poster

TACHO

 • Česko

  Dotkni se duhy

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  TACHO

Akční / Komedie / Drama / Sportovní

Česko, 2010, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Andersis
  ***

  Landa není nácek vy idioti, tak už se vzpamatujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdyby jste uměli číst, nebo ho někde někdy poslouchali tak by ste to věděli!!!!!!!!!!!!!(14.4.2011)

 • ivishka
  odpad!

  "Seš jak Adidas bez pruhů!". Vrcholem byl Dano Dangl z Partičky v roli drsného mafiána...dostala jsem takový záchvat smíchu, že to snad ani nejde. "Já tě platím, takže ty budeš číst v barevných zvířátkách!"- OMG, WTF?! Zbytečná ztráta mého času, která byla předvídatelně ukončena smrtí dvou hlavních postav. Daniel Landa ani Olga Lounová svým výkonem neoslnili. Při úvodních titulcích mi běhal mráz po zádech díky tvůrcům scénáře(Landa + Landová), hudby(Landa) - u hudby to nebylo jen při titulcích ale po celé trvání filmu podobně jako u scénáře,režie(Landová)...Co na to více říct?(28.11.2012)

 • sarkas21
  ****

  Nebýt Landy a velkého medvěďa tak to je strašný propadák.Ale asi věděly proč film mají osadit sprostými slovy jinak by se na to nikdo ani nepodíval.Už jen za srandovní scény dáavam 2hvězdy další dáam Landovi a jednu Medveďovi(6.11.2011)

 • Ruut
  ****

  LanDADA film jede. Po Kvasce Mirjam posunuje la=tku ještě víš .. a těším se, že Troška má důstojného nástupce. Takže růžového dinosaura přes velký škaredý tmavý doleva přes dvě veverky ... a frrr za výhrou.(9.12.2010)

 • Disk
  odpad!

  Dokonalý příklad antifilmu, kde nefunguje vůbec nic. Strašlivý scénář s naprosto hroznými dějovými "humornými" odbačkami, rutinní režie bez invence, neherectví všech zúčastněných a korunu tomu nasazuje příšerná hudba, která bez ustání hraje, až je to ubíjející. Po tomhle trapasu mám sto chutí poslat český film do místa, kde se záda mění v dolní končetiny.(25.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace