Tak určitě je to spíše pro zabití večera. Nic převratného v tom nehledejte. Humor je pořád stejně americký. Už se tomu ani nedá smát. Ale usměv na tváři to udělá. Takže je to takové půl na půl.(2.1.2012)

Adam Sandler hrál v tomto filmu? Vůbec jsem si ho nevšiml. Jinak příjemná rodinná komedie na pobavení.. 6/10 = 60%(5.11.2011)

• sssssycak

Obyčejná, jednoduchá, místy i vtipná rodinná komedie. Neurazí, ale ani nenadchne. Herecky žádná sláva, o originalitě nelze ani pomýšlet. Za 150 kaček v kině k naštvání, ale na nedělní podzimní podvečer před hlavním programem dne důstojné.(6.11.2011)

Tenhle film má klasické schéma, ale obrovskou výhodu v Kevinu Jamesovi, Rosario Dawson a spoustě slavných hlasů. Příjemně se na to dívá a není to vtíravé. Mě se líbilo moc.(18.11.2011)

Ošetřovatel mě nepobavil tak moc jak jsem čekal, že by mohl. Z filmu si podle mě odnesete hlavně myšlenku, že není dobré měnit způsob života pro toho, kdo o Vás stejně nestojí... 50%.(11.12.2011)