poster

Dál než se zdálo

 • USA

  Going the Distance

 • Slovensko

  Láska na diaľku

 • Slovensko

  Bláznivo zamilovaní

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ***

  Snesitelnější například, než Hudbu složil, slova napsal. Drew je čím dál tím víc stejná, o Justina je teď zájem a Christina Applegate stárne do krásy.(1.4.2012)

 • Zíza
  ****

  Asi jsem hodně dlouho neviděla americkou komedii, nebo prostě jsem v tu chvíli něco takhle odlehčeného potřebovala vidět. Nebo to bylo tím, že jsem dlouho nebyla v kině a nechala se tím unést. Nevím. Ale po celou dobu jsem se opravdu bavila, a ani nezanadávala nad tím, že konec je takový, jaký je. Možná tomu dodává i fakt, že mě bavily dialogy (a u které americké romantické komedie můžete říct to samé?). Film mi příjde v této rovině dost uvěřitelný. A tak jsem si to zhrnula a řekla si "Proč, kurva, nedát ty 4*?". X-D(17.9.2010)

 • nash.
  ***

  Sympatická romantika, která nijak netlačí na pilu, vyhýbá se většině tradičních žánrových klišé a většinou jede v příjemně civilním módu. Občas ji osvěží, a občas ruší kromě samoúčelné vulgarity taky dva více méně trapní týpci, kteří tou svou oplzlostí naopak tlačí na pilu až moc a kdyby jich nebylo, bylo by to minimálně o stupěň lepší. Drew je opět výborná, s Justinem tvoří výbornou dvojku a dobře jim to spolu hraje. Občas se vydaří skvělá a zábavná scéna, občas padne skvělý vtípek. Rozhodne překvapilo v dobrém.(25.5.2012)

 • Ant
  ****

  Skvělá romcom s největším počtem použitých "fuck", co jsem za poslední dobu viděla. Ani nevím kolikrát jsem svým smíchem musela vzbudit sousedy, protože vtipných scén tu bylo jako máku. Ústřední duo bylo perfektní a ten vztah na dálku jsem jim věřila - asi proto, že to pro ně platilo i ve skutečnosti. Svěží oddechovka, na kterou se ráda podívám kdykoliv znova.(14.11.2010)

 • robbiee
  **

  [imdb: 6.4/10] | me: Nevýrazné a nepotrebné. 103 minút nudy s jedným, či dvoma zábleskami vtipu. Množstvo zbytočných postáv, jednoznačný dej a jednoduchosť robia z toho filmu obyčajnú tuctovku, ktorá však nemá ani len náznak inovatívnosti a radí sa do kartotéky ako ďalší z milióna. Je to proste veľmi priemerný film, ktorý neprináša divákovi nič nové.(20.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace