Holky z fildy

Dokumentární

Česko, 2009, 57 min

• Vodnářka

Upřímně netuším, co mi tenhle film měl dát. Ano, jsou to zajímavé osudy, příběhy...ale že by to nějak souviselo s vývojem od revoluce, nebo mělo jakoukoliv jinou spojovací myšlenku, to mi vážně nepřišlo..(24.6.2010)

Ač dokument působí nesourodě a zčásti chaoticky, přece jen se jedná o zajímavou sondu, která propojuje listopadové události s současností prostřednictvím čtveřice aktérek a jejich osudů, které se odvíjejí na poli různých vrstev veřejného života.(17.11.2009)

...jde o odvahu ukazat svuj zivot a bez prikras se s nim vyporadat... Mily Boze, delam, co muzu...(20.6.2014)

Zajímavý pohled.(14.11.2009)

• CaptainNor

Nepřímá úměra dotažená až k dokonalosti! Totiž čím více absolvují ony rádoby emancipované a sebevědomé ženštiny vzdělávacích institutů závratných výšek a čím více jim přibývá lejster a diplomů, tím více tlachají a plácají kraviny a jsou samy sebou utopeni v bezradnosti, jak kapka v moři.. Při pohledu na jejich životy mi napadá jedno - deprese a prázdnota..(19.11.2009)