Komedie / Dobrodružný

USA, 1995, 89 min

• MATADOR

Mám toho chlapíka rád, ale tenhle filmík se zrovna moc nepovedl.(7.11.2008)

Klasický film o blbovi akorát že tady je okořeněný o Sandlera který byl v roli mimoně opravdu skvělý , sice toho film víc nemůže nabídnout , ale na večerní oddychovku se to hodí . ( 1.1.14/MAC )(1.1.2014)

Adam Sandler je jeden z mých nejoblíbenějších komediálních herců. Tento film se sice příliš nepovedl, ale bez Sandlera by to bylo ještě horší. Zábava spíše pro děti o tom jak se dospělý člověk vrací zpět do školních lavic, aby zde ve zrychleném tempu absolvoval 1. třídu až k maturitě. 60%(31.8.2008)

Billy Madison je dobrý film, který nebyl špatný..... Adam Sandler Hraje výborný filmy, ale tohle nbylo až tak jeho vrcholový film.... Mně se líbil, ale smál jsem se málo a to mi napovědělo dát tomu 3 hvězdy, jako průměrný film..(11.7.2010)

• KarelR

Většinu času jsem teda měl pocit, že Sandler nezačínal zas tak daleko od úrovně, na níž skončil Eddie Murphy. Přežít se to dalo snad jenom díky cameům Buscemiho s Farleym a ukrutně sexy Bridgette Wilson.(10.8.2008)