Pat & Mat (TV seriál)

Československo, 1976, 78x8 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Petr Skoumal

To se musí vidět! A taky vyzkoušet...           Vždy, když si po svých kutilských pokusech myslím, že už jsem opravdu vyzkoušel všechny myslitelné způsoby, jak si pořádně zdevastovat domácnost a utrpět všeliká zranění (o ztrátě otcovské autority ani nemluvě), tihle dva šikulové mě dokážou inspirovat a otevřít mi další a další obzory. A já se radostně chopím třeba kladiva a šroubováku a rukou v chňapce od vařiče pevně sevřu kokosový ořech... A rodinní příslušníci, zbaběle ukrytí za barikádou z nábytku, čekají, odkud a co na ně přiletí... Konkrétně tohle ovšem není ze seriálu, to je ze života ;-)(2.6.2013)

Toto je náš obrovský unikát, ktorý vždy pobaví či mladšieho či staršieho... a tú zvučku si sem-tam zapískam, ked okolie robí ,,veľký moment´´ odkaz (9.7.2012)

Zábavná a roztržitá slovenská animovaná dvojice. Takové prdloviny jen tak někdo nevymyslí. :-)))(29.7.2011)

Staří dobří přátelé našich dětkých let. To není třeba popisovat, to se musí vidět. A vlastně to musí znát každý.(15.10.2011)

• WANDRWALL

Každý, kdo čte mé komentáře, tak ví, co si o této nenápadné, ale velice nebezpečné dvojici myslím.(30.7.2010)