poster

Ženské oddelenie (TV film)

Komedie / Drama

Československo, 1991, 73 min

 • zahadna
  ****

  Veľmi starí dobrí Radošinci...nikdy ma nesklamali...hlavne Katarína Kolníková.(28.11.2008)

 • Kulik.Z
  ***

  "Televize je jako hovno v celofánu." To mě dostalo :D(9.5.2012)

 • sator
  **

  Děkuji ne..Nvotova poetika se nekonala...(14.6.2012)

 • Aky
  ****

  Nečekaná a překvapivá pochoutka. Nebýt někdy až přílišného sentimentu, zejména v závěru, dal bych i pátou hvězdičku. Dlužno znovu říct, že Štepka je nejen dobrý autor, ale i výtečný herec.(5.9.2010)

 • gudaulin
  ***

  Jestli se mi po rozpadu federace po něčem opravdu stýská, tak jsou to slovenské televizní pondělky v české televizi. Umožňovaly stálý kontakt s trošku odlišnou kulturou a podstatně rozšiřovaly nabídku herců, režisérů a vůbec lidí od kumštu. Navíc umožňovaly právě slovenským tvůrcům uniknout z malého slovenského rybníčku. Měl jsem možnost po letech vidět opět tenhle zajímavý televizní film, na který jsem už pozapomněl. Není to nijak vyjímečná inscenace, dialogy občas poněkud šustí papírem a postavy jsou někde na půli cesty mezi typizovanými figurkami a skutečnými plnokrevnými postavami. Nicméně na řadě míst to zajiskří vtipným bonmotem a některé pasáže, jako je scéna namlouvání taxikářky Ireny s poněkud natvrdlým synem starší pacientky, jsou kouzelné. Navíc to osvědčené prostředí nemocnice jako místa, kde se rozhoduje o životě a smrti, hraje taky svou roli. Celkový dojem: 60 %.(1.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace