poster

Království zvěrstev

 • Austrálie

  Animal Kingdom

 • Slovensko

  Kráľovstvo zverstiev

Krimi / Drama / Thriller

Austrálie, 2010, 113 min

 • sochoking
  odpad!

  Celý film čumel s otvorenou papuľou ako tela na nové vráta! Asi mu preplo z tej dynamickej muziky, ktorá sa tak unudene ťahala celým týmto skvostom! ( Kde takých retardov berú?!! ) Je dosť zrejmé, že mi niečo uniklo, ale ja naozaj nemienim rozdávať hviezdičky filmu, v ktorom sa takmer dve hodiny nič nedeje, je tam kopa nesympatických hercov a aj tí musia bozkávať mamku ( ešte k tomu na ústa ! ) , ktorá im je neustále v závese ako spotená košela!(4.11.2010)

 • bouncer
  ****

  Povedený pokus o rodinnou gangsterku trochu jinak. Netvrdím, že se to obešlo bez chyby, ale jako debut hodně silný film s Jackie Weaver, která na sebe zaslouženě upoutala pozornost a vybojovala si nominaci na Oscara...(28.2.2011)

 • iamek
  ****

  Většina tady píše jak je film pomalý a nudný. Já si naopak myslím, že tempo je akorát a díky němu má snímek tu správnou depresivní a sýrovou atmosféru. Jsem rád, že někdo konečně natočíl mafiánský snímek, který se ani trošku nepodobá Holywoodské produkci. Režisér svůj debut zvládl na jedničku a asi si zaslouží ocenění, které film získal. Palec nahoru taky za herecké výkony snad všech herců, hlavně matky.(7.12.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Joel Edgerton získal cenu AFI (australský ekvivalent Oscara) za mužský herecký výkon, ačkoli po 23 minutách filmu zemře. (Othello)

 • - Režisér David Michôd byl barvitou kriminální scénou města Melbourne fascinován po dlouhých 9 let, během kterých postupně scénář k filmu připravoval. Materiál pro film začal shromažďovat hned po svém přestěhování a zdrojem mu byly mimo jiné i místní noviny a černé kroniky. (darek kartac)

 • - Cena: MFF Sundance 2010: Velká cena poroty. [LFŠ 2010] (Jeremy.jk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace