Pat a Mat (TV seriál)

Československo, 1976, 78x8 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Petr Skoumal

Dva magoři bez zjevného pudu sebezáchovy. Něco jako děčtější Kutil Tim. Skoro vždy, když s tátou něco opravujeme na chatě, tak si na tyhle dva blázny vzpomenu. Kdo ví, proč?(31.12.2010)

Vtipné příběhy dvou nešiků kutilů znají určitě všichni. Jako malej jsem to hodně žral, ale dnes už mě to vůbec nerozesměje. Za mě 50% :)(4.10.2013)

Co k tomu dodat :) Když se Vám práce nedaří, zavolejte odborníky :D Supr dvojka, ovšem novější díly za moc nestojí.(29.11.2012)

Můj nejoblíblíbenější večerníčkový seriál, který jsem jako děcko sledoval uplně nejraději. Parádní zábava pro děti i dospělé. Komentovat jejich zručnost myslím nemá cenu. Perfektní zpracování postaviček a všeho kolem. Můj obdiv:)(17.4.2011)

Jde vidět že sranda může být i beze slov. Sice je to animovaná komedie, ale nejen pro děti ale i pro dospělé, kteří také určitě ohodnotí tento seriál velice dobře. Krásný seriál plný srandy a tahle dvojka Pat a Mat jsou vážně dobří kutilové, od kterých se učit není až tak dobrá věc.(19.12.2010)