poster

Dál než se zdálo

 • USA

  Going the Distance

 • Slovensko

  Láska na diaľku

 • Slovensko

  Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Vzhľadom na obsadenie a existenciu NIE JE Z TEBA AŽ TAK PAF a HUDBA A TEXT, som skrátka očakával viac. Pár scénok pobaví, ale inak obyčajný romantický film. NÁVRH bol romantickejší aj vtipnejší...(28.7.2011)

 • moviesfan
  ***

  Příjemná romanticky laděná komedie se sympatickým obsazením. Drew a Christina jsou sympaťandy, Justin L. též. Dobře jsem se bavil.(7.1.2011)

 • oje
  ****

  Příjemná vztahová záležitost tvářící se ze začátku jako oddychová a chvílemi perverzní komedie, která sebejistě drží v každé konverzaci obstojnou hladinku humoru, aby se z ní postupem času stal film, u kterého už nevyhlížíme další vtipné fráze, ale napjatě čekáme rozuzlení zápletky a sledujeme, jak si láska a osud navzájem podtrhují nohy. Sympatičtí herci, fungující komediální poloha a zvládnuté hlubší momenty z dusivé fáze vztahu, tak proč nepřihodit půlhvězdu.(28.7.2011)

 • Jericho666
  ****

  Vtipná, volně plynoucí romantická komedie, která splňuje mé očekávání od tohoto žánru... To, že Barrymore umí přesvědčivě zahrát romanťárnu víme, Justin Long to k mému překvapení zahrál též dobře... S příběhem samotným se nejvíce musí ztotožnit Ty, kteří taktéž mají vztah na dálku a jsou tak odloučeni od své milované polovičky... Nicméně až na jeden či dva zvraty (dobře, jeden větší, jen nebyl podán tak intenzivně, jak bych od něj čekal, což je škoda), snímek jede v zavedeném rytmu s vtipnými scénkami, dobrou kamerou a příšernou kapelou... :) Nicméně, té hodiny čtyřicet nelituji, jelikož jsem se nenudil...(2.12.2010)

 • Le_Chuck
  **

  Romantika kde hrá 35-ka študentku, to je ako kukať hokej proti čechom. Sice nie debakel, ale zato utrpenie s jasným koncom. Druhá hviezda za Christinu. 35%(8.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace