"Nebyl pod tím talíř?" Naprosto nezávadná a neškodná komedie pro věkově široké publikum. Příběh stylově tendenční, tuctový, neoriginální a velmi předvídatelný, vtípky tu a tam vyčpelé, ale stejně tu a tam i docela zábavné (úvodní plážová scénka je fakt humorná, Gottschalkovo cameo mě rozsekalo). Film nabídne prakticky přesně to, co od něj budete očekávat, pokud tedy vaše očekávání nejsou příliš vysoká. Je to přesně ten film, který vám vůbec nevadí vidět, docela vás i pobaví, ale vleze jedním okem tam a druhým okem ven, proběhne kolem vás, ten krátký čas, který trávíte spolu není zrovna nepříjemný, ale už se za ním neohlídnete. Pobavilo mě to, zasmál jsem se, nelituji, že jsem do toho šel, ale... Co máme dalšího na řadě? 2,5*(29.5.2013)

• Sonnery

... to si se mnou trailer zase vytřel prdel(3.9.2011)

Adam Sandler hrál v tomto filmu? Vůbec jsem si ho nevšiml. Jinak příjemná rodinná komedie na pobavení.. 6/10 = 60%(5.11.2011)

• novoten

Pro děti moc nadávek, pro teenagery málo hlášek, pro dospělého diváka málo normálnosti. Kevin James pozval partu kamarádů, aby mu namluvili zvířecí parťáky do filmu, který by i před deseti lety působil okoukaným dojmem. Hysterický slon sice potěší hodně, ale zachrání toho zoufale málo.(1.9.2011)

Začátek nic moc, ale sliboval odlehčenou romantickou komedii. A byla jsem i docela smířená s tím, že to dokoukám.........do té doby, než začla mluvit zvířata. To pak bylo to pravé WTF a přemýšlení, jak slušně zmizet. Když jsem ale přijala, že jde spíš o rodinný film, pohodlně jsem se usadila a užívala si pohled na nádhernou Rosario Dawson a pár vtipů (asi 3 byly opravdu vtipné). Pokud máte rádi rodinné filmy s mluvícíma zvířátkama, Ošetřovatel není špatná volba. Já díky Rosarii a scénce s mytím vlka dávám nadmíru štědré hodnocení.(29.1.2012)