Dál než se zdálo

Láska na diaľku

Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Vzhľadom na obsadenie a existenciu NIE JE Z TEBA AŽ TAK PAF a HUDBA A TEXT, som skrátka očakával viac. Pár scénok pobaví, ale inak obyčajný romantický film. NÁVRH bol romantickejší aj vtipnejší...(28.7.2011)

Vtipná, volně plynoucí romantická komedie, která splňuje mé očekávání od tohoto žánru... To, že Barrymore umí přesvědčivě zahrát romanťárnu víme, Justin Long to k mému překvapení zahrál též dobře... S příběhem samotným se nejvíce musí ztotožnit Ty, kteří taktéž mají vztah na dálku a jsou tak odloučeni od své milované polovičky... Nicméně až na jeden či dva zvraty (dobře, jeden větší, jen nebyl podán tak intenzivně, jak bych od něj čekal, což je škoda), snímek jede v zavedeném rytmu s vtipnými scénkami, dobrou kamerou a příšernou kapelou... :) Nicméně, té hodiny čtyřicet nelituji, jelikož jsem se nenudil...(2.12.2010)

• nunka

Ďalšia romantická tuctovka, kde absolutne nefunguje základná chémia u hlavných postáv, scenár je jednoduchý a prehľadný a v kope vtípkov hľadáte aspoň 2-3 momenty, v ktorých sa aj reálne zasmejete. Stále som čakala niečo výrazné, čím by bol tento film iný ako ostatné, no počas 103 minút k tomu nedošlo.(25.1.2011)

Zapomenutá romantická komedie podle americký šablonky, která měla kliku na sympatické obsazení a pohodový scénář.Tyhle sladký americký sračky sem tam s chutí můžu.Tahle je zrovna jedna z těch povedenějších.70%.(22.2.2014)

Asi jsem hodně dlouho neviděla americkou komedii, nebo prostě jsem v tu chvíli něco takhle odlehčeného potřebovala vidět. Nebo to bylo tím, že jsem dlouho nebyla v kině a nechala se tím unést. Nevím. Ale po celou dobu jsem se opravdu bavila, a ani nezanadávala nad tím, že konec je takový, jaký je. Možná tomu dodává i fakt, že mě bavily dialogy (a u které americké romantické komedie můžete říct to samé?). Film mi příjde v této rovině dost uvěřitelný. A tak jsem si to zhrnula a řekla si "Proč, kurva, nedát ty 4*?". X-D(17.9.2010)

• - Garret je s Boxem a Danem na abiturientském večírku Polk High School. Tak se jmenovala škola, kterou navštěvovala celá rodina Bundových v seriálu Ženatý se závazky, tedy i Christina Aplegate. (Kárl)

• - Kapela, která Garetta (Justin Long) zaujme během koncertu a která se během filmu ještě několikrát objeví, se jmenuje The Boxer Rebellion. Tato kapela skutečně existuje a je z Velké Británie. (Posheidon)

• - Během a i po skončení natáčení byli Justin Long a Drew Barrymore partnery. (R´Hell)