poster

Blue Valentine

 • Česko

  Blue Valentine: Milostný příběh

 • USA

  Blue Valentine

Drama / Romantický

USA, 2010, 112 min

Scénář:

Derek Cianfrance

Kamera:

Andrij Parekh

Hudba:

Grizzly Bear
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KlárkaS
  *****

  (500) days of Summer v manželské podobě. A neskutečně pravdivé a depresivní. Plus Grizzly Bear. Top Film.(30.1.2011)

 • ajuska
  ****

  Takový obyčejný příběh jednoho vztahu. Už se k němu asi víckrát nevrátím, ale na jedno podívání mě bavil a zajímal. Střídání dvou časových linií není nic inovátorského, ale tady funguje dobře, postupně dokresluje celou mozaiku manželství Deana a Cindy, což je mnohem sympatičtější než kdyby bylo divákovi všechno hned předloženo na stříbrném podnose.(13.2.2011)

 • hellstruck
  *

  Pokud věříte v lásku na celý život, tak se na Blue Valentine rozhodně nekoukejte, protože vás film zbaví veškerých iluzí o romantické lásce, která vydrží navěky. Aneb pohádka o tom, jak se z vtipného krasavce zanedbaný ochlasta stal a z nudné semetriky ještě větší semetrika.Celý příběh ve mě budí hrůzu z toho, že bych takhle mohla skončit a nutně potřebuju vidět nějaký přeslazený film:-) Ryana Goslinga považuju za jednoho z nejnadějnějších herců poslední doby, ale tahle role mu prostě nesedla.Není to ani tak v něm, jako spíš v tom, že jsem ho doteď viděla jen ve stylovém ohozu, elegantně upraveného, celkově hrát lepší a sympatičtější postavy.Michelle je strašné prkno jako vždycky,nahou scénu s ní si mohli odpustit (brrr).Celkově jedna velká nuda, ztráta iluzí a času. Kdyby to bylo podáno nějak zábavněji,ani by mi to nevadilo (např.Nouzový východ se na toto téma vyvedl),ale tohle byla jedna velká táhlá nuda a dlouhé záběry na Michellin velký frňák..(6.3.2012)

 • Cival
  *****

  Inspirováno skutečnými událostmi. Film pravdivý jako málokterý jiný.(24.8.2011)

 • xxmartinxx
  **

  Na oko působivé drama nabízí unylou variaci na již viděné. Hnaní deprese na maximum a prvoplánové slzy ale nepůsobí dost silně na to, abych mohl cokoli víc chválit. Dny se Summer dokázaly totéž zcela bez patosu a pozérství.(26.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace