"Jestli cítíte, že do těchto ateliérů nesvítí slunce, měl byste podat štěstí ruku, ono už si vás dotáhne, kam potřebuje."(29.10.2015)

• SaNcHeZ_cz

V naprosto němém úžasu dávám Odpad.(25.8.2016)

• Prometheus69

Za všechno může studio... až příště budete plivat na režiséra. Teď už budete vědět. Pár dobrých vtipů (Spáléná věšeň" a podobně... velmy špatný scénář aj špatně napsané postavy nezachrání... Nadruhou stranu se mi docela líbila vedlejší postava nespokojeného diváka.. (což by dneska potřeboval každý podobný stupidní situační seriál téhle doby) Jako seriál, průměrné.. FILM PRO KINO? NE!(20.8.2016)

• SeanLSD

Povodná, tu neuvedená divadelná hra mohla byť - v závislosti na obsadení - výborná, ale vo filme sa zamýšľaný humor nedostavil, vtipy nefungovali a celý, nápadný a neotrelý koncept bol až prekvapivo premrhaný. CELEBRITY S.R.O. sú zapratané všetkým tým, čomu sa chcú akože vysmievať. Polovica filmu je iba veľmi zlá, tá druhá zlá absurdne, takže sa dá sledovať omnoho menej bolestivo.(19.11.2015)

• Enšpígl

Námět dobrej a je to relativně koukatelný, ale ten scénář a postavy to je teda něco mezi peklem a peklem.(18.8.2016)