Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  **

  Střelená kravina pro celou rodinu.(1.10.2011)

 • ScarPoul
  ***

  Kupodivu znesiteľná jednohubka s veľmi sympatickým Kevinom Jamesom. Kto by to bol povedal, že tento usmievavý tučko, prerazí do Hollywoodu. Strašne moc mu prajem nejakú veľkú úlohu v ktorej by naplno ukázal ak nie svoj komediálny, tak aspoň herecký talent. Zoošetrovateľ je jednoduchým filmom. Snáď by som povedal, že v prvej hodinke je veľmi svižný a vďaka digitálnym zvieratkám aj zábavny. Posledná polhodina sa nesie v znamených všetkých možných amerických klišé aké vôbec existujú v tom najhoršom možnom prevedení. Ale ako vravím prvá hodina bola veľmi v pohode. Viem, že takých filmov bolo milión, ale ja skrátka zbožňujem to puto medzi zvieraťom a človekom. A aj keď sa jedná o rozprávočku, má to niečo do seba. A ako bonus je tu očarujúca Rosario Dawson.(5.9.2012)

 • MikeCool
  ***

  Myslel jsem si, že hlavní atraktivitou tohoto filmu budou zvířata, kteří mají schopnost mluvit, ale bohužel jsem se mýlil. Převážná část děje byla jen o tom jak se obtloustlý chlapík snaží sbalit holku a mluvící zvířata mu sem a tam pomůžou co dělat. Film hodnotím jako slabší průměr. 55%(6.11.2011)

 • PinokKio
  **

  Jakoby se režisér nedokázal rozhodnout, jestli se to bude víc líbit dětem nebo těm starším. Prostě dort od pejska a kočičky. Mluvící zvířátka u našich prcků moc nezabrala a ta část pro dospělé přišla nanicovatá zas mě. Evidentně filmu uškodilo i to, že jsem ho viděl v češtině a neužil si tak Stalloneho a spol..(14.12.2011)

 • Darth Sidious
  ***

  Tak určitě je to spíše pro zabití večera. Nic převratného v tom nehledejte. Humor je pořád stejně americký. Už se tomu ani nedá smát. Ale usměv na tváři to udělá. Takže je to takové půl na půl.(2.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace