poster

Dál než se zdálo

 • USA

  Going the Distance

 • Slovensko

  Láska na diaľku

 • Slovensko

  Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  **

  Obyčejná romantická podívaná se sympatickou ústřední dvojicí, zábavnou Christinou Applegate a pěknými úvodními titulky, což jsou klady, a se zbytečně vulgárním a jakoby pro efekt peprným humorem, který mi nepřišel vtipný, otřesným člověkem jménem Charlie Day ve vedlejší roli (vážně o takovém volovi může někdo seriózně tvrdit, že je komik?) a se stokrát viděným, nejklišovitějším možným scénářem, což jsou zase zápory. Dvě a půl z pěti, čili čistý průměr.(12.12.2011)

 • Nathalie
  ***

  Maya, statue! Vztah na dálku je v romantickém žánru jako horká koše, kolem níž se opatrně našlapuje. Není divu, budovat celuloidovou lásku je ožehavé i v případě, že postavy nevzdálí nosy nad dvacet centimetrů. Ale kdo jiný by do toho měl šlápnout, než skutečné partnerské hollywoodské duo? Klasické romance si hrají s konceptem so close, but still so far, s motivem abstraktního odcizení, mezi hrdiny GtD je ale prozaická fyzikální vzdálenost tisíce mil a časová propast několika pásem. Na rozdíl od jiných žánrových kousků tu nejsou klasické překážky jako odporná expřítelkyně/matka, slizký ctitel, shakespearovsky rozháraná rodina či složité sbližování z důvodu odlišných hygienických/morálních norem. Ti dva jsou dokonalý pár v nedokonalém světě ekonomické recese. Drew a Justin to publiku dost usnadňují- mají mezi sebou živelnou chemii a jejich postavy jsou sympaticky civilní urban youth s mozkem a smyslem pro humor. Pokud jste si navíc hororem jménem LDR prošli, připíše si film pár bodů navíc. Obešla bych se jen bez dvojky kámošů-podivínů, kteří se v romantických komediích stávají povinným plevelem. Zatímco vztah ústřední dvojice je překvapivě zakořeněn v realitě , jejich afektovaná jinakost jakoby vypadla z odloženého scénáře Kevina Smithe. P.S. Trik se sochou se v budoucnu šikne:)(2.9.2010)

 • Ant
  ****

  Skvělá romcom s největším počtem použitých "fuck", co jsem za poslední dobu viděla. Ani nevím kolikrát jsem svým smíchem musela vzbudit sousedy, protože vtipných scén tu bylo jako máku. Ústřední duo bylo perfektní a ten vztah na dálku jsem jim věřila - asi proto, že to pro ně platilo i ve skutečnosti. Svěží oddechovka, na kterou se ráda podívám kdykoliv znova.(14.11.2010)

 • Spiker01
  ***

  Celkem povedená romantická komedie s překvapivě dobrým obsazením. Hlavně Drew je stále patřičně přitažlivá. Je to jeden z takových těch klasických filmů, co dávaj navečer v tv, nic víc, nic míň...60%(4.1.2014)

 • playboxguest
  ***

  Justin Long je mi děsně nesympatickej a na můj vkus byl ve filmu až moc, navíc nechápu, co na něm Drew viděla v reálu, nesluší jim to ani na plátně, každopádně jsem ho zkousla, protože film je tak prošpikovaný hláškama, že jsem se prostě jednoznačně bavila a dávám silnější tři hvězdy, lepší nadprůměr, který mi sedl, pobavil, ale na druhou stranu byl film vlastně o ničem a ten Long, z něj skřípu zubama ještě teď...(6.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace