Reklama

Reklama

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

  • USA Hansel & Gretel: Witch Hunters (více)
Trailer 1

VOD (1)

Malého Jeníčka a Mařenku zavedl jejich otec do hlubokého lesa a tam je nechal osudu. Jeníček s Mařenkou našli perníkovou chaloupku, ve které byla ježibaba a ta je chtěla vykrmit a sníst. Když chtěla hodit Jeníčka do pece, děti ji přemohly a upekly v peci. Od té doby loví čarodějnice... Jeníček a Mařenka už jsou dospělí a putují po světě. V jednom městě chce šerif Berringer upálit ženu jménem Mina, kterou obvinil z čarodějnictví. Jeníček s Mařenkou ji ale na poslední chvíli zachrání, protože poznají, že to není ježibaba. Poté se vydají na lov čarodějnice v blízkém lese. Čarodějnici sice chytí a zabijí, ale jejich hlavním úkolem od starosty je najít unesené děti – a ty zatím nenašli. Mezitím se parta lovců snaží chytit čarodějnici, která děti unesla. Čarodějnice Muriel ale všechny zabije. V hospodě se Jeníček a Mařenka seznámí s Benem, který se o čarodějnice také zajímá. Do toho přiběhne jeden z lovců, který všem řekne, že čarodějka zabila jeho kamarády, a sám pak vybuchne. Jeníček s Mařenkou se vydají lovit čarodějnici do lesa... Nalákají ji na volání dítěte o pomoc. Jeníček s Mařenkou čarodějnici, což je Murielina pomocnice, chytí a zjistí, že čarodějnice potřebují ke svému rituálu získat dvanáct dětí. Nyní jich mají jedenáct a jdou si do města pro poslední... (TV Prima)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Laxik

Mno... to jsem si zas naběhl. :)

 

Nesleduju... jen jí mám ve sledování, občas na to někdo něco napíše... taky si říkám by bych si jí mohl už vyhodit.

No možná čekám na nějaké novinky na 2.

Já ale neřekl že se mi nelíbí.... jen mi to přišlo hrozně slabí a krátký, smíchaný a zmatený.

Dal jsem tomu 3 hvězdy... to není tak zlí. B)

na příspěvěk reagoval Laxik

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Tebe nikdo, já říkal, kdybys ty měl mě.Tak proč sleduješ diskusi, když se ti to nelíbilo? Nebo já tě tak nějak pořád nechápu. U mě je haluzní bráno jako klad, celkové ohodnocení dobrýho filmu. ;-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Laxik

V oblíbených? on mě někdo může mít v oblíbených? 8)

No nevim, mě to přišlo jako že hodně přišrcený, halůzní jako že dost.... záporačka jak hadr, málo akce, hodně odfláknutý závěrečný randedevů... za měsíčku, o souboji na lopatu ani nemluvím... ehmm.

na příspěvěk reagoval Laxik

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Sám jsi vážná váha. A bylo to dokonalý. Kdybys mě měl v oblíbených, tak to víš. :-) Tvoje smůla. :-P

Dabing tomu sice sebral kus kulervoucnosti, protože fuckování se ani za to "kurvování" nenahradilo, ale jinak se, myslím, povedl.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

beba789

Momentálně dotočily další variaci na téma Henzel A gretel... je to ze součastnosti a vypadá to vcelku halůzně. Z choda názvu nejspíš.

retrix

retrix (hodnocení, recenze)

Famke Janssen byla šik, Jeníček a Mařenka byli až moc neprůstřelní a čarodejnice až moc průstřelné. Teda průstřelné samozřejmě jen z pohledu našich hrdinů, vesničané jak jinak neměli šanci. Ale jinak pěkná podívaná na jedno zhlédnutí

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

pravdovravny

Byl neviditelnej.... jako že Zombie necítí.... pach strachu.... A stejně proti nim dál bojovali, co padlo v očích boha náleží peklu. Namísto toho, aby se to snažili třeba léčit.... opět se lidský druh zachoval tak jak by jsme čekali.

Hele tebe znám!

Ale ty jseš nějakej bledej?

Huuuaaaaa!

Tak to jo, to máš pech kámo! Šup z tebou na hromadu.... B)

na příspěvěk reagoval pravdovravny

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

pravdovravny

To myslíš to že když někomu usekneš ruku... tak neomdlí a prakticky vůbec nekrvácí? :D

Jinak, já to měl asi bez... mě se to tam žralo o sto šest. B)

Jen ty zombie bily takové divné.... stačil jim jeden kousanec a hnedle makali dál.... já nevim.

Ale není hlavním předpokladem pro zombie, přílišná žravost?

Jinak ta mravenčí časrt byla hodně povedená... ale moc jí tam věru nebylo.

V podstatě by se ani moc nestalo kdyby se takto všichni lidé na zemi změnily... aspoň by zavládla rovnost a hnilobný mír. XD

na příspěvěk reagoval pravdovravny

Související novinky

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

09.08.2015

Dva roky stará fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, v níž se slavní sourozenci stali akčními hrdiny, vydělala 226 milionů dolarů. Vzhledem k padesátimilionovému rozpočtu jí tak bylo rychle… (více)

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

22.09.2014

Loňská akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic vydělala 226 milionů dolarů. To je při padesátimilionovém rozpočtu jasná komerční výhra, kterou by studio Paramount chtělo přetavit do druhého… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

09.06.2013

Rozpočet 50 milionů, celosvětové tržby 226 milionů. Snadná matematika, i když vezmeme v úvahu, že téměř polovina utržených peněz zůstává kinařům. O možné trilogii se mluvilo už před premiérou, a teď… (více)

Reklama

Reklama