• Johnny.ARN

Tak Mádlovi nevyšiel ani druhý pokus na poste scenáristu. Od komédie to malo veľmi ďaleko a zlom prišiel samozrejme až na Slovensku. Ale tá posledná ani nie štvrtina s Gaišbergom a pohrebmi ten status komédie nemohla zachrániť. Na druhej strane, Mádl s Horváthovou ( nvm kto to je, ale jej češtinu som zožral a chcem ju vidieť ešte niekde!!! ) ladili a tvorili jeden z mála funkčných prvkov. Zvyšok postáv boli samoúčelné a ploché. Čakal som hlbší rozbor zákulisia točenia denného nekonečného seriálu, dosť to bolo povrchné a Šmídmajer sa radšej venoval iným dejovým líniám. Nedá sa povedať, žeby to nepobavilo, ale ani nenadchlo a čoskoro to vyprchá. Škoda. 2 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(31.10.2015)

• yeniczek

Cca tři/čtyři velmi povedené vtipy film nezachrání. Z product placemantu je sice jedno z témat filmu a dokonce se do něj strefuje, ale je ho tam nakonec tak moc, že se film kritizující tento fenomén dostává na stejnou úroveň jako ty nekonečné seriály. Je škoda, že když se tvůrci pustí do kritiky, stejně nakonec sklouzávají a podbízejí se absolutně stejnému spektru diváctva, na které míří televize takřka každý den. A pokud je to myšleno celé jako parodie a i scény mimo natáčení mají působit nakonec stejně hloupě jako Ulice, VKV a spol., tak by to bohužel muselo být chytřejší, sofistikovanější a obávám se, že ne tak rychle zrealizované. P.S. Mádl by fakt uhrál asi cokoliv. Je prakticky jediným plusem filmu. .....Nicméně diváctvo se královsky bavilo a hurónsky se smálo u sebehoršího vtipu.. Bylo mi smutno. O to více, když se podívám na dřívější projekty obou tvůrců. Filmy jako (nebojím se říct) geniální Pojedeme k moři, velmi povedená pohádka Peklo s Princeznou a stále do nadprůměru patřící Probudím se včera slibovaly o poznání lepší a zajímavější pokoukání.(29.10.2015)

• xxmartinxx

Stejně jako u Pojedeme k moři chybí Mádlovi funkční koncept a Šmídmajer rozhodně nezvládá oddělit jednotlivé roviny děje, protože ovládá jen ten styl režírování, kterému se film vysmívá. Na úrovni kusých vtipů snesitelné zcela nad rámec nejlepšího očekávání. Jako cokoliv jiného nepovedené. A poselství o tom, že lepší je netočit filmy, dost bizár. Ten film je lepší, čím míň o něm přemýšlím. Ale to já mám bohužel ve zvyku dělat, když nejsem vyloženě unešen brilantní filmařinou. A to, ehm, tady zrovna ne. 50 %(29.10.2015)

Nenáročná komedie, která se nesnažila tvářit jako velké umění a ani není. Pokud si chcete odpočinout a pobavit se , tento film úkol splní. A Monika Horváthová je moc hezká. Kruci , kdo jí dal na ČSFD fotku, kde vypadá na čtyřicet?(30.10.2015)

• maverick10

Miloučký ale nevtipný film a to je na komedii velmi špatná známka.Českým filmovým tvůrcům a opakuji to do zblbnutí, chybí fantazie jako chybí Libušce a Mirce Šafránu. Nebýt Tondovo námětu, nebyla by ani ta jedna hvězdička, protože se mi líbila parodie nejen nekonečných seriálů, ale samotného diváctva, které nemá po těžké práci za přepážkou na úřadě, jiný způsob oddechu, než do sebe z husta pumpovat tyto otupující elixíry antiinteligenčních ejakulantů.(30.10.2015)