Méďa Béďa

Yogi Bear

Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

Méďa Béďa má i ve 3D svoje osobité kouzlo, díky kterému jsem si jej v dětství zamiloval a i dnes pro něj mám slabost.. a ačkoli mě Béďovy hlášky i v tomto filmu opravdu bavily, neskutečně laciná a profláklá zápletka mi nedovolí dát víc než 3* ;)(19.3.2011)

• PauloZ

Méďa Béďa dopadl hůř než jsem čekal. Jednoduchý, ničím originální příběh doplněný fórkama pro děti. Beru to jako profláklou verzi pro nejmenší, bez respektu ke kreslené verzi a seriálu. To, že spojím animovaná zvířata do reálného světa dnes nemůže stačit. Jediné pozitivum jest, že vyloženě nudou jsem neoplýval.(24.8.2011)

• Beastmaster4

Nebýt Buba, tak dám možná i odpad, ale s ním to celkem ušlo :-)....No žádná sláva to tedy nebyla, ale děti to možná pobaví a pro ně to je myslím především. Párkrát jsem se od plic zasmál a víc jsem od Yogi Bear stejně nečekal, takže nakonec klasicky podprůměrná ptákovina s klišé scénářem a digitálními postavičkami, které na statickém pseudo2D pozadí vypadali někdy dost divně :-)(21.7.2011)

• SexyAjinka

Tak tohle byla nuda. Snad ani děti tohle nemůže bavit.. ?Jediným světlým momentem byla vtipná žaboželva, no ale to jsou asi 3 vteřiny z celého filmu. Méďa Béďa ani bubu absolutně nevystihli smysl prapůvodních animovaných medvědů.(13.7.2012)

2,5 Film určený hlavně pro děti. Místy je i zábavný, ale celkově nic zásadního nebo zapamatovatelného.(10.4.2014)