Za kombináciu dementných klišé a suverénnej remeselnej zručnosti (Berg si dáva Baya na raňajky) by to boli objektívne tak 3*, ale megacool finále s Missouri, veteránmi, AC/DC a flekovaním na kotve ma núti pridať na hodnotení. Kitsch sympaťák, škoda, že sa mu tento rok komerčne nedarilo a pôjde do kelu.(23.5.2012)

Hollywoodští kouzelníci, kteří jsou známí především tím, že umí udělat z prdu brýsvantač, se sešli, aby znovu vyčorovali nemožné. Měli na stole pár klasických her. Lodě, piškvorky a říhanou. Nakonec se domluvili, že o říhané nic točit nebudou, že prý postačí, když tam bude jen Říhanná hrát hlavní roli. Piškvorky přijdou na řadu roku 2016 a bude to absolutní trikový masakr. Prosáklo na veřejnost, že v nových "Piss Quarkách" svedou bitvu křesťané (křížky) s pohany (kolečka)... Ale zpět k Lodím. Už zbylo jen vyřešit, jak přenést čtverečkovaný papír na stříbrné plátno. Dobře, že to nebylo 3D, nebo by z toho byla tak hustá pavučina čtverečků, že i Spiderman by si z toho uhnal letální poluci. Kiš kiš, strouhal mrkvičku producent a hlásil další: zásah. Jenže tohle zvolání bylo opět špatně pochopeno a hlavní roli dostal ten honimír Kitsch, který se tváří jakoby spadl z Marsu. Z hovna bitch neupleteš, říká jedno staré narnijské přísloví, a upleteš-li, nezapráskáš. Tolik nelogických skutků na sebe vrstvených jsem neviděl ani v Ohníčku. Sice oživení legendární lodi USS Missouri s ACϟDC v zádech a geronty na palubě bylo velmi zdařilé (chápej – vtipné), ale ten idiotský konec s reklamou na homoarmádu, to přesto všechno úplně pohřbil šest stop pod zem, hned vedle těch sice svalnatých, ale jinak docela tupých mimozemšťanů. Bůh zaplať, že Aštarovci jsou mnohem inteligentnější, než tihle z planety G-bod. Ale jakáž pomoc.(12.8.2012)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,702 // Otvárací Víkend USA: $25,534,825 // Nádherná audio-vizuálna a akčná žranica vytvorená presne pre moje oči. Peter Berg je môj kamarát, ktorý očividne vedel čo chcem, pretože som dostal presne to čo som chcel. Akcia - 100% , Sci-fi - 100% , celkový dojem - 100%.(26.7.2012)

• BadoXXII

Celá invázia emzákov pôsobí príliš neškodne, neublížia ani muche a práve preto sa proti tým padavkám môžu postaviť dôchodcovia, beznohý černoch, ženské atď. Efekty sú fajn, ale to je snáď za ten megalomanský rozpočet aj povinnosť. Nudilo to, nestrhlo ma nič a vôbec som sa ani nebavil. Málo akcie a keď aj nejaká je, necítiť tam žiadne napätie, či zábavu.(9.1.2013)

Film jsem viděl až na potřetí. Dvakrát jsem u toho zaspal a přitom akce byla. Nechápu, asi mne koula mocha CC :-) 14.08.2012 -Konečně jsem si filmové triky vychutnal na BLU RAY a měním hodnocení z 60% na 80%.(30.5.2012)