Romantická komédia neprináša do žánru nič nového. Videli sme to x-krát a podstatne lepšie natočené. Naposledy veľmi podobný príbeh s A Sandlerom a J. Aniston, Skús ma rozosmiať, ktorý je o dve triedy kvalitnejší. Úspech v týchto prípadoch závisí hlavne od humoru, ktorého mohlo byť podstatne viac. Zo zvierat najviac pobaví ukecaná opica a gorila. Fungujú aj scény - "musím zaujať svoju bývalú", ale je to stále málo a hlavne sa neubránite pocitu, že rady do života zo železných zákonov zvieracej ríše ponúkali množstvo príležitostí na skvelý humor, ktorý tvorcovia trestuhodne nevyužili. Označkovanie svojho teritória v reštaurácii je ideálny príklad. Slabé tri, ale deťom sa páčilo, preto toto hodnotenie berte ako rodinný priemer, inak skôr za dve. 50%.(17.11.2011)

• MartinezZ

Za poslední dobu si nevzpomínám na nic trapnějšího, blbějšího, obehranějšího, naprosto bez humoru, bez jediné alespoň trošku zajímavé postavy a věřím, že i ty vtipné (!!!???) záběry z natáčení v závěrečných titulcích byly nahrané a smích přidán zvukařem. A TOHLE SE UVÁDÍ I DO KIN!(27.9.2011)

Myslel jsem si, že hlavní atraktivitou tohoto filmu budou zvířata, kteří mají schopnost mluvit, ale bohužel jsem se mýlil. Převážná část děje byla jen o tom jak se obtloustlý chlapík snaží sbalit holku a mluvící zvířata mu sem a tam pomůžou co dělat. Film hodnotím jako slabší průměr. 55%(6.11.2011)

Myslel jsem že to bude fakt kravina jak tam budou mluvící zvířata protože už to je hodně klišé ale naštěstí to není hlavní zámynka filmu a je to nakonec i dobrá sranda! Kevin James má dobré filmy(16.2.2012)

Tenhle film má klasické schéma, ale obrovskou výhodu v Kevinu Jamesovi, Rosario Dawson a spoustě slavných hlasů. Příjemně se na to dívá a není to vtíravé. Mě se líbilo moc.(18.11.2011)

• - Chytrá opice, přesněji malpa, není v Hollywoodu žádným nováčkem. Ve skutečnosti se jmenuje Crystal a mohli jsme ji vidět například ve filmech Noc v muzeu (2006) nebo Pařba v Bangkoku (2011). (Prochy38)

• - Ide už o piatu hereckú spoluprácu Kevina Jamesa s Adamom Sandlerom. Predtým sa spolu objavili vo filmoch 50x a stále po prvý raz (2004), Keď si Chuck bral Larryho (2007), Dajte si pozor na Zohana (2008) a Dospeláci (2010). (RomanBond007)

• - Ve filmu je možné najít odkaz na slavný americký pořad Faktor strachu (od r. 2001), a to ve scéně, kdy se Griffin (Kevin James) poprvé setká s Galem, jehož představitel Joe Rogen je moderátorem zmíněné reality show. Při rozloučení častuje Gala slovy „Těšilo mě“, načež mu Gale odpoví, že tato slova slýchá často. Stejná slova volí Joe Rogen při loučení se se soutěžícími. (Roby)