poster

Méďa Béďa

 • USA

  Yogi Bear

 • Slovensko

  Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Tohle se řadí vyloženě k těm stupidním animákům, kde lidi jsou retardovaný a animovaný postavičky dělaj bordel, což ve výsledku většinou přinese infantilní zábavu, což ale neznaměná, že se u toho nedá pobavit, kór když Méďa Béďa je fakt vtipnej a když tu hraje Anna Faris, u který jsem si už dávno zvyknul, že jí inteligenčně předčí i krůta. Nicméně celej ten koncept je hodně jednoduchej a typickej, ale neurazí, pokud se v tom člověk nebude šťourat.(19.3.2011)

 • mm13
  ***

  Rodinná televízna píčovinka na jedno použitie, ale Yogi sa vydaril, Bubu tiež ušiel a to všetko ostatné sa nestrápnilo natoľko, aby to prestalo byť zábavné. Z pohľadu detského diváka potom, najmä vo finále, extrémne zábavné. Pohrôm od výmyslu sveta je v tomto filme požehnane!(14.7.2011)

 • Politik
  *

  Napodobenina Scooby Doo.(6.2.2011)

 • predators
  ***

  Pohodovka, klídeček, lehárko, dobré jídlo a milá společnost. Tak nějak si předtavuje život Méďa Béďa, a když se tomuto životnímu stylu na těch 80 minut poddáte, nebudete se nudit. Extrémní zábavu však taky nečekejte. Piškoti si můžou jednu hvězdu přidat. 45%(14.5.2011)

 • honajz
  ***

  Nebýt to 3D a být to o dvacet minut kratší, člověk by si i našel momenty, které pobaví... Ale takhle... Třeba ten začátek je strašně utahaný, prvních dvacet minut je v podstatě nuda. Pak přijde nabitější prostřední část, pak ještě honička za želvou, a tím nápady hasnou, zbývá už jen povinných patnáct dvacet minut tradičního a očekávatelného zakončení.(19.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace