší.(20.2.2016)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $26,488,734(13.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $25,588,734Tržby Celosvetovo $26,488,734/40%/(26.1.2006)

No, tak tohle je ta pravá komedie, které v žádném případě nechybějí vtipné scény a dobré hlášky. Každý musel někde začít a tato role dementa je jedna z důležitých rolích Adama Sandlera, kde předvedl, že dokáže být opravdu zábavný!!! To, že Sandler je sympaťák to už nebudu ani psát, protože to tak je. Docela mně zaujal scénář, jelikož to tu ještě opravdu nebylo. Filmy, jenž se točí kolem školy a kde se najdou teenageři mám opravdu rád, takže o proti novějšímu počinu Sandlera Mr.Deeds je tohle o mnohem zabavnější!!! Líbí se mi, jak skoro v každém filmu, kde hraje Sandler se vyskytne Steve Buscemi, i když v menší roli, tak je stejně skvělý!! Tuto komedii vřele doporučuji!!!(1.9.2007)

Nikdy jsem nic nezdědil, takže nemohu prakticky potvrdit myšlenku, že hromada peněz udělá idiota i z relativně normálního jedince. Tím sice Sandler rozhodně není, ale jeho zběsilé jízdy na golfovém vozíku či vyrovnané souboje inteligencí s osmiletými dětmi byly natolik zábavné, že jsem se dokázal průměrně bavit i při mimořádně příšerném dabingu, jímž jsem byl zákeřně obšťastněn.(21.6.2012)

• - Roli otce odmítl Charles Bronson. (rafix)

• - Jedno s dětí se zmíní o "Mortal Kombat". Bridgette Wilson-Sampras ztvárnila jednu z rolí v adaptaci zmíněné hry. (rafix)