poster

Méďa Béďa

 • USA

  Yogi Bear

 • Slovensko

  Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  ***

  Nečekaně se mi Méďa Béďa a jeho malý kamarád Bubu líbil. Největší problém je samozřejmě ve scénáři, který už jsme viděli minimálně desetkrát. Zklamala mě taky Anna Faris, kterou jsem nejdříve ani nepoznala. Souhlasím s tím, že ani Tom Cavanagh nebyl nic moc. Naopak Justin TImberlake válel! Příjemně krátké, pestré a docela i vtipné. Vidím to jako průměrný film na všech frontách.(26.6.2011)

 • TheMaker
  ***

  Souhlasím s vámi! Je to kravina, ale já se celkem bavil, jen ten Méďa Béďa tam mohl mít větší prostor!(3.4.2011)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Bydlela jsem půl roku v jeskyni s brtníkem!" Vedle psa Filipsa patřil Béďa k mým nejoblíbenějším zahraničním postavičkám v dětství (a jistě měl na tom podíl i geniální Bruderův dabing). Dnes mám raději horrory s medvědy (ale kvalitních se jaksi nedostává). Spíše ze zvědavosti jsem se podíval na nové zpracování. Krásná příroda, pěkná animace (Bubovy grimasy neměly chybu) a asi tři momenty, kdy jsem se zasmál. Jinak klasická agitka o lese, který chce zlikvidovat slizký starosta neštící se žádné špíny a obklopující se bezpáteřními řiťolezy (hned mě napadlo, že je to jako u nás, a pak o co je na tom Amerika lépe) a správci parku, co musí projít zatěžkávací zkouškou, aby se hadovi postavil. A nesmí chybět sladkobolná lovestory. Škoda jen, že méďa se chová po většinu času jako naprostý debil...infantilní, ale snesitelné.(4.4.2014)

 • corpsy
  ***

  Superinfantilná zábava, kde sú živý herci viac digitálny, ako zvierací hrdinovia. Čo nieje až tak na škodu veci. Hlavným ťahadlom je predsa len dvojica hovoriacich medveďov a ich veselé príhody. Síce miestami až príliš detinské, ale aspoň zábavné.(3.2.2012)

 • PauloZ
  **

  Méďa Béďa dopadl hůř než jsem čekal. Jednoduchý, ničím originální příběh doplněný fórkama pro děti. Beru to jako profláklou verzi pro nejmenší, bez respektu ke kreslené verzi a seriálu. To, že spojím animovaná zvířata do reálného světa dnes nemůže stačit. Jediné pozitivum jest, že vyloženě nudou jsem neoplýval.(24.8.2011)

 • - Film měl původně režírovat Ash Brannon. (Terva)

 • - Keď pomocný správca parku pripúta Yogiho k stromu, v každom zábere si môžeme všimnúť pripútanú inú labu. (Johnny.ARN)

 • - Dan Aykroyd se vyvaroval poslechu dabingu Médi Bédi v původním kresleném seriálu. Chtěl klasickou postavu pojmout co nejvíce po svém. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace