poster

Dál než se zdálo

 • USA

  Going the Distance

 • Slovensko

  Láska na diaľku

 • Slovensko

  Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ***

  Vcelku příjemná oddechová podívaná ocejchovaná komediálním a romantickým žánrem. Samotná zápletka - vztah na dálku - je zajímavá, ovšem humor, který vsazí pouze na sex, je tu už trochu moc. Sice se díky tomu divák pobaví a zasměje, ale přijít i s něčím jiným by neškodilo. Lepší průměr, lepší 3*.(30.1.2011)

 • playboxguest
  ***

  Justin Long je mi děsně nesympatickej a na můj vkus byl ve filmu až moc, navíc nechápu, co na něm Drew viděla v reálu, nesluší jim to ani na plátně, každopádně jsem ho zkousla, protože film je tak prošpikovaný hláškama, že jsem se prostě jednoznačně bavila a dávám silnější tři hvězdy, lepší nadprůměr, který mi sedl, pobavil, ale na druhou stranu byl film vlastně o ničem a ten Long, z něj skřípu zubama ještě teď...(6.1.2011)

 • Jericho666
  ****

  Vtipná, volně plynoucí romantická komedie, která splňuje mé očekávání od tohoto žánru... To, že Barrymore umí přesvědčivě zahrát romanťárnu víme, Justin Long to k mému překvapení zahrál též dobře... S příběhem samotným se nejvíce musí ztotožnit Ty, kteří taktéž mají vztah na dálku a jsou tak odloučeni od své milované polovičky... Nicméně až na jeden či dva zvraty (dobře, jeden větší, jen nebyl podán tak intenzivně, jak bych od něj čekal, což je škoda), snímek jede v zavedeném rytmu s vtipnými scénkami, dobrou kamerou a příšernou kapelou... :) Nicméně, té hodiny čtyřicet nelituji, jelikož jsem se nenudil...(2.12.2010)

 • teutates
  ***

  Obvykle by som začal "romantickou sračkou" samozrejme nebude tomu inak ani tentokrát. Len dodám, že Drew Barrymore fakt nemusím, neviem prečo, ale tak nejak mám alergiu na toto nežné "žieňa". Ale aj napriek tomu, že som bol už v úvode takpovediac "zaujatý" (nebol:) V rámci žánru 6/10. Bavil som sa, zasmial som sa a ako oddychovka veľmi fajn. CH. Applegate bola super...(28.11.2010)

 • Folpa
  *****

  Na čistých pět to není ale mě to neuvěřitelně sedlo a přesně jako v Hudbu složil, slova napsal se mi Drew moc líbila :)(17.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace