Začátek byl perfektní, prostředek docela nuda, ale jakmile naverbuje ty důchodce a tlustej, beznohej, negr mlátí ufona do držky je to bomba. Buď vám bude trapně, nebo si to užijete. Mimochodem ty ufoni mi přišli strašně neagresivní. Kdyby normálně zabíjeli všechny, tak maj po problému, ale ty důležité postavy / plavidla byly vždy nepochopitelně "zelené." To mě docela sralo.(22.4.2012)

Ó ano! [Kino](13.5.2012)

Rozpočet $209miliónovTržby USA $65,235,400Tržby Celosvetovo $303,984,423Tržby za predaj Blu-ray v USA $17,282,164 //počet predaných kusov 794,371Tržby za predaj DVD v USA $15,850,523 //počet predaných kusov 751,983║ Michael Bay by sa v tomto prípade vizuálne vyžíval a ponúkal nám exkluzívnu akčnú nádielku podanú s nadhľadom a detinskou hravosťou, nuž potenciál letného ohlušujucého popcorňáka to malo, lenže Peter Berg nie je Bay a absolútne na plnej čiare prehráva, všemožne kopíruje Armageddon a Transformers ale je to tak utrápene bolestné že už po prvej polovici mi dochádzala trpezlivosť, lebo dejovo to je balast najhrubšieho zrna, Taylor Kitsch ako vodca prehráva a Rihanna je asi jeden z najväčších kástingových omylov, najlepšie bolo keď sa postavila z jej chatrnou postavou utopenou vo vojenskom úbore za rotačný guľomet. Trikovo slušné ale veď malo byť aj za čo, tresnúť taký rozpočet na takýto výplach, to fakt musia byť producenti moc odvážny. Kitsch a Berg si asi úplne zabuchli dvere za veľkorozpočtovkami. A už sa nečudujem prečo to tak rapídne v USA prepadlo. /40%/(24.8.2012)

Prodloužená verze klipu In the Navy od Village People, jen kovboje, indiána, dělníka a policistu v kožené uniformě zastupují dobyvační alieni.. Battleship ve svém hodnocení mírně přecením, protože jsem Bergovi uvěřil, že to nemyslel úplně vážně, chtěl uspokojit širokou, popcorn chroupající, diváckou obec a hlavně, má ještě prostor k vlastní autorské nápravě. Byl bych totiž nerad, kdyby se začas psalo o Bay-Bergově efektu nabubřelého blockbusteru, který dětem do 14 let způsobuje nezvykle častý výskyt nočních polucí. To já třeba, když exhumovali veterány, aby vyrazily z muzea pomoci mimozemšťanům sbalit si svých pár nanošvestek, ji měl málem i přes den přímo uprostřed kinosálu, protože udržet jakoukoliv tělní tekutinu bylo v tu chvíli velmi obtížné. A uživateli flanker.27 se divím, že se pozastavuje nad technickými nesrovnalostmi, místo toho aby byl vděčný, že se na ufouny nevyplulo s USS Monitor a z korály obrostlé Missouri nevystřelili nejničivější střelu válečné historie - Caseyho Rybacka se sekáčkem na maso..(2.5.2012)

Paroubkovi potencionální koaliční partneři opět napadnou naší milovanou Ameriku . Za Amíky tentokrát nebojuje prezident , ale beznohej černoch a nějakej mladej chlapec s vyníkajícím účesem a bílejma zubama, co vypadá že si právě odskočil od stript tyče z gay clubu a aby toho nebylo málo, tak tuhle těžce drsnou partu doplňuje ještě Rihanna, která váží 20kg i s mejkapem a skupina bojechtivej důchodců. Fakt vostrej film.(2.5.2012)