poster

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

 • USA

  Hansel & Gretel: Witch Hunters

 • Německo

  Hänsel und Gretel: Hexenjäger

 • Slovensko

  Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc

 • Slovensko

  Janko a Marienka: Lovci čarodejníc

Fantasy / Dobrodružný / Akční / Horor

USA / Německo, 2013, 87 min (Director's cut: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  **

  ... badly written, executed, cut and most of all pretty boring hunters...(5.5.2013)

 • gudaulin
  *

  Že je Tommy Wirkola režijní zoufalec, jsem věděl už dřív a že je ten film blbý jako putštok, jsem pochopil už z traileru, takže nejde o žádné překvapení. Film se naštěstí nebere vážně, pod tou nadsázkou se dá ale schovat prakticky cokoliv. Že je to pitomé, filmu odpouštím, že je to místy nevkusné, to už pominout nemůžu. Jednu hvězdičku mají u mě Jeníček a Mařenka za obsazení a za animované titulky. Je to o tomtéž jako Kletba bratří Grimmů, ale ta představuje naprosto odlišný level filmařiny. Je docela ostudné, že má výrazně slabší hodnocení než tahle popkulturní slátaninka. Holt je to daň za věkový průměr uživatelů serveru. Celkový dojem: 15 %.(8.2.2015)

 • Flipnic
  ***

  Na tohle jsem se hrozně těšil, bohužel mě to trochu zklamalo ... A to tak nějak celkově. Herecky je to teda v pohodě, prostředí taky fajn, ale ... choreografie soubojů je pro mne fakt špatná. Na to, že je to dost akční, tady nejsou v soubojích žádné zajímavé vychytávky a to v dnešní době,kdy u těchto scén při natáčení fungují většinou již nějací ti martial arts choreografové, fakt zamrzí. Prostě se to tady řeže jak v nějakých 60. letech ... Gorescény jsou až neuvěřitelně viditelně umělé díky počítačové úpravě a řekl bych, že počítače ani nebyly moc výkonné ..ehm, umělá krev, umělé digitální části těl atd. Opět mínus. No a pak jsou tady scény, u kterých jsem se fakt zasmál, aniž to byl záměr tvůrců. Prostě pitomosti, který mi evokovaly, že se vlastně koukám na zfilmovanou pohádku pro děti. Jenže pro děti to rozhodně nemá být, protože je to docela "gore-brutální" ... Takže je to takové ani to, ani tamto, a celé mi to přišlo rozpačité. Závěrečná řežba v chatě byla ale nejlepší a jako by mi z duše vykopala tradiční kultovní "chatovej horor" Evil Dead (1981), to bylo fajn ... ;-)(17.2.2013)

 • Bloody13
  ***

  Na můj vkus, i přes všechny ty ustřelené hlavy a lítající končetiny, je to pořád jen sladkej popcorn. A já radši slanej, sýrovej, i ten máslovej mi přijde lepší... Witch párty s bezbolestnou však vypadala stylově.(12.5.2013)

 • zelvopyr
  ***

  Přetažený videoklip z produkce MTV. Konečně, tuhle povrchní jízdu bez potřeby jediné myšlenky propagují už léta. Popkulturních legrácek hodně, bohužel pro Famke nevyzbylo na kostymérku a musela většinou hrát nenalíčená, no fuj. Taky německému venkovu to jako divokému západu vyloženě seklo, kdyby bylo opravdu v každé nuzné chýši tolik munice, němci by v minulé válce byli američanům vyrovnanějším soupeřem. Jestli bylo tohle Rko, škoda takové nedotaženosti, šlo výrazně přitvrdit (tím nemyslím digitální krev a vnitřnosti).(15.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace