poster

Holky z fildy

Dokumentární

Česko, 2009, 57 min

 • sestrad
  ****

  No ale jaký tvar dostaly ty naše životy, za tu dobu? (Otázka pro ty, pro které je to vzhledem k věku relevantní.) Jsme snad víc za vodou, spokojenější a užitečnější než tyhle vybrané dámy? Zkuste mluvit o výhrách a limitech a prázdných místech vašeho života a to ve chvíli, kdy zdaleka nemáte všechno uzavřené do všemoudrého odstupu vlídného nebo aspoň vtipného starce (stařeny). Myslím, že potenciálně může tenhle dokument provokovat víc, než se zdá, ale to jenom ve chvíli, kdy si člověk otázku po tom, co dříve chtěl, a co dneska žije, vztáhne na sebe.(7.3.2011)

 • kuduka
  ***

  Ač dokument působí nesourodě a zčásti chaoticky, přece jen se jedná o zajímavou sondu, která propojuje listopadové události s současností prostřednictvím čtveřice aktérek a jejich osudů, které se odvíjejí na poli různých vrstev veřejného života.(17.11.2009)

 • triatlet
  ***

  Zajímavý úhel pohledu na různorodé osudy někdejších spolužaček doplácí na roztříštěnost. Vyjadřování aktérek, které je sestříhané podle tématu, působí nesourodě.(12.11.2009)

 • igi B.
  *

  Svatá prostoto! A to je prosím již dvacet let tomu, co si tu hrajeme na tu >novou a svobodnou a šťastnou< společnost... Tak není nad hoďku inťošského >fildání< a žvanění... A teď si jdu rychle počíst v "OnaDnes"... Je to prej "o ženách, jaké doopravdy jsou"... Jen se z nich našinci občas zdvihá kufr... :-] - - - P.S. ...Jen tak mimochodem - všimněte si, že všechny TY DÁMY Z FILDY nějak participují na těch "veřejných zdrojích" - a stejně budou pořád fňukat a fňukat... .-(( - - - - - (Poprvé lehce protrpěno 12.11.2009 na >ženském prostoru< , hodnocení a komentář zde lehce jizlivě jako první - 12.11.2009)(12.11.2009)

 • asopnel
  ****

  No vida, tak Alice Rahmanová se tou starostkou nakonec stala...(16.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace