Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  **

  Pro děti moc nadávek, pro teenagery málo hlášek, pro dospělého diváka málo normálnosti. Kevin James pozval partu kamarádů, aby mu namluvili zvířecí parťáky do filmu, který by i před deseti lety působil okoukaným dojmem. Hysterický slon sice potěší hodně, ale zachrání toho zoufale málo.(1.9.2011)

 • hous.enka
  **

  Spise podprumerna americka komedie s mluvicimi zviraty. Snad krome gorilaka a zaverecnyho songu je to sice usmevna komedie, ale nijak originalni, mila nebo dokonce zabavna. Na jedno zhlednuti to staci, ale dvakrat bych to opravdu videt nechtela.(18.9.2011)

 • SexyAjinka
  **

  Už je takovým nepsaným pravidlem, že když chce někdo natočit kravinku, kterou by normálně přemýšlející divák odsoudil, tak se natočí pro děti. A co je tedy tím pravidlem? Zvířátka. Takže příběh 0 z 10, herci 1 z 10, ale roztomilost zvířátek, ať je i 10 z 10, to už nezachrání :)) Možná tak u těch dětí to projde(25.1.2012)

 • Skip
  **

  Poněkud podprůměrná komedie s mluvícími zvířaty v zoo. Všechno je to takové směšné, ale bohužel ne v tom kladném smyslu, což je u komedie jaksi problém.(22.9.2012)

 • PinokKio
  **

  Jakoby se režisér nedokázal rozhodnout, jestli se to bude víc líbit dětem nebo těm starším. Prostě dort od pejska a kočičky. Mluvící zvířátka u našich prcků moc nezabrala a ta část pro dospělé přišla nanicovatá zas mě. Evidentně filmu uškodilo i to, že jsem ho viděl v češtině a neužil si tak Stalloneho a spol..(14.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace