Méďa Béďa

Yogi Bear

Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

No to koukám! Nadával jsem na to že to bude kravina nehorázná..ale hlavní poster vyvěšenej u nás v práci společně s animákem Hop mě nalákali..a nakonec je to docela dobrá rodinná komedie a pohodovka hlavně Béďa co má furt hlad :-) no jako velký překvapení ale na origoš to samozřejmě nemá...má to taky své vady atd..proto průměr no.(8.9.2011)

Film se ke mně dostal krkolomným způsobem zahrnujícím kamarádovu tchyni ignorující rozdíl mezi Bluray a DVD, co chtěla vnučkám pořídit pohádku. Byl jsem napružený předem, protože původní klasický Méďa Béďa z r. 1964 byl jeden ze zásadních filmů mého dětství (ne že bych byl takový stařík, za mého dětství o nějaké ty roky později šel nějak záhadně v kině a rodiče mě po prvotním úspěchu na něj vzali ještě několikrát). Během sledování moje předpojatost zmizela, film pro malé děti je to povedený, je přiměřeně vtipný, s docela pěknou stavbou příběhu. Klad je v mých očích Cavanagh, tomu rangera věřím. Zbytek je digitální a trochu nekomentovatelný, ale na druhou stranu proč ne. Samozřejmě sympaťák želva potěšila :)(7.6.2013)

2,5 Film určený hlavně pro děti. Místy je i zábavný, ale celkově nic zásadního nebo zapamatovatelného.(10.4.2014)

Asi v polke som to vypol, fakt mi to prišlo velmi slabé ale na ďalší deň som to dopozeral a aspoň za fakt funny Yogiho dávam 3*.(27.4.2011)

Méďa Béďa má i ve 3D svoje osobité kouzlo, díky kterému jsem si jej v dětství zamiloval a i dnes pro něj mám slabost.. a ačkoli mě Béďovy hlášky i v tomto filmu opravdu bavily, neskutečně laciná a profláklá zápletka mi nedovolí dát víc než 3* ;)(19.3.2011)