Ošetřovatel mě nepobavil tak moc jak jsem čekal, že by mohl. Z filmu si podle mě odnesete hlavně myšlenku, že není dobré měnit způsob života pro toho, kdo o Vás stejně nestojí... 50%.(11.12.2011)

• Xmilden

Velice slabé! Ve filmu potěšil svou účastí snad jen Thomas Gottschalk. Adam Sandler se Sylvestrem Stallonem jako hlasy zvířat nepředstavují žádný zážitek. Děj filmu by se dal označit jako totálně fádní. Prakticky sledujeme po miliónté to samé a začíná to nudit. Kevina Jamese moc nemusím.(16.9.2011)

Kdo má rád filmy typu " Dr. Dolittle " a herce K. Jamese ( Policajt ze sámošky ), tak se mu tento film bude líbit. Není to žádné veledílo, ani super vtipná komedie, ale rodinný, nenáročný film. Pokud by existovala ZOO s mluvicími zvířaty, tak bych byl určitě mezi prvními, kdo by se do ní šel podívat.(25.1.2012)

"Nebyl pod tím talíř?" Naprosto nezávadná a neškodná komedie pro věkově široké publikum. Příběh stylově tendenční, tuctový, neoriginální a velmi předvídatelný, vtípky tu a tam vyčpelé, ale stejně tu a tam i docela zábavné (úvodní plážová scénka je fakt humorná, Gottschalkovo cameo mě rozsekalo). Film nabídne prakticky přesně to, co od něj budete očekávat, pokud tedy vaše očekávání nejsou příliš vysoká. Je to přesně ten film, který vám vůbec nevadí vidět, docela vás i pobaví, ale vleze jedním okem tam a druhým okem ven, proběhne kolem vás, ten krátký čas, který trávíte spolu není zrovna nepříjemný, ale už se za ním neohlídnete. Pobavilo mě to, zasmál jsem se, nelituji, že jsem do toho šel, ale... Co máme dalšího na řadě? 2,5*(29.5.2013)

Film po dějové stránce sice slabší, ale bavil jsem se.Sice né moc, ale rozhodně jsem se nenudil. Nejvíc mě dostala scénka s gorilou v baru - opravdu jsem se neudžel a musel sem se smát. Dle mého nejpovedenější scénka z filmu a když k tomu přičtu pár vtipných hlášek a Kevina Jamese :-) 75%(18.5.2012)

• - Film se natáčel v exteriérech Franklin Park Zoo v Bostonu ve státě Massachusetts. (Taninaca)

• - Dvojici medvědů si zahráli dva Hollywoodem zvířecí představitelé. Jerome je ve skutečnosti Bart the Bear, kterého můžeme znát z filmů jako třeba Dr. Dolittle 2 (2001) nebo Útěk do divočiny (2007), Bruce se jmenuje Honey Bump Bear a jde o medvědici, kterou se také zúčastnila natáčení komedie Dr. Dolittle 2 (2001). Medvědi jsou sourozenci, kteří se narodili v roce 2000 na Aljašce. (Prochy38)

• - Ide už o piatu hereckú spoluprácu Kevina Jamesa s Adamom Sandlerom. Predtým sa spolu objavili vo filmoch 50x a stále po prvý raz (2004), Keď si Chuck bral Larryho (2007), Dajte si pozor na Zohana (2008) a Dospeláci (2010). (RomanBond007)