Děcka jsou v pohodě

The Kids Are All Right

Decká sú v pohode

Drama / Komedie

USA, 2010, 106 min

Dlouho to tu nebylo a už dlouho to tu je. INDIE!!! Nezávislý, lehce stravitelný a z ničeho nevybočující standard, který se může zařadit po bok The Lucky Ones, Sunshine Cleaning a řadou dalších. Avšak s trojlístkem Julianne Moore, Mark Ruffalo a Annette Bening se dalo čarovat mnohem líp. Děcka jsou v pohodě. Já jsem v pohodě. Tenhle film je v pohodě.(10.11.2010)

Podivný mix středoproudu a nezávisláku. Kdo si myslí něco jiného, nechť se na film podívá ještě jednou a dává pozor. Už jen to obsazení, snad jste si milí tvůrci nemysleli, že vám to sežeru... A jak kamarádka konstatovala, těch cool slovíček je tam nějak moc (snad i to gay porno je podle filmu cool).(16.10.2011)

Zprvu velmi příjemná komedie, posléze velmi příjemné drama, stojící především na kvalitních hercích a jejich přesných, civilních výkonech. Scénář je taky fajn. V komediální sekci Glóbů budu fandit a na Oscarech tipuju minimálně nominačku Annette Bening. 80 %(17.12.2010)

Tohle není film, tohle je učiněná arteterapie.(5.3.2014)

Is there anything you want to talk about? Not really. Lidské. 70%(13.5.2011)

• - Píseň, kterou zpívá Nic s Paulem, je „All I Want“ od Joni Mitchell z alba Blue. (Smejdik)

• - Originální název snímku The Kids Are All RIght je založen na názvu skladby "The Kids Are Alright" od britské skupiny The Who. (oje)

• - Joni má v ložnici plakát kapely Uh-Huh-Her herečky Leishy Halley, která je lesbičkou. (HellFire)