poster

Pat & Mat (TV seriál)

 • Československo

  Pat a Mat

  (Československo)
 • slovenský

  ...A je to!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1976, 78x8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Kamera:

Ivan Vít

Hudba:

Petr Skoumal
(další profese)
 • Laxik
  ***

  Těmhle dvěma pakům jsem nikdy nepřišel na chuť.(13.11.2010)

 • Adam Bernau
  ***

  Žádné "Pat a Mat", nýbrž "A je to", prosím. A jak mi z duše mluví PollyJean (v komentáři k Tapetám) ohledně dalších sérií: oslabení, někdy i výrazné, v řadě dalších a dalších tématických dílů by se dalo prominout. Ale ta svatokrádežná rozbředlá parafráze původního kultovního hudebního motivu (související zřejmě s nepochopitelnou dobovou potřebou intoxikovat diváka nechutnou muzikou), to se neodpouští. Proto za komplet jen tři hvězdičky, ať se ví, zač je toho loket.(29.1.2012)

 • petaspur
  *****

  Dva teoretičí inženýři v jednotlivých epizodách dokazují, že ani výměna žárovky, vymalování bytu nebo sklizeň ovoce nejsou triviálními záležitostmi, pokud si na ně posvítí jejich tvořivý intelekt. S teoretickými vědomostí největších géniů fyziky a strategickou zručností vojenských generálů se vrhají do všech problémů, jejichž řešení by mohl vymyslet snad jen dlouholetý pacient psychiatrické kliniky.(4.12.2009)

 • esopesokeso
  *****

  Toto je náš obrovský unikát, ktorý vždy pobaví či mladšieho či staršieho... a tú zvučku si sem-tam zapískam, ked okolie robí ,,veľký moment´´ odkaz (9.7.2012)

 • Rominator
  ****

  Nemluvní kutilové Pat & Mat se v každé epizodě většinou snaží něco vylepšit, ale vše jenom zhorší a nakonec zdánlivě opraví tím nejméně vhodným způsobem... Kuťáci Pat a Mat oslavili v roce 2016 svoje 40. narozeniny. V roce 1998 vznikla neautorizovaná 50. epizoda Karty, která v Česku v televizi neběžela a nevyšla ani na DVD. Dvojka nešikovných kutilů má doposud na svém kontě celkem 90 oficiálních epizod. ...A je to!(9.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace