poster

Dál než se zdálo

 • USA

  Going the Distance

 • Slovensko

  Láska na diaľku

 • Slovensko

  Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Tahle romantická komedie má v sobě obrovský kouzlo. Hlavně v tom, že Justin s Drew se během filmu do sebe vážně zamilovali a tak jsem jim to hraní ani nemusel věřit. Tady to prostě bylo jasný už od první minuty, kdy na sebe upozornili jasnými záblesky v očích. A ve výsledku jsem se fakt moc příjemně bavil. Bylo vidět, že film se nechce zalíbit široký veřejnosti a dokáže být občas docela i dost vostrej, sprostej a bůhví co. Ale to je to krásný, to je ten život. Na druhou stranu mě mrzelo, že Justin měl ve filmu kámoše jak se patří - Jason Sudeikis a Charlie Day a pak je tvůrci neuvěřitelně snadno odkopnou a hodí je co na druhou metu, oni s nimi jednoduše zametou. A přitom by bez nich ten film byl kvalitou poloviční. Každopádně super, je vidět, že láska je láska a rodí se, zaniká a vyvíjí se v jakýchkoliv podobách a zajetá klišé nejsou vždycky pravidlem. To se mně na tom všem líbilo asi nejvíc.(26.11.2012)

 • JohnnyD
  ***

  Nakoniec to nebolo také zlé, ako to vyzeralo. Celkom fajn vykreslený vzťah na diaľku, pár skutočne vtipných scén a celkom dobré tempo filmu, ktoré nenudí. No vôbec nerozumiem postave Drew Barrymore: ako preboha môže hrať 40 ročná žena čerstvú absolventku vysokej školy? Viac film pre ženy ako pre mužov...(3.1.2011)

 • mcb
  ***

  Z tohohle filmu šlo vytěžit mnohem víc. Vděčné a nevyčerpatelné téma vztahů na dálku sice funguje na sto procent, stejně jako v ostatních x filmech, ale neobsahuje žádný motiv nebo něco zapamatováníhodného, co by jej vystřelilo nad tuto mírně nadprůměrnou rutinu. Šablonovitá režie, většina fórků ohraných, stejný vývoj postav a takhle můžeme pokračovat dále. Jenže na rozdíl od ostatních je ukořeněna v realitě, což jí připisuje mnoho bodů navíc. Ale i přesto, že se jedná o zdaleka jednu z nejsnesitelnějších "barrymoreovek", její vytoužený cíl je však dál než se zdálo. 5/10(14.11.2010)

 • Folpa
  *****

  Na čistých pět to není ale mě to neuvěřitelně sedlo a přesně jako v Hudbu složil, slova napsal se mi Drew moc líbila :)(17.3.2011)

 • Le_Chuck
  **

  Romantika kde hrá 35-ka študentku, to je ako kukať hokej proti čechom. Sice nie debakel, ale zato utrpenie s jasným koncom. Druhá hviezda za Christinu. 35%(8.5.2011)

 • - Během a i po skončení natáčení byli Justin Long a Drew Barrymore partnery. (R´Hell)

 • - Kapela, která Garetta (Justin Long) zaujme během koncertu a která se během filmu ještě několikrát objeví, se jmenuje The Boxer Rebellion. Tato kapela skutečně existuje a je z Velké Británie. (Posheidon)

 • - Garrett (Justin Long) měl ve svém pokoji plakát k filmu Top Gun (1986). (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace