TACHO

TACHO

Akční / Komedie / Drama / Sportovní

Česko, 2010, 102 min

• paascha

Z důvodů neustálého vulgárního napadání ze strany místní intelektuální kinderelitky, třeba Dr. Prstidlo, Šprcka111, Hník a spol, omezím svůj koment jen na prosté: tak si to hoši užijte. Však on Daník dobře ví, kdo ho žere a komu má lézt do řití. Je to váš chlap, nebo ne?(9.12.2010)

• darkrobyk

Film, který především rozděluje na ty, co mají rádi Landu, a na ty, co ho nesnáší. Z řady důvodů jsem v té druhé skupině. Je mi jasné, že to bude mizérie bez ohledu na hlavního, ehm, herce..., který jinde dokázal, že hercem opravdu není. Jeho žena je mizernou režisérkou, což dokázala už svým předchozím počinem. Na tento film se zřejmě nepodívám, přesto mi přijde nefér dávat odpad, když ho nemám zhlédnutý. Těm, co odpad dali, však bezmezně věřím. Snad by Landa měl zůstat u hraní si na vojáčky a nefušovat do umění.(4.12.2010)

• Marsik

Palace Cinemas Anděl (Film-mánie) - OMG, to bylo něco :)) snůška nesmyslnejch dialogů a spousta filmových klišé. Jeden z nejhorších českých filmů, co jsem snad viděl. Jedinou hvězdičku dávám za hlášky Martina Havelky. Olga Lounová je sice sympatické děvče, ale ani ta nezachránila film před katastrofou. Ještě, že bylo kino za pade :) 29%(14.12.2010)

• Pepinec

Nesuď knihu podle obalu, praví jedno přísloví. Proč odsuzovat černou nebo bílou, když se nám všem ve finále může líbit černobílá? Víte, mně Tacho rovněž příliš nenadchlo. Ovšem ani neurazilo, nenudilo, dokonce jsem se při jeho sledování ani necítil trapně, jak tomu mnohdy u našich ´velkofilmů´ bývá. Zmiňují to tady všichni ostatní a zmínit to musím i já; nejslabším elementem je bez pochyby scénář. Takový by napsal každý druhý s úmyslem vytvořit film o rallye. S tím rozdílem, že někdo by dost možná vynechal tu přehršel zbytečné angličtiny (která však kupodivu vážně místy angličtinu připomínala), s ní související epizodní výstupy dvou anglických závodníků, které vůbec nezapadají do příběhu, a naopak se více zaměřil na samotnou rallye, poněvadž záběry ze závodů byly dobré. Tomu, že by závodník uspěl se spolujezdkyní sedící v kokpitu poprvé, věřit můžeme a nemusíme. Stejně tak můžeme spekulovat nad hereckým výkonem Daniela Landy. Když byl někde nastavený na jednom místě a moc se nehýbal, nebylo to špatné. Ale jakmile dostal prostor pro nějakou spontánní akci... Pochválit bych naopak chtěl postavu Martina Havelky. Jeho tři ryšavé veveričky si budu pamatovat ještě dlouho! :-) Škoda toho závěru. Být o něco připravenější, mohla by ta razance mnohé probudit z nenávisti k lebkounům.(15.8.2011)

• movie

hero: Dávám odpad!. Víš jak, už z principu, starej nácek Landa si ani víc nezaslouží. Jdu si pustit duálně Protektor a Habrmannův mlýn. Peace. Ty se mezi tím zamysli nad svým textem z profilu "(5) Herci nesmí podávat výkony hodné mateřské školky, ale hrát přesvědčivě. Odstrašující příklad: Angelina Jolie ve Výměně)" = Co třeba Daniel Landa všude?(28.11.2010)

• - Keď ide mafián a Pomajbo po ceste, mafián sa začne vyzúvať. V zábere spredu si môžete všimnúť, že ako prvú si vyzul ľavú topánku, avšak pri zábere zozadu má ako prvú vyzutú pravú. (Johnny.ARN)

• - Kaskadér, který dubloval Juliana Pindara ve scéně, kdy postava běží přes střechu, si během natáčení zlomil nohu. Zprvu velká komplikace se ukázala jako štastná, neboť ho nahradil kluk, který byl Julianovi narozdíl od původního kaskadéra až neuvěřitelně podobný. (HArna)

• - Ve scéně na parkovišti Alex (Daniel Landa) při příjezdu zaparkuje dvě místa vedle Weberova (Timothy Otis) auta, ale o záběr později stojí o poznání dál. (Pepy)